Dziś jest: Środa, 18 października 2017, godzina 20:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pytanie odnosnie Ulduar

anarchi
Wiadomość [#1]: 12.02.2013 o 20:51

Hej mam takie nietypowe pytanie odnośnie tego raidu a mianowicie może troszkę opowiem o co mi chodzi, dziś robiłem sobie z randomami glory of ulduar raider 10 i przez moją głupotę nie zrobiłem jednego achi, a mianowicie "Iron Dwarf, Medium Rare (10 player)" i teraz nasuwa się moje pytanie, czy poradzę sobie kompletnie sam za te powiedzmy "12 godzin" które trzeba odczekać czy będę potrzebował spowrotem jakiegoś teamu który mi pomoże, proszę o porady co do tego achi, a jeszcze bardzo bym prosił o wyrozumiałość, nie jestem jakimś znawcą bądź super pro graczem, nie znam się zbytnio na tego typu kwestiach jeżeli chodzi o raidy, tak więc proszę nie pisać głupich komentarzy z typu trolingu, z góry dzięki za odpowiedź.

Dodam że gram warriorem arms/fury

PM Email
BlekDef
Wiadomość [#2]: 12.02.2013 o 21:02

Konto skasowane

Nie wiem, czy jest jakaś magiczna taktyka, ale podejrzewam, że przynajmniej jednej osoby będziesz potrzebować do pomocy z pierwszy bossem. Potem, jeśli wiesz jak bić te krasnoludy to może ewentualnie sobie sam poradzisz. W razie czego możesz się postarać, żeby pomagającą osobą był healer.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
PM Email
ccichy
Wiadomość [#3]: 13.02.2013 o 07:33

Nie będziesz miał problemu solo...na pierwszego bossa wybierasz demolishera i jak wyłączysz wieże to wystarczy władować w niego na otwarcie te niebieskie pociski (Pyrite Barrels bodaj) to padnie nim do Ciebie dojedzie...Razaora robiłem w wersji 25 jako tank i nie było problemu do momentu enrega kiedy to giniesz lol.gif, ale do aschiva wystarczą dwa podejścia więc spoko...pamiętaj ,aby ustawiać się z mobami w takim jakby "wirze" na krótko przed tym jak zieje i dobrze jest je trochę zjechać...jak masz second wind w talentach to nie powinno być problemu..powodzeniabiggthumpup.gif

PM Email
anarchi
Wiadomość [#4]: 13.02.2013 o 15:24

Dzięki za pomoc, udało mi się wysolować tego achi smiley.gif jedyne co musiałem zrobić to dodatkowo poczytać jak bić te krasnoludy bo miałem początkowo z tym problem ale potem już sobie radziłem smiley.gif

Temat do zamknięcia!

Takie wyjaśnienie jak by ktoś na przyszłość nie wiedział i szukał.
Jak bić krasnale? Trzeba im zbić życie do poniżej 10%, wtedy główny boss ma ich zabić swoim podmuchem mrozu gdy ocknie się z harpunów smiley.gif. Pozdrawiam

[Edycja anarchi - 13.02.2013 o 15:25]

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :