Dziś jest: Poniedziałek, 14 października 2019, godzina 15:45
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Samopoczucie ver. 3.11

Pierwsza     <<   <   ... | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | ...  >   >>     Ostatnia
Zander
Wiadomość [#2201]: 20.12.2015 o 14:22

Konto skasowane

Jey napisał
ja kręciłem ziemniakiem, oprócz Zandera, był tam jeszcze Vegosan (właściciel działki), Tristania, Wymiatacz, M.......Rudy krasnolud z warszawy w okularach- wybacz stary nie pamiętam ksywki 4umowej...tak samo Łukasza Wożniaka tez nie pamiętam ksywki oraz Tomasz Rzackegoi, za dawno mnie tu nie było.

Wat, z Warszawy byłem tylko ja i Grinden (Łukasz) :v Jaki rudy krasnolud?! biggrin.gif

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." Abraham Lincoln

"Najpierw był sam większy penis. Potem doszły większe miecz/topór/maczuga/zamek/armia, które zastąpił w zeszłym stuleciu samochód. A teraz jeszcze oprócz fujary i auta porównuje się komputery. I kto szybciej stawia baraki EHEHEHEHEHEHEHEHHEHE" BlekDef, szakunec.
DonMateo
Wiadomość [#2202]: 20.12.2015 o 17:04

Konto skasowane

YO YO ELO ELO 3 2 0!
Trochę mnie nie było, co tam?

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
Vegosan
Wiadomość [#2203]: 20.12.2015 o 19:20

Konto skasowane

Zander napisał
Jey napisał
ja kręciłem ziemniakiem, oprócz Zandera, był tam jeszcze Vegosan (właściciel działki), Tristania, Wymiatacz, M.......Rudy krasnolud z warszawy w okularach- wybacz stary nie pamiętam ksywki 4umowej...tak samo Łukasza Wożniaka tez nie pamiętam ksywki oraz Tomasz Rzackegoi, za dawno mnie tu nie było.

Wat, z Warszawy byłem tylko ja i Grinden (Łukasz) :v Jaki rudy krasnolud?! biggrin.gif

Zeniu ogladnij mi samochoda na Pradze ;< wystarczy pare fot karoserii czy to nie zgnilak a flache postawie!

[quote]Duppon napisał
Przecież nikt nie ma wątpliwości że jedyne co was popycha do najeżdżania na SC2 to frustracja, że jest gra która wzbudza emocje
[/quote]
Olos
Wiadomość [#2204]: 20.12.2015 o 20:15

Konto skasowane

DonMateo napisał
YO YO ELO ELO 3 2 0!

Wszystko gra kurva fa

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
Jey
Wiadomość [#2205]: 21.12.2015 o 09:42

Konto skasowane

Zander napisał
Jey napisał

Ten no..."ej ty!"...

Zander napisał
Jey napisał

Ten no..."ej ty!"...

Master-Blaster
Wiadomość [#2206]: 21.12.2015 o 12:37

Konto skasowane

Yano?

Odi profanum vulgus et arceo
Jey
Wiadomość [#2207]: 21.12.2015 o 14:22

Konto skasowane

biggrin.gif napisałem tylko "ej Ty!" a już wiadomo o kogo chodzi, tak o Yano biggrin.gif

Zander
Wiadomość [#2208]: 21.12.2015 o 18:59

Konto skasowane

Jey napisał
biggrin.gif napisałem tylko "ej Ty!" a już wiadomo o kogo chodzi, tak o Yano biggrin.gif

To nie był Yano, lel. Wymiatacz był z nami wtedy biggrin.gif

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." Abraham Lincoln

"Najpierw był sam większy penis. Potem doszły większe miecz/topór/maczuga/zamek/armia, które zastąpił w zeszłym stuleciu samochód. A teraz jeszcze oprócz fujary i auta porównuje się komputery. I kto szybciej stawia baraki EHEHEHEHEHEHEHEHHEHE" BlekDef, szakunec.
DonMateo
Wiadomość [#2209]: 21.12.2015 o 23:21

Konto skasowane

Olos napisał
DonMateo napisał
YO YO ELO ELO 3 2 0!

Wszystko gra kurva fa

supcio, supcio.

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
Master-Blaster
Wiadomość [#2210]: 22.12.2015 o 15:32

Konto skasowane

Jey napisał

kapnalem sie po rudym krasnoludzie tongue.gif

Kimkat
Wiadomość [#2211]: 23.12.2015 o 13:11

Konto skasowane

Samopoczucie beznadziejne przed świętami, jak zawsze...
Nienawidzę świąt..

piec tyglowy
Olos
Wiadomość [#2212]: 23.12.2015 o 22:12

Konto skasowane

Nie srałem jeszcze dziś, a sram codziennie. Myślicie, ze jeszcze przez te 2 godziny które zostały mi sie zachce?

Master-Blaster
Wiadomość [#2213]: 24.12.2015 o 08:32

Konto skasowane

ja sie musze wysrac rano, bo caly dzien z(wulg.) inaczej

Zander
Wiadomość [#2214]: 24.12.2015 o 10:37

Konto skasowane

Prawdziwe gówno będzie dopiero po rodzinnych obiadkach!
A nowy rok nie przychodzi o północy, tylko z kac kupą po imprezie sylwestrowej.

These are the words of wisdom and truth.

Olos
Wiadomość [#2215]: 24.12.2015 o 16:44

Konto skasowane

Ej kurwie Wszystkiego Najlepszego, zdrowych i wesołych!

[Edycja Olos - 24.12.2015 o 16:44]

Raven
Wiadomość [#2216]: 25.12.2015 o 23:25

Konto skasowane

Olos napisał
Nie srałem jeszcze dziś, a sram codziennie. Myślicie, ze jeszcze przez te 2 godziny które zostały mi sie zachce?

I jak się sytuacja rozwinęła?

"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" G. K. Chesterton
"Co zaś dotyczy przekonań, to >>własny światopogląd<< jest czymś równie banalnym jak >>Koran tłumu<< i >>płomień żądzy<<!" W. Jerofiejew
Olos
Wiadomość [#2217]: 26.12.2015 o 18:37

Konto skasowane

Raven napisał
Olos napisał

I jak się sytuacja rozwinęła?

Wysrałem się dopiero rano następnego dnia i potem jeszcze raz na wieczór, więc bilans sie wyrównał.

Wymiatacz
Wiadomość [#2218]: 27.12.2015 o 00:33

Konto skasowane

Jey napisał
Zander napisał
Jey napisał

Ten no..."ej ty!"...

Zander napisał
Jey napisał

Ten no..."ej ty!"...

Ty tam nieźle na(wulg.) byłeś :P
Miałem tylko dwóch z Wawy. Yana nie było. Plus niezła klima była jak się zgłosiłeś żeby cię odwozić do domu potluczony.gif

EDIT: HA! A który pamięta szaleństwa w Kołobrzegu?!?

[Edycja Wymiatacz - 27.12.2015 o 00:34]

"Są dwie rzeczy bezgraniczne:
wszechświat i ludzka głupota. Co do wszechświata nie mam pewności." A. Einstein
"Prawda jest córą czasu. Poczetą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności"
"Ogłaszanie swoich planów to dobry sposób, by usłyszeć śmiech Boga."
Olos
Wiadomość [#2219]: 28.12.2015 o 14:10

Konto skasowane

cenz poczytałem sobie tak z nadmiaru wolnego czasu przy świętach poprzednie /sp/ przeleciałem 75 stron, kabareton świetny. Złote czasy wychodzenia z bronzu, raidowania tablic sc2, rządy imperatora wariackiego i wiele innych. Złote lata, to se ne wrati.

EJ (wulg.), post pod postem jak jakiś newfag, ale chu tam. Zostalem dziś oficjalnie Ratownikiem Wodnym. Moge teraz włożyć czerwone spodenki i z gołą klatą jak Hasselhoff wyjebać w wakacje nad morze oglądać opiekające się ciałka.

https://www.youtube.com/watch?v=FM3AsUkT6ng

Kunta
Wiadomość [#2220]: 31.12.2015 o 04:32

Konto skasowane

dupa mi sie nie domyka ... :|

A I CO TAM U YANO confused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gifconfused.gif??

[Edycja Kunta - 31.12.2015 o 04:34]

REKLAMA
Strona 111 z 122.
Pierwsza     <<   <   ... | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :