Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 09:14
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Locked

wanamaki
Wiadomość [#1]: 08.12.2012 o 16:44

Konto skasowane

Witam ma taki problem sad.gif Zablokowali mi konto sad.gif Probowalem odzyskac haslo ale nic z tego bo nie pamietam imienia sad.gif Wiec chcialem sie dowiedziec jaka jest mozliwos na odzyskania konta ? Pozdrawiam Prosze o kontakt pod numerem GG:8439298

RaQ-HPL
Wiadomość [#2]: 08.12.2012 o 17:02

Konto skasowane

Nie pamiętasz swojego imienia? ;p A wystarczyło zakładając konto zapisać sobie na kartce wpisane dane. Może telefon na infolinię blizzarda coś da. Chociaż jak wpisałeś lewe dane to wątpię.

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
mgkiler
Wiadomość [#3]: 09.12.2012 o 20:38

Konto skasowane

Wchodzisz na eu.battle.net/pl/ i klikasz loguj i w napis: "Nie możesz się zalogować do swojego konta?"

Wystarczy mieć klucz do gry by odblokować.

Kris7
Wiadomość [#4]: 09.12.2012 o 21:32

Konto skasowane

@up

true, ja sobie własnie kluczem odblokowałem

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
wanamaki
Wiadomość [#5]: 11.12.2012 o 18:15

Konto skasowane

Dzieki za rade smiley.gif Ale jak to dokladniej za pomoca klucz gry zrobic ? bo probuje wszystkiego i nic sad.gif

Danieliw
Wiadomość [#6]: 16.12.2012 o 12:43

Konto skasowane

Spotkało mnie to samo... sad.gif

I niech mi ktoś powie, że klucz jest niepotrzebny po zarejestrowaniu! Opakowanie mi zostało, płyta mi została, a ta malusieńka karteczka z kluczem normalnie zniknęła... bye bye MOJA własność.

BTW: to nie jest qq, to jest ostrzeżenie dla innych, którzy kupili sobie dwa lata temu pudełko - spiszcie sobie ten klucz gdzieś. I pilnujcie, jak pinu do karty kredytowej. Bo nie znacie dnia ani godziny, kiedy Blizzard powie "sprawdzam!".

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :