Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 08:47
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: znowu wymagania

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Venucci
Wiadomość [#21]: 09.12.2012 o 08:36

Konto skasowane

BlekDef napisał
PvP w dniu premiery D3 też miało być.

Trafne spostrzeżenie. Niestety wszystko jest możliwe. Dodatkowo multi nie jest "zbalansowane" , więc... czy jest mozliwość aby Blizz przenisósł oficjalną datę premiery na póżniej (z tego 12 marca na np. 12 maja)?

Sumok
Wiadomość [#22]: 09.12.2012 o 10:34

Konto skasowane

Teraz to juz na bank nie moze przesunac daty premiery. Skoro gra ma wyjsc w marcu to gdzies pod koniec lutego gra w wersji gold trafia do tloczni a blizz ma czas do premiery na zrobienie patcha. I calkiem mozliwe ze w dniu premiery zwali na nas jakas ogromna latke, co zreszta ostatnio jest bardzo popularnym procederem nie tylko w grach blizza.
A co do wymagan to masz lapka czy stacjonarke ? Bo na HPeku mojej zony mimo ze SC smigal fajnie to komp po prostu kosmicznie sie grzal, mozna bylo na nim jajecznice smazyc i tak po 15-30 minutach gry nie dawal juz rady i sie wylaczal.

Venucci
Wiadomość [#23]: 09.12.2012 o 11:05

Konto skasowane

Jeśli to pytanie do mnie to laptop, ale powiem szczerze że dziennie gram max 3 godziny i raczej nie mam takich problemów z temperaturą. Niestety na nisko-średnich opcjach(bo na wyższych się nie da), więc to może robi swoje. W teorii laptop powinien szybciej się przegrzewać niż komp. Jaki komp ma twoja żona(codzi mi o wymagania i jego okres użytkowania tzn. ile lat ma go)?

Sumok
Wiadomość [#24]: 09.12.2012 o 13:14

Konto skasowane

Kupila go rok temu. HP z prockiem 4 rdzeniowym, nie pamietam dokladnej specyfikacji, 8gb ramu i radeon 1gb. Lapek głównie pod programy typu CAD do projektowania oraz graficzne.

Venucci
Wiadomość [#25]: 09.12.2012 o 16:55

Konto skasowane

Nie jestem ekspertem ale z tego co mi kiedyś brat mówił to że jak laptop za często podłącza się pod wtyczkę (ładowarkę do kontaktu i laptopu, czyli że ładujesz go w czasie grania), to akumulatory niektórych laptopów nie wytrzymują. Z tego co wiem to właśnie takie laptopy jak ten który wymieniłeś. Sprawdź jeszcze jaki system masz, np. jaki windows posiadasz i czy ustawienia w laptorze są na high czy low - na high laptop pobiera więcej ramu, etc. i tym szybciej pracuje i szybciej się grzeje - niektórzy twórcy specjalnie ustawiają ustawienia na low tak aby laptop mógł pracować dłużej (na wysokich przeciętnie laptop pracuje od 2-4 lat przy ciągłym użytkowaniu na low to nawet ponad 8 lat!).

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :