Dziś jest: Środa, 20 listopada 2019, godzina 05:56
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: KPINA Z BATTLE NET

Zambra
Wiadomość [#1]: 23.11.2012 o 18:19

Konto skasowane

witam.

Zaczne od tego ze nie nalezy do graczy doswiadczonych i z WoWem czy innymi grami blizzarda mialem jak dotad mala stycznosc. Do WoWa podchodzilem pare razy nigdy na dluzej ale to co sie dzieje z battle net to jakas jedna wielka kpina. ktorys raz juz mi sie zdarzylo ze po 2 tyg nieobecnosci mam blokowane konto. pomijam fakt ze nie dziala przywracanie hasla bo podobno zle podaje dane. w koncu jakos mi sie udalo odzyskac haslo ale loguje na nasgtepny dzien i to samo. konto zablokowane ponownie! ale to koniec...po zresetowaniu hasla dzis znow mialem zablokowane konto!!! jakas parodia..uwazam ze w tak popularnej grze takie rzeczy nie powinny miec miejsca...az mi sie odechciewa grac...kupilem prepaida zeby sobie troszke pograc a tu kilka dni z rzedu mi blokua dostep do wlasnego konta...no zenada jakas...nie wiem na jakiej zasadzie dziala ten portal ale jezeli blokuje konta z automatu proponuje nad zmiana algorytmow czy bog wie czego tam....

pozddrawiam

sfrustrowany

BlekDef
Wiadomość [#2]: 23.11.2012 o 19:35

Konto skasowane

Myślę, że z tym problemem to powinieneś się zgłosić na oficjalnym forum Blizza, zamiast na forum autoryzowanego serwisu fanowskiego.

[Edycja BlekDef - 23.11.2012 o 19:35]

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
dawciobiel
Wiadomość [#3]: 06.02.2013 o 18:05

Konto skasowane

Zambra napisał
...po zresetowaniu hasla dzis znow mialem zablokowane konto!!! jakas parodia..uwazam ze w tak popularnej grze takie rzeczy nie powinny miec miejsca...(...) a tu kilka dni z rzedu mi blokua dostep do wlasnego konta...no zenada jakas...nie wiem na jakiej zasadzie dziala ten portal ale jezeli blokuje konta z automatu proponuje nad zmiana algorytmow czy bog wie czego tam....

A ja wiem jak i mogę ci to wytłumaczyć.

Blokada (automatyczna) konta następuje między innymi w przypadku kiedy ty logowaleś się na jedno i to samo konto z różnych adresów IP / różnych konfiguracji komputera. Jest to wprowadzone ze względów bezpieczeństwa - tak, że jeżeli ktoś obcy ukradnie ci login+hasło to nie będzie się w stanie zalogować na innym komputerze do czasu kiedy ty zmienisz hasło. Kiedy to zrobisz osoba ta znając tym razem nowe haslo będzie się w stanie zalogować na nowym komputerze / ip.

Moim zdaniem:

pomysł na tego typu zabezpieczenie jest słuszny. Jednak z drugiej strony wydaje mi się, że nie jest po prostu potrzebny. Lepiej zabezpieczyć konto mechanizmem sekretnego pytania/odpowiedzi. I tak właśnie jest to również uczynione w przypadku kont battlenet.

BlekDef napisał
"To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze."

Nie do końca zgadzam się z tym stwierdzeniem. Owszem to lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support, inni gracze wywołują przemoc jednak sama treść gier również. Kiedyś rozmawiałem z pewną panią psycholog (konkretnie jest to ktoś z mojej najbliższej rodziny) i okazuje się, że to również treść i filmy wpływają na przemoc itd. Dzieje się to m.in. dlatego, że w treści które one przedstawiają, a nasze mózgi odbierają to właśnie najbardziej agresywny zawodnik wygrywa, jest najlepszy, najbogatszy i zabija wszystkich którzy stają mu na drodze. Należy zaznaczyć, że aby wygrać bohater gier/filmów używa przemocy. Nasz mózg odbiera taką treść podświadomie.

Garn
Wiadomość [#4]: 07.02.2013 o 00:30

Konto skasowane

Boże koleś, komentujesz temat z listopada, na dodatek odpisujesz na sygnature innego typa, weź że się ogarnij,

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
ElemenT
Wiadomość [#5]: 07.02.2013 o 09:47

Konto skasowane

Nieogar...

Administrator FORUM
Hostname.pl - projektowanie stron WWW, serwery VR, domeny!
----
If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo, then Linux is Dolby
Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost and all the music is free.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :