Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 12:09
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Cholerny blizzard zablokował mi konto bez powodu

Odpowiedź

Temat: Cholerny blizzard zablokował mi konto bez powodu

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Duppon
Wiadomość [#1]: 07.11.2012 o 13:01

Konto skasowane

Chciałem się zalogować na moje konto na bn, wyskoczył mi komunikat, że ktoś się próbował włamać na moje konto i zostało ono zablokowane. Luzik, już raz tak miałem, odblokuje się.

Wypełniam dane - mail, imię i nazwisko, captcha, potem przechodzę dalej gdzie jest miejsce na wpisanie kodu który przychodzi smsem. No to czekam i czekam, ale SMS NIE PRZYCHODZI.

Próbuję drugi raz, też nie przychodzi. Kilka kolejnych prób dostania tego cholernego smsa - również zakończyło się niepowodzeniem.

Myślę sobie - ok, zadzwonię do pomocy technicznej. Dzwonię i... rozmawiam z automatem który w celu odblokowania konta każe mi zalogować się na stronie ballte.net!!! A na stronie bn jedyną szansą na odblokowanie konta jest wpisanie kodu który ma przyjść smsem który jednak NIE przychodzi.

Co ja mam zrobić w tej sytuacji? Jak inaczej skontaktować się z działem obsługi klienta który w tej firmie chyba nie istnieje?

I dodatkowo - czemu oni blokują konta bez powodu? Gram z jednego kompa, loguję się z dwóch (z laptopa tylko żeby wejść sobie na forum, pooglądać ustawienia itd.) już drugi raz dostaję blokadę z tym, że za pierwszym razem dało się konto odblokować, bo sms przyszedł.

A i co ciekawe - nie mogę wysłać żądania pomocy ponieważ żeby je wysłać trzeba się zalogować.

[Edycja Duppon - 07.11.2012 o 13:07]

VelOCity#1448
moonrake
Wiadomość [#2]: 07.11.2012 o 13:50

Konto skasowane

Ja loguję się nie tylko z różnych kompów ale i adresów IP i żadnej blokady nie dostałem.. Może rzeczywiście była próba włamania.. Ale ja nie o tym..

Często płacę przez neta kartą kredytową i jako potwierdzenie też muszę wpisać kod z SMSa.. Zdarza się, że on po prostu nie przychodzi na czas z powodu obciążeń sieci lub innych przyczyn niezależnych od Blizza.. Ja mam przykładowo kod z SMSa wpisać w ciągu 5 min bo inaczej jest nie ważny a on przychodzi po 2 godzinach.. Nie zostaje nic innego jak anulować płatność i "spróbować ponownie później"..

spróbuj w różnych porach dnia.. może to zwykły zbieg okoliczności i po 2 godzinach Ci zadziała..

BlekDef
Wiadomość [#3]: 07.11.2012 o 14:31

Konto skasowane

Dzwoń przez skype na brytyjski numer i wybierz rozmowę z konsultantem. Automat do niczego się nie nadaje.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
ShadowDancer
Wiadomość [#4]: 07.11.2012 o 14:40

Konto skasowane

Ja jak dzwoniłem, to przeczekałem automat i połączyło mnie z konsultantem, czekałem jakąś minutę (tylko nie w godzinach "szczytu", bo wtedy to się nie doczekałem).

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Adamixsosx
Wiadomość [#5]: 07.11.2012 o 15:01

Konto skasowane

Ja już miałem z 3 razy zablokowane jedno konto, na szczęście sms zawsze dochodził. Mój kuzyn miał to samo, lecz nie jest wstanie odzyskać konta ponieważ zapomniał hasła do swojej poczty, która była przypisana do starcrafta... Już się nie da odzyskać tego konta. ponieważ nie ma dowodu, że to jest jego konto. zalogować się i zmienić poczty nie może bo jest zablokowane biggrin.gif

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
BlekDef
Wiadomość [#6]: 07.11.2012 o 15:17

Konto skasowane

A cdkey od jakiejkolwiek gry zarejestrowanej na koncie? Mi swego czasu zawiesili konto z SC1, jak się zalogowałem na nie jako starter po wcześniejszym logowaniu z konta z SC2. Odpowiedzi na sekretne pytanie nie pamiętam, cdkeye tylko od SC1 i WC3, więc przez stronę się nie dało. Skype => telefon na numer brytyjski => wybranie języka polskiego => połączenie z konsultantem => konto odblokowane po podaniu keya do SC1. Maila i odpowiedź na sekretne pytanie też pewnie da się w ten sposób zmienić.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
Adamixsosx
Wiadomość [#7]: 07.11.2012 o 15:47

Konto skasowane

W sumie warto spróbować biggrin.gif dzięki smiley.gif

Duppon
Wiadomość [#8]: 07.11.2012 o 16:07

Konto skasowane

Dziękuję za odpowiedzi, przyjaciele. Niestety rozmowa przez Skype nic nie daje ponieważ jest to dokładnie ta sama usługa jak w polskim numerze - zgłasza się automat, mówi mi, że jeżeli chcę odzyskać konto to muszę wejść na eu.battle.net i tam odblokować konto, potem dziękuje i się rozłącza. Co do smsów - próbowałem już 3 razy w 3 różnych porach i wiadomość nie przychodzi. Nie mogę napisać o tym na oficjalnym forum bo... żeby to zrobić trzeba się zalogować. >:-(

Pozostaje mi jedynie napisać na oficjalnym forum z konta kolegi.

[Edycja Duppon - 07.11.2012 o 16:15]

VelOCity#1448
BlekDef
Wiadomość [#9]: 07.11.2012 o 16:13

Konto skasowane

BlekDef napisał
wybierz rozmowę z konsultantem. Automat do niczego się nie nadaje.

Last
Duppon
Wiadomość [#10]: 07.11.2012 o 16:18

Konto skasowane

Nie ma możliwości wybrania rozmowy z konsultantem. Jest wybór języka i zaraz po tym zaczyna gadać automat. Gada swoją formułkę przez 20 sekund po czym się rozłącza. Zresztą zadzwoń i posłuchaj.

VelOCity#1448
BlekDef
Wiadomość [#11]: 07.11.2012 o 16:22

Konto skasowane

Ten numer? +448000288246

Last
Duppon
Wiadomość [#12]: 07.11.2012 o 16:37

Konto skasowane

Tak i nie da się wybrać konsultanta.

VelOCity#1448
aain
Wiadomość [#13]: 07.11.2012 o 16:43

Konto skasowane

Moje konto blokowane jest co chwile w zasadzie przy kazdej probie zalogowania sie z sieci innej niz u mnie w domu
Nigdy w zasadzie nie bylo problemu bo przychodzil sms z kodem i wszystko smigalo, natomiast w ostatnich dniach blizzard ma jakis ogolny problem z wysylka smsow, nie przychodza wcale, albo przychodza z ogromnym opoznieniem i oczywiscie juz nie dzialaja ;) Ostatnio przez pol dnia probowalem odblokowac, dopiero w poznych godzinach nocnych sms dotarl tak jak powinien i poszlo

BlekDef
Wiadomość [#14]: 07.11.2012 o 16:45

Konto skasowane

Duppon napisał
Tak i nie da się wybrać konsultanta.

To nie wiem. Ja dzwoniłem tak miesiąc, dwa temu i spokojnie mogłem wybrać opcję konsultanta.

Last
Adamixsosx
Wiadomość [#15]: 07.11.2012 o 16:47

Konto skasowane

Ja to samo, dało rade sie połączyć z konsultantem >sad.gif

kudlaty1985
Wiadomość [#16]: 07.11.2012 o 16:54

Konto skasowane

Jak ja dzwoniłem do Blizzarda to pod ten numer: 800-702-217

Duppon
Wiadomość [#17]: 07.11.2012 o 18:51

Konto skasowane

A jaki klawisz trzeba było wcisnąć aby wybrać konsultanta?

VelOCity#1448
BlekDef
Wiadomość [#18]: 07.11.2012 o 19:12

Konto skasowane

Żebym to ja pamiętał :O Aż musiałem zadzwonić -.-
2 dla innego języka
7 dla polskiego
2 dla innych zgłoszeń i oczekiwany czas na połączenie to ok. 15 minut. Pewnie ze 40 by się zeszło i wymagało z 10 ponownych połączeń, czy nie więcej w międzyczasie, bo "aktualnie wszyscy konsultancie są niedostępni, proszę zadzwonić później". Ale teoretycznie powinno połączyć z konsultantem. Jak ja dzwoniłem, to chyba to trochę inaczej wyglądało, ale niewiele. W każdym razie musisz dość szybko wciskać te przyciski w skype, bo inaczej rozłącza :/

[Edycja BlekDef - 07.11.2012 o 19:15]

Last
Duppon
Wiadomość [#19]: 07.11.2012 o 20:22

Konto skasowane

U mnie nie pojawia się opcja "innego zgłoszenia", nie mam w ogóle okazji nacisnąć 2.

VelOCity#1448
BlekDef
Wiadomość [#20]: 07.11.2012 o 20:44

Konto skasowane

Wysłuchaj automatu, w końcu się pojawi ta opcja. Albo po prostu wciśnij 2 jakieś 5-15s po wybraniu polskiego.

Last
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :