Dziś jest: Czwartek, 18 października 2018, godzina 22:17
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Bron dla warriora (arms) lv 60

minizibi
Wiadomość [#1]: 28.10.2012 o 16:18

Konto skasowane

Witam, zaczalem swoja przygode z wowem jakies 2-3 dni temu wiec nie wiem co z czym sie je. Gdzie moge zdobyc jakas bron dla warriora arms na lvlu 60 ? chodzi o PvE(!). Przeszukalem wiele for i roznych tematow ale nic nie znalazlem. Wiekszosci i tak nie rozumialem bo skroty typu t6 czy podobne nie wiele mi mówią. Wiec prosba jest taka czy ktos moglby napisac tak jak dla zupelnego laika skad dorwe jakiegos 2h axe dobrego na moj lv do PvE ? jakas instancja ? jak tak to która. A tak na marginesie jakby ktos moglby mi przyblizyc temat setow ze znacznikiem (t) to bylbym wdzieczny. Wiem tyle ze t6 na 70 lv moge zalozyc, 7-8 na 80, 9-10 na 85 i 11 - 12 na 90. Nie wiem tylko jak je zdobyc :P Pewien gosc napisal mi ze w sety nie wliczaja sie bronie, a gdzies na forum wyczytalem ze na jakims tam levelu warto zalozyc axe z t7 wiec juz nie rozumiem ;p Prosze o pomoc, pozdrawiam smiley.gif

nabonid
Wiadomość [#2]: 28.10.2012 o 16:37

Konto skasowane

T jak Tier. Tak gracze opisywali grupe przedmiotow, zdobywanych w instancjach. Noszac kilka czesci otrzymywales jakis bonus w statystykach. Potem blizz zrobil tez tiery pvp.
Lista przedmiotow http://www.wowhead.com/itemsets#150+1
Niektore z nich juz sa niedostepne.

Nekkro
Wiadomość [#3]: 29.10.2012 o 09:37

Konto skasowane

2-3 dni i juz 60 lvl ? Niezle, pogratulowal.
I na 60 lvl to rozejrzyj sie za broniami pvp, dobre staty i latwo za honor kupic.

[Edycja Nekkro - 29.10.2012 o 09:38]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
lsh
Wiadomość [#4]: 29.10.2012 o 12:14

Konto skasowane

dziobaj do 90 i wtedy sie martw - na razie niech ci takie bzdury snu zpowiek nie spedzaja smiley.gif

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :