Dziś jest: Piątek, 20 października 2017, godzina 06:50
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Rogue 5.0

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Shao
Wiadomość [#21]: 11.11.2012 o 14:10

jaskierka napisał
Gram rogalem w MOP i nie zauważyłam nerfa, o którym piszesz biggrin.gif Jesteś pewien, że masz dobre źródła informacji? biggrin.gif

Nie kompromituj się bardziej, i przyznaj mi racje. I nie pisz bzdur.

[Edycja Shao - 11.11.2012 o 14:03]

[Edycja Shao - 11.11.2012 o 14:03]

jaskierka napisał

ps. no i trudno mówić o nefie w stosunku do Cata jeżeli chodzi o Leeching Poison / Paralytic Poison bo oba te poisony instnieją dopiero od Mists.

[Edycja jaskierka - 11.11.2012 o 13:28]

To zastępuje wiele innych skilli które były OP w Cata i przez wielu doświadczonych graczy ten skill to żenada i jest zbugowany bo mimo tego że cały set PvP daje mi Crippling poison to i tak lepsze jest Mind - numbing która nie wymaga straty talentu.

[Edycja Shao - 11.11.2012 o 14:07]

jaskierka napisał
Rogalem się również nie gra o 400% trudniej!
[Edycja jaskierka - 11.11.2012 o 13:28]

Jak twoja gra rogalem kończy się na robieniu daily questów i dungeonów to nie nie gra się 400 % trudnej.

PM Email
jaskierka
Wiadomość [#22]: 11.11.2012 o 19:19

Jeżeli byś dokładnie przeczytał co napisałam to byś zobaczył, ze napisałam tam dokładnie "nerfa, o którym piszesz" czyli dokładnie to o czym pisałam później czyli nerfa o 300%.
Z tego co piszesz wyraźnie zaś wynika, że twoja gra to tylko pvp, a w swoich opiniach odnosiłeś się do pvp i pve w pve (taka chociażby Crippling Poison nie ma takiego znaczenia, że jest must have).
No i w dalszym ciągu nie wyjaśniłeś skąd się wzięły te procenty czyli dokładnie:
- nerf o 300%,
- trudniejsza gra klasą o 400%.
może w takim razie powinieneś się zastanowić czy robisz wszystko prawidłowo zamiast wymyślać nie wiadomo skąd takie dane?

ps. to, że zaczynasz mnie obrażać to nie jest już merytoryczna dyskusja tylko zachowanie dziecka, które wie, że popełniło błąd ale nie chce się do tego przyznać biggrin.gif

PM Email
Shao
Wiadomość [#23]: 11.11.2012 o 20:36

Nie obrażam tylko wyciągam wnioski a z twoich wypowiedzi wynika że nie masz bladego pojęcia o tym co piszesz, a dzieciakiem to może jesteś ty bo upierasz się jak dziecko przy jednym: "nie zauważyłam nerfa o którym piszesz " nie masz racji i jak wcześniej napisałem wprowadzasz ludzi w błąd, bo każdy szanujący się gracz WoW wie że Rogue został porządnie znerfiony w mopie i myślę że 300 % to nie jest przesadzona liczba bo samo znerfienia ambush + backstab o tyle % crit to już jest dla mnie 200 % nie wspominając już o reszcie.

A odnośnie tej twojej wypowiedzi: "tylko gry PvP" to powiem tak : Ty rozumiem że grasz PvE, więc napiszę - gdy ktoś gra PvP (areny + rated BG) i choć w jednym sezonie udało mu się wbić 2200 i nagle stwierdzi że zachciało mu się PvE to będzie co najmniej 2x lepszy od tych co grają tylko PvE i nigdy nie skosztowali PvP (chyba że jesteś w gildi progresywnej i robicie HC to wtedy zmienia to postać rzeczy bo tutaj trzeba się wykazać znajomością klasy - w co wątpię bo tu przeważnie grają ludzie o których pisałem wyżej że nagle zachciało im się PvE lub progresują żeby poprawić sobie staty do PvP - co w MoP jest bez znaczenia odkąd wprowadzili PvP Power). W odwrotnej sytuacji wiem z doświadczenia że taki gracz PvE nie jest w stanie wbić nawet 1800 rating - ponieważ jego znajomość klasy jest za niska i nie może konkurować z drugim człowiekiem który ogarnia PvP.

[Edycja Shao - 11.11.2012 o 21:01]

[Edycja Shao - 11.11.2012 o 21:11]

[Edycja Shao - 11.11.2012 o 21:24]

PM Email
jaskierka
Wiadomość [#24]: 11.11.2012 o 22:08

Gram w gildii progresowej i tak robimy hc.
Nie pisz proszę, że wprowadzam ludzi w błąd, bo to nieprawda, zmiany w mop dotyczące mechaniki gry np brak overkill wprowadzają ułatwienia w grze postacią nie utrudnienia.
Do tego dochodzi fakt, że np shadowstep czy preparation sa teraz dostępne ze wszystkich specy ( wcześniej tylko z sub).
Nowa mechanika, która zastąpiła backstab w assa jest bardzo dobrze pomyślana bo nie musisz już stać na plecach bossa, co było problemem np w dragon soul.
i tak jak pisałam wcześniej nie zgadzam się z tobą absolutnie, że rogale są klasą niegrywalną. Zawsze była to trudna postać i to się nie zmieniło.
Piszesz tylko o tym co złego się rogalowi przydarzyło, ale zapominasz o tym co w sumie ciekawego mu dodano!
ps. nie przecze, że kilka umiejek dostało też nerfy, ale nie zgodze sie na 300%!

[Edycja jaskierka - 11.11.2012 o 22:09]

[Edycja jaskierka - 11.11.2012 o 22:09]

PM Email
Shao
Wiadomość [#25]: 11.11.2012 o 22:53

Ja mówię o całości klasy nie tylko o PvE ponieważ pve nie wymaga balansu liczy się tylko DPS być może kręcisz wysoki i jesteś zadowolona . Ja chodzę na LFR i w subie znajduje się w pierwszej 3 w DPS przewaznie ale itak irytuje mnie fakt kiedy hybrydowe klasy tez kręcą taki dps a nawet większy. W pvp wygląda to tak że przeżywalność rogala jest prawie zerowa a po "odpałkach" nie robimy praktycznie żadnych obrażeń do tego trzeba się pozycjonować za przeciwnikiem co bywa dosyć trudne, w porównaniu do warka który teraz rządzi. Jedyny dobry skill który mamy do pvp to Smoke Bomb ale ten też jest znerfiony bo preparation już nie resetuje CD.

[Edycja Shao - 11.11.2012 o 22:53]

PM Email
Bydzys
Wiadomość [#26]: 12.11.2012 o 00:37

Shao, aż musiałem sie zalogować kiedy przeczytałem jakie herezje opowiadasz. Musisz byc kompletnym ignorantem co do PvE jeśli twierdzisz ze kazdy kto jest obeznany w PvP bedzie conajmniej 2 razy lepszy od kogoś kto gra PvE tylko na poziomie normali. Człowieku, to są zupelnie inne dziedziny. Poza tym zauważylem że caly czas szumisz w okolicy buffów ktore dotyczą Sub.
Jeśli chodzi o cata to najbardziej zbuffowanym specem był combat, ale sub zawsze byl specem czysto pvp, a na pewno nie mogł rownać sie na bossach single target z assassination. Na pewno boli cie to że inne spece dostały mozliwość wybrania shadowstepa bądź preparation, co i tak nie wnosi zbyt wiele do walk raidowych, ponieważ nie ma już overkilla. Pomimo wszystko nadal nie widać śladu zaczepki co do twojej teorii o znerfieniu rogala. Zamiast uzależniającego od pozycjii Backstaba dostaliśmy ładnego i przejżystego Dispatcha, kwestje non lethal poison mozna smialo pominac gdyż jest to dodatek jeśli chodzi o PvE. natomiast jesli juz chcesz sie wypowiadac na temat PvP to najpierw spójż na drzewko talentów i zobacz ile rozmaitych możliwości masz, od roznych dodatkowych poisonow, po talent ktory daje stealtha po wykonaniu openingu, konczac na no cooldown on Redirect. Gówno wiesz o rogalu a na pewno o graniu PvE, a jeśli chciałeś sie na rajdach scigac z innymi w dpsie w specu subtlety to nie dziw sie ze zostajesz w tyle.

PM Email
Shao
Wiadomość [#27]: 12.11.2012 o 01:17

Bydzys napisał
Gówno wiesz o rogalu a na pewno o graniu PvE,

Na pewno, tym bardziej że 8 sezonów gram areny rogalem a w sześciu miałem 2200 + rata w 3s - ale Ty pewnie nie wiesz nawet co to jest .
I podniecaj się dalej tym Dispatch i ciesz się że Blizz buffnoł ci rogala i jesteś teraz OP. Możesz teraz nukować wszystko co się rusza W Mopie na PvE o którym gówno wiem hahaha.gif

[Edycja Shao - 12.11.2012 o 01:07]

Bydzys napisał
Człowieku, to są zupelnie inne dziedziny.

A dziedziny to możesz mieć nauki - mylisz pojęcia "człowieku" a nie w grze lol.gif

PM Email
Bydzys
Wiadomość [#28]: 12.11.2012 o 07:33

I właśnie tylko potwierdziłeś to co wcześniej pisałem. Rzucasz jakimiś śmiesznymi teoriami, a twoje niezbite argumenty na ich obronienie to "grałem 8 sezonów i w 6 mialem rat powyżej 2200".
A lista nerfów którą nam pokazałeś? Owszem może wygladać jak lista nerfów dla kogoś kto nie ma pojęciu o graniu rogalem, bo jest to poprostu lista zmian w ktorej w wielu punktach pokazałeś to tak że jakis skill/talent był a teraz go nie ma, pomijając oczywiście nowe pomysły i opcje.
Najbardziej mimo wszystko boli to że zamiast faktycznie coś wnieść do rozmowy, to łapiesz mnie za słówka, a tym samym tylko się ośmieszasz.

PM Email
jaskierka
Wiadomość [#29]: 12.11.2012 o 07:36

Piszesz, że chodzisz na lfr w sub i pewnie sprzęcie zrobionym pod pvp.
Ja biegam teraz w assa i sprzęcie pve (ilvl w okolicach 480) zostawiam wszystkich w tyle o przynajmniej 10k a zdarza się i więcej.
Inną sprawą jest, że lfr nie jest ani testem umiejętności ani sposobem na sprawdzenie jak sobie dana klasa radzi.
Wysnuwanie wniosków, szczególnie tak krzywdzących dla klasy, na podstawie tego jak Ci się gra specem nie raidowym (sub jest specem typowo pod pvp) na lfr nie jest fair.

Wypowiadasz się o PVP i PVE, ale wygląda na to, że o pve masz małe informacje. Czy w związku z tym można Cię uznać za specjalistę w grze rogalem w ogóle, nie sądzę. A takie autorytatywne stwierdzenie jak to co pisałeś wcześniej jest po prostu nie na miejscu jeżeli nie masz wglądu w całość postaci.

Shao napisał
Lol co wy tu piszecie, rogal w MoP to porażka w PvP i w PvE i jest w tej chwili najmniej i najgorzej grywalną klasą w grze, po ukazaniu się MoP , rogal dostał minimum 300 % nerfa.

na koniec napiszę że jeżeli ktoś chce zacząć grę na globie i myśli że coś wie o rogalu bo grał na privach to się myli, i całkowicie odradzam grę rogalem w tym sezonie, bo sam poziom trudności tą klasą w stosunku do Cata wzrósł o 400 %

ps. Ani ja ani Bydzys nie napisaliśmy nigdzie, że uważamy, że Blizz buffnął Rogala, że jest teraz op, wiec skąd to w twoim poście?

[Edycja jaskierka - 12.11.2012 o 08:51]

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#30]: 12.11.2012 o 09:26

nerf 300% !!!!11

zaraz przyjdzie mindseeker i zweryfikuje te %

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
Shao
Wiadomość [#31]: 12.11.2012 o 15:00

Nie wiem po co ja w ogóle pisze na tym forum retardów (chciałem pomóc ) , to jest mój ostatni post bo widzę że jest tu grupka ludzi (prawdopodobnie z jednej gildi) która nie ma pojęcia na temat mobilności klas w WoW ,a bez sensu się wypowiada , bo " zostawia wszystkich w tyle w assa O 10k dpsu a nawet i wiecej !!!" hahaha.gif ale dobra niech wam będzie jesteście pro PvE gracze i niech tak zostanie. I coś wam doradzę: nie zaczynajcie nigdy PvP , a zwłaszcza Aren ani RBG bo jak traficie na mój team (do czego nigdy nie dojdzie) to zrobimy wam : "swifty one shot macro". Good luck & have fun - Ogary, w waszej Pro PvE przygodzie.

[Edycja Shao - 12.11.2012 o 15:06]

[Edycja Shao - 12.11.2012 o 15:08]

PM Email
jaskierka
Wiadomość [#32]: 12.11.2012 o 15:16

Czyli miałam racje! Dziecko, które nie potrafi się przyznać do błędu i podjąć rozsądnej dyskusji biggrin.gif
A jedynym argumentem jaki wykorzystuje jest obrażanie swoich rozmówców biggrin.gif
Myślę, że forum skorzystaj jakościowo na braku twoich postów w takim raziesmiley.gif
A co do twojej "groźby" to uuuu... już się trzęsę ze strachu... biggrin.gif zazwyczaj jak ktoś próbuje tak kozaczyć to się na kozaczeniu kończy biggrin.gif

[Edycja jaskierka - 12.11.2012 o 15:16]

PM Email
Arato
Wiadomość [#33]: 12.11.2012 o 16:18

Nawet jak rogal dostał po tylku z mobilnością i generalnie jest gorszy w pvp, to nie jesteś w stanie tego określić w procentach. Co to znaczy ze jest gorszy o 300%? Ta lista zmian którą pokazałeś tez o niczym nie mówi. Każda klasa ma podobne listy, w końcu to nowy dodatek i trochę zmian jest.

PM Email
Shao
Wiadomość [#34]: 13.11.2012 o 00:35

jaskierka napisał
Czyli miałam racje! Dziecko, które nie potrafi się przyznać do błędu i podjąć rozsądnej dyskusji biggrin.gif
A jedynym argumentem jaki wykorzystuje jest obrażanie swoich rozmówców biggrin.gif
Myślę, że forum skorzystaj jakościowo na braku twoich postów w takim raziesmiley.gif
A co do twojej "groźby" to uuuu... już się trzęsę ze strachu... biggrin.gif zazwyczaj jak ktoś próbuje tak kozaczyć to się na kozaczeniu kończy biggrin.gif

[Edycja jaskierka - 12.11.2012 o 15:16]

Focus - Ignore - Trolllol ,przedszkole hahaha.gif

Arato napisał
Nawet jak rogal dostał po tylku z mobilnością i generalnie jest gorszy w pvp, to nie jesteś w stanie tego określić w procentach. Co to znaczy ze jest gorszy o 300%? Ta lista zmian którą pokazałeś tez o niczym nie mówi. Każda klasa ma podobne listy, w końcu to nowy dodatek i trochę zmian jest.

Dlatego zrobiłem re roll na warriora który wymiata teraz na każdej płaszczyznie i jestem nim w stanie wysolować trzech rogali na raz z tego forum co daje 300 %.

[Edycja Shao - 12.11.2012 o 17:16]

[Edycja Shao - 12.11.2012 o 17:28]

[Edycja Shao - 12.11.2012 o 17:29]

http://eu.battle.net/w(...)a/simple lol rzeczywiście masz zajebisty exp Aż raz udało ci się skończyć MV co udało się wam wkońcu zabic qin-xi , co macie screenshoot ? w HOF dopiero pierwszy boss, rzeczywiście macie niezły progress, chyba że ty mówisz o DS no HC kurde ale farm, ale Chwila czy to nie było w Cata? smash.gif hahaha.gif

[Edycja Shao - 13.11.2012 o 00:39]

PM Email
jaskierka
Wiadomość [#35]: 13.11.2012 o 07:22

wiesz miałam już nic nie pisać, bo poniżej pewnego poziomu się nie dyskutuje!
To co robisz jest żałosne, nie masz argumentów, to ubiegasz się do jakiś dziwnych zabiegów.
Skąd w ogóle w tobie pewność, że to moja postać? To, że używam takiego nicka na forum nie oznacza, ze to moja postać, ale ok, niech będzie znalazłeś mnie!
Pokaż nam zatem swoje armory, żebyśmy mogli sprawdzić doświadczenie twojej postaci w czymkolwiek!
Uważam, że mam duże doświadczenie, bo doświadczenie w grze postacią i wiedza o niej to nie tylko to co się dzieje w obecnym contencie ale również w poprzednich!
Przejrzyj na oczy, dopisując kolejne małe złośliwości tutaj już nic nie ugrasz!
Jedyną drogą do tego jest podjęcie dyskusji, a tego nie potrafisz smiley.gif

ps. w sumie twoje wypowiedzi tłumaczy trochę fakt, że grasz warkiem biggrin.gif W tej sytuacji po prostu się na rogalach nie musisz znać biggrin.gif

[Edycja jaskierka - 13.11.2012 o 07:24]

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#36]: 13.11.2012 o 08:22

Shao napisał
Dlatego zrobiłem re roll na warriora który wymiata teraz na każdej płaszczyznie i jestem nim w stanie wysolować trzech rogali na raz z tego forum co daje 300 %.

Haha, co za gosc, najpierw placze ze znerfili rogala, jego kochana klase a potem przyznaje sie ze reroll na warka bo oneshotuje ludzi.
Pewnie jego "team" na RBG to 8 warkow i 2 BM huntow.

Na tym forum nie ma trzech grajacych rogali. Moze znajdzie sie ze trzech grajacych w WoW grins.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
Garn
Wiadomość [#37]: 13.11.2012 o 09:46

Mirror Image

Jezu jaki troll, typ jest naprawdę skończonym pojebem że aż szkoda słów, mózg wypływa jak się czyta jego wypowiedzi. Linknąłeś właśnie zajebistą postać z 12K achievów pkt, full epic, ze świetnym jak na trwającym 1,5 miesiąca Contentem progressem, i ty w ogóle masz odwagę się do tego przypierdalać?? No (wulg.) bo padnę! Jak dla mnie to ty właśnie się pogrążasz jak kretyn, wytwarzasz jakieś niestworzone historie że Rogala znwrfili o 300% chociaż tak naprawdę nie masz na to ŻADNEGO potwierdzenia.

Dalej wymieniłeś listę różnic między Cata a MoPem. Nie wiem z którego tematu na MMO-Champion to wyciągnąłeś, mniejsza o to. Najśmieszniejsze jest to że niektóre z tych rzeczy które wymieniłeś to są BUFFY biggrin.gif albo np: Kick ma 15 sekund cooldownu, ale jakoś ci umknęło że KAŻDY melee innerupt (Mind Freeze, Skull Bash itp) również otrzymało ten cooldown, Feint redukujący Threat(naprawdę zajebisty nerf jeśli mówimy o PvP biggrin.gif )... itp.

Co do talentów to powiem tak: nie gram rogalem - inaczej napisałbym tu już dużo wcześniej. Ale usunięcie talentów dotknęło KAŻDEJ, naprawdę KAŻDEJ KLASY, i wszyscy stracili dużo fajnych bonusów. Mogę dać przykład na Magu, bo jego znam najlepiej:

Usunięcie Mage Warda i Mana Shielda, usunięcie Flame Orba
Mag Arcane - Usunięcie Clearcastingu, usunięcie bonusowego 12% dmg na spowolnionym targecie, usunięcie 50% speeda z blinka, usunięcie stuna z polimorfii, usunięcie bonusowego spell poweru z absorbowania, usunięcie knockbacku z mana shielda, usunięcie focus magic, usunięcie 10% spell poweru z mana gema, brak regenu z mage armora
Mag Fire - Brak Blast Wave, eksplodującego Flame orba, brak critical massa
Mag Frost - Wiele spelli ma dłuższy cooldown, brak freeza z cone of cold, brak freeze z shattered barrier, ice barrier nie aktywuje sie przy 50% hp, brak aoe slowa z frostbolta, brak replenishmentu z frostbolta, brak early frosta - szybszego rzucania frostbolta, gorszy blizzard

I co z tego wynika? Czy powiesz mi że Mag to super słaba i znerfiona klasa? Gówno prawda, każdy kto gra pvp i usłyszy takie zdanie wyśmieje to stwierdzenie. Każda klasa dostała bardzo dużo mocnych talentów i znerfione zostały stare. Trzeba być naprawdę debilem żeby tego nie zauważyć. Rogal też, może nie jest op klasą jak hunter ale to nie znaczy że jest słabszy 300% od innych tylko że ty nie umiesz nim grać i stosując taktyki sprzed Cata masz problem że nie umiesz się odnaleść w nowym patchu. Tyle w tym temacie.

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
PM Email
Shao
Wiadomość [#38]: 13.11.2012 o 13:41

jaskierka napisał
To co robisz jest żałosne, nie masz argumentów, to ubiegasz się do jakiś dziwnych zabiegów.
Skąd w ogóle w tobie pewność, że to moja postać? To, że używam takiego nicka na forum nie oznacza, ze to moja postać, ale ok, niech będzie znalazłeś mnie!
Pokaż nam zatem swoje armory, żebyśmy mogli sprawdzić doświadczenie twojej postaci w czymkolwiek!
Uważam, że mam duże doświadczenie, bo doświadczenie w grze postacią i wiedza o niej to nie tylko to co się dzieje w obecnym contencie ale również w poprzednich!

ps. w sumie twoje wypowiedzi tłumaczy trochę fakt, że grasz warkiem biggrin.gif W tej sytuacji po prostu się na rogalach nie musisz znać biggrin.gif

Omg ale z was są pojebani ludzie pochwaliłem dziewczynę że ma zajebisty exp (o dziwo, bo dziwnie rzeczy gada) i udało się jej już dobrze zacząć pierwszy content . A wy dalej wiercicie dziurę , macie nieźle nawalone w tych łepach od tej gry, że nie widzicie co się do was pisze, pewnie myślicie że to drwina nono.gif ? . Ale co tu dużo pisać po prostu gracze PvE tak mają że myślą ,że są zajebiści, a są po prostu zakompleksionymi bufonami , a najbardziej Was boli jak jakiś byle noobek PvP uczy Was jak grać co nie ? , głupie bufony? bo przecież co on może wiedzieć o swojej klasie jak gra tylko PvP a gracze PvP to są przecież noskille dla Was nie wiadomo co Pro(wulg.) wie kto PvE Ownerów, mimo że każdy z Was potrafi tylko bełkotać , i śmiać się z ludzi Grających PvP którzy maja 100x większego skilla od Was, żal mi Was i śmieszy mnie to jak łatwo można sprowokować takich jak Wy, dlatego własnie gra PvP nie jest dla Was, bo musielibyście wymieniać komputery co tydzień bo by były wyrzucane przez okno hahaha.gif .Śmiechu warte.

[Edycja Shao - 13.11.2012 o 13:16]

[Edycja Shao - 13.11.2012 o 13:17]

[Edycja Shao - 13.11.2012 o 13:18]

jaskierka napisał

hahaha.gif Wpisz Shao - może coś znajdziesz , a proponuję od US serwerów sucker.gif

PM Email
rafalx1
Wiadomość [#39]: 13.11.2012 o 17:08

Shao napisał
jaskierka napisał

Omg ale z was są pojebani ludzie pochwaliłem dziewczynę że ma zajebisty exp (o dziwo, bo dziwnie rzeczy gada) i udało się jej już dobrze zacząć pierwszy content . A wy dalej wiercicie dziurę , macie nieźle nawalone w tych łepach od tej gry, że nie widzicie co się do was pisze, pewnie myślicie że to drwina nono.gif ? . Ale co tu dużo pisać po prostu gracze PvE tak mają że myślą ,że są zajebiści, a są po prostu zakompleksionymi bufonami , a najbardziej Was boli jak jakiś byle noobek PvP uczy Was jak grać co nie ? , głupie bufony? bo przecież co on może wiedzieć o swojej klasie jak gra tylko PvP a gracze PvP to są przecież noskille dla Was nie wiadomo co Pro(wulg.) wie kto PvE Ownerów, mimo że każdy z Was potrafi tylko bełkotać , i śmiać się z ludzi Grających PvP którzy maja 100x większego skilla od Was, żal mi Was i śmieszy mnie to jak łatwo można sprowokować takich jak Wy, dlatego własnie gra PvP nie jest dla Was, bo musielibyście wymieniać komputery co tydzień bo by były wyrzucane przez okno hahaha.gif .Śmiechu warte.

[Edycja Shao - 13.11.2012 o 13:16]

[Edycja Shao - 13.11.2012 o 13:17]

[Edycja Shao - 13.11.2012 o 13:18]

jaskierka napisał

hahaha.gif Wpisz Shao - może coś znajdziesz , a proponuję od US serwerów sucker.gif
Kolego szkoda co kolwiek tu pisać na forum , brak tu jest moderatora ! zobacz ci co tak się mądrzą nie stworzyli nic by pomuc graczą ! oprucz wyśmiewania bo to potrafią najlepiej

PM Email
Garn
Wiadomość [#40]: 13.11.2012 o 17:28

Mirror Image

Shao napisał
Lol co wy tu piszecie, rogal w MoP to porażka w PvP i w PvE i jest w tej chwili najmniej i najgorzej grywalną klasą w grze, po ukazaniu się MoP , rogal dostał minimum 300 % nerfa.
(...)
na koniec napiszę że jeżeli ktoś chce zacząć grę na globie i myśli że coś wie o rogalu bo grał na privach to się myli, i całkowicie odradzam grę rogalem w tym sezonie, bo sam poziom trudności tą klasą w stosunku do Cata wzrósł o 400 %
(...)
Ciekawe ,a ile masz rata w 3s ?
(...)
Wszystkie CD rogala zostały zwiększony o 300 % przeżywalność jest naprawdę słaba a dmg i burst ze względu na wysokie cd też jest cienki w porównaniu do Cata,
To chyba na Buff raczej nie wygląda?
(...)
Chyba że wy piszecie tutaj o pirackich serwerach, w takim razie trzeba zamknąć to forum bo jest nie legalne.
(...)
Ok i tak btw nie wypowiadaj się więcej na temat klasy o której nie masz zielonego pojęcia
(...)
Nie kompromituj się bardziej, i przyznaj mi racje. I nie pisz bzdur.
(...)
Jak twoja gra rogalem kończy się na robieniu daily questów i dungeonów to nie nie gra się 400 % trudnej.
(...)
Nie obrażam tylko wyciągam wnioski
(...)
każdy szanujący się gracz WoW wie że Rogue został porządnie znerfiony w mopie i myślę że 300 % to nie jest przesadzona liczba bo samo znerfienia ambush + backstab o tyle % crit to już jest dla mnie 200 % nie wspominając już o reszcie.
(...)
Nie wiem po co ja w ogóle pisze na tym forum retardów (chciałem pomóc ) , to jest mój ostatni post bo widzę że jest tu grupka ludzi (prawdopodobnie z jednej gildi) która nie ma pojęcia na temat mobilności klas w WoW ,a bez sensu się wypowiada , bo " zostawia wszystkich w tyle w assa O 10k dpsu a nawet i wiecej !!!" ale dobra niech wam będzie jesteście pro PvE gracze i niech tak zostanie. I coś wam doradzę: nie zaczynajcie nigdy PvP , a zwłaszcza Aren ani RBG bo jak traficie na mój team (do czego nigdy nie dojdzie) to zrobimy wam : "swifty one shot macro". Good luck & have fun - Ogary, w waszej Pro PvE przygodzie.
(...)
lol rzeczywiście masz zajebisty exp raz udało ci się skończyć MV co udało się wam wkońcu zabic qin-xi , co macie screenshoot ? w HOF dopiero pierwszy boss, rzeczywiście macie niezły progress, chyba że ty mówisz o DS no HC kurde ale farm, ale Chwila czy to nie było w Cata?
(...)
Omg ale z was[/b] są pojebani ludzie pochwaliłem dziewczynę że ma zajebisty exp

A wy dalej wiercicie dziurę , macie nieźle nawalone w tych łepach od tej gry, że nie widzicie co się do was pisze, pewnie myślicie że to drwina?

I najlepsze:

Shao napisał
Ale co tu dużo pisać po prostu gracze PvE tak mają że myślą ,że są zajebiści, a są po prostu zakompleksionymi bufonami , a najbardziej Was boli jak jakiś byle noobek PvP uczy Was jak grać co nie ? , głupie bufony? bo przecież co on może wiedzieć o swojej klasie jak gra tylko PvP a gracze PvP to są przecież noskille dla Was nie wiadomo co Pro(wulg.) wie kto PvE Ownerów, mimo że każdy z Was potrafi tylko bełkotać , i śmiać się z ludzi Grających PvP którzy maja 100x większego skilla od Was, żal mi Was i śmieszy mnie to jak łatwo można sprowokować takich jak Wy, dlatego własnie gra PvP nie jest dla Was, bo musielibyście wymieniać komputery co tydzień bo by były wyrzucane przez okno .Śmiechu warte(!!!!!).

Uważaj bo Ci żyłka pęknie...

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
PM Email
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.