Dziś jest: Wtorek, 17 października 2017, godzina 18:47
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: pierwsze raidy ;p

Lekso
Wiadomość [#1]: 13.10.2012 o 13:34

witam ! mam 17 lvl druidem ;p gram od 3 dni w wowa ;p mam kilka pytan :
1. od jakiego lvla zaczac chodzic na raidy itp. ?
2. jak wziasc udzial w raidzie ? gdzie go znalezc itp. ?

PM Email
Bacek_
Wiadomość [#2]: 13.10.2012 o 14:59

na Dungi chodzisz od 15 lv i odpalasz jest Dungeon Finderem. Raidy to instancje na max poziom, więc rób dungi i na nich wbijaj poziomy, bo chyba najszybciej

PM Email
Lekso
Wiadomość [#3]: 13.10.2012 o 16:05

aha ok ej a jak mi sie na dungeonie pojawia item i mam do wyboru kostki pass lub cancel to o co biega ? mam brac caly czas kostki ? czy co ? co mam klikac ? o co wtym chodzi xd

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#4]: 14.10.2012 o 11:08

kostka = potrzebuje tego itemu
pass = nie biore udzialu w losowaniu
cancel = jak wyzej

jest jeszcze greed czyli nie potrzebuje itemu dla siebie ale moge go sprzedac za kase do vendora albo na AH

generalnie na dungeonach jak pada item z bossa i go nie potrzebujesz to dajesz greed

jak potrzebujesz, czyli dla druida itemy leather ( chyba, dawno nie gralem ;) ) z intelem ( dla healera ) to bierzesz need.

kto dostaje itemy ? need > greed > pass

jezeli dwie lub wiecej osob dadza taki sam wybor, typu need lub greed, to odbywa sie losowanie, kto wylosuje wiecej ( liczby w przedziale 1-100 ) otrzymuje item.

Poczytaj jakich itemow moze uzywac druid i takich needuj, reszta greed.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
BlekDef
Wiadomość [#5]: 14.10.2012 o 11:59

Konto skasowane

Lekso napisał
witam ! mam 17 lvl druidem ;p gram od 3 dni w wowa ;p mam kilka pytan :
1. od jakiego lvla zaczac chodzic na raidy itp. ?
2. jak wziasc udzial w raidzie ? gdzie go znalezc itp. ?

Pierwsze raidy są dostępne od 60 poziomu, potem od 70 w Outlands, od 80 w Northrend, od 85 w lokacjach z Cataclysmu i od 90 w Pandarii. Ale i tak interesują ciebie w zasadzie raidy od 90 poziomu tylko. Po wbiciu 90 poziomu będzie dostępna opcja Raid w Dungeon Finderze. By chodzić na normalne raidy najlepiej należeć do polskiej gildii, która raiduje. Ewentualnie w stolicach na kanale Trade patrzeć, czy ktoś nie zbiera ludzi na raid. Starsze raidy robi się dla niektórych questów (złożenie legednara), robienie Glory z danego raidu (achievementy z serii: Glory of the xxx Raider w zakładce raids) oraz pod transmo, czyli zmianę wyglądu itemów. Większość z vanilli i TBC można solować lub we 2 osoby teraz zrobić. Oczywiście na starsze raidy możesz iść wcześniej, ale raczej będzie to polegać na tym, że znajdziesz kogoś na 90 lvlu, kto cię zboostuje przez dany raid.
Odnośnie jeszcze Trade żebyś wiedział, jak ktoś szuka kogoś do raidu lub jakbyś chciał o boosta poprosić:
Classic:
BWL - Blackwing Lair
MC - Molten Core
AQ40 - Ahn'Qiraj Temple
AQ20/AQ10 - Ruins of Ahn'Qiraj

TBC:
TK - Tempest Keep aka The Eye
BT - Black Temple
Kara - Karazhan
MH - Battle for Mount Hyjal
SSC - Serpentshrine Cavern
SP - Sunwell Plateu
Są jeszcze Gruul's Lair i Magtheridon's Lair - raidy jednobossowe.

WotLK:
ICC - Icecrown Citadel
ToC - Trial of the Crusader
Uldu - Ulduar
OS3d - Obsidian Sanctum (powiedzmy, że jeden boss)
RS - Ruby Sanctum
VoA - Vault of Archevon
Eye/Malygos - The Eye of Eternity (1 boss)
Naxx - Naxxramas
Onyxia - Onyxia's Lair (1 boss)

Cataclysm:
BoT - Bastion of Twilight
BWD - Blackwing's Descent
FL - Firelands
ToFW - Throne of the Four Winds
DS - Dragon Soul
BH - Baradin Hold

Najlepiej znajdź polską gildię i popytaj ludzi w niej. A jak chcesz wysolować jakiś raid, to prosisz kogoś o danie raidu i lecisz sam. Pamiętaj tylko, że grupie raidowej nie da się robić większości questów. http://www.wowhead.com/zones=3

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
PM Email
Lekso
Wiadomość [#6]: 18.10.2012 o 16:05

aha ok to mam jeszcze kilka pytań i napisze je w punktach ;p :
1. jak wejsc w ustawienia addonu power auras classic ?;p
2. w dungeon finderze zakładka raids odblokuje mi sie na ktorym lvlelu ?
3. jeszcze w dungeon finderze jest zakladka scenarios ;p co to jest i do czego sluzy ? na jakim lvlelu mi sie to odblokuje ?
4. i jak mam dungeon finder mam na gorze taka flage do zaznaczenia ;p i jak zaznacze to znaczy ze bede liderem grupy ?
5. na poczatku mialem dungeony z vanilli ;p a teraz nagle z MoPa mi sie pojawily i czemu ? myslalem ze na poczatku vanilla, tbc itd. czyli ze zalezy jaka kolejnosc bedzie czy co ?

PM Email
BlekDef
Wiadomość [#7]: 18.10.2012 o 17:06

Konto skasowane

2. 90
3. 90, taka dużo łatwiejsza wersja dungeonów na 3 osoby niby mająca na celu dodać trochę fabuły do WoWa.
4. Tak.
5. Scholamance i Scarlet Monastery są z Vanilli. Po prostu dorobiły się wersji HC i przebudowy w MoPie.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
PM Email
atylla3
Wiadomość [#8]: 18.10.2012 o 18:55

1. Wpisujesz komendę /powa
Jak chcesz się coś więcej dowiedzieć o konfiguracji to zajrzyj na Power Auras Wiki (po angielsku).

PM Email
Lekso
Wiadomość [#9]: 19.10.2012 o 23:06

wpisuje to /powa i nic ;/ addon mam zainstalowany i nic ;/ pisze zeby wpisac /help jak nie znam ;/ co zrobic ?;/

PM Email
nabonid
Wiadomość [#10]: 21.10.2012 o 23:59

Jak sie zalogujesz, bedac na liscie postaci zobaczysz button po lewej na dole ekranu. Wejdz tam i wlacz addon. Zaznacz tez opcje load out of date.

PM Email
Lekso
Wiadomość [#11]: 22.10.2012 o 16:32

ustawilem i nadal tak jest ;/

PM Email
kunoem
Wiadomość [#12]: 11.02.2014 o 13:10

u mnie dalej to samo

Jestem maniakiem gry STARCRAFT 2 wraz z wszystkimi dodatkami oprócz tego gram w gry przeglądarkowe w sieci do których wszystkich zachęcam cool.gif
PM Email Strona domowa
Muntrill
Wiadomość [#13]: 11.02.2014 o 19:20

FOR THE HORDE!

kunoem napisał
u mnie dalej to samo

Otrzymujsz tytuł gurnika roku za odkopanie tematu z przed ponad roku!

Progress TBC: All Clear
>>Burning Legion<<>>Tauren<<>>Druid<<>>90 LVL<<>>DPS/HEAL<<>>good stuff<<>>Horde<<>>
>>Burning Legion<<>>Pandaren<<>>Monk<<>>25 lvl+<<>> HEAL<<>> NYI<<>>Alliance<<>>
PM Email
mergo
Wiadomość [#14]: 14.09.2015 o 13:23

górnika przez u .... nie mogę, kto tu kogo poprawia....

auto zastepcze z oc sprawcy
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :