Dziś jest: Poniedziałek, 16 maja 2022, godzina 11:15
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map EVERDEN - Gildia Zabójców

Odpowiedź

Temat: EVERDEN - Gildia Zabójców

Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Scarab
Wiadomość [#141]: 13.10.2013 o 10:27

Konto skasowane

Też bym wyrzucił roślinki z środka domu, nawet elfy nie są tak popieprzone żeby pośród nich żyć. xD

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
LordStachu
Wiadomość [#142]: 13.10.2013 o 19:32

Konto skasowane

Hmm.. no może i macie racje z tym buszem :P. Zaznaczam jednak, że to są 'leśne' elfy, dla których grządki to codzienność ;)

[IMG]http://imageshack.us/a/img132/5193/logobattlepl.jpg[/IMG]
Drakonno
Wiadomość [#143]: 13.10.2013 o 22:17

Konto skasowane

Grządki grządkami, ale nie na drzewie lub wyrastające z podłogi. biggrin.gif

Skromna animacja - http://img694.imagesha(...)fend.gif

-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.

-Gdzie podkop, jaki podkop, lampa w podłodze! Jakie to wszystko popieprzone!
Seksmisja
burybrzetyslaw
Wiadomość [#144]: 14.10.2013 o 09:23

Konto skasowane

Jakieś wydzielone miejsce gdzie roślinki rosną na teksturze ziemi lub trawy plus efekty promieni słonecznych że niby jest szklany dach to mogło by dać klimat, ale tak wyrastające z podłogi to jest głupie z kilku powodów, chyba że ten dom jest opuszczony i nie ma fundamentów.

[Edycja burybrzetyslaw - 13.10.2013 o 22:33]

[

[Edycja burybrzetyslaw - 14.10.2013 o 09:32]

zawieszony na jakiś czas projekt Ekspedycja Balina
ale wszelkie sugestie dotyczące terenu i nie tylko mile widziane (zainteresowanie na pewno przyśpieszy projekt)
Dekajo
Wiadomość [#145]: 14.10.2013 o 09:35

Konto skasowane

No, chyba nawet elfy nie są tak głupie by jeść, pić, spać, czyta i inne elfie głupoty robić w zarośniętym domu. Jak tak chcesz, by elfy miały rośliny w domu, to nie wiem, może zrób kawałek terrarinu w domach elfów jako trawa i tam zrób roślinki, że niby ogródekbiggrin.gif

Być na forum, czy nie być na forum, o to jest pytanie! biggrin.gif

Mój kanał na Youtube prowadzony wraz z kolegą: KillerzyDC

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
burybrzetyslaw
Wiadomość [#146]: 14.10.2013 o 09:59

Konto skasowane

LordStachu napisał
Dzięki za rekomendowaną zbroję, Shadow ale nie wiem czy będzie to dobrze leżeć na bohaterach. Próbowałem to wcześniej i powiem, że świetnie leży na wieśniaku ale za nisko jest usytułowany na modelach pokroju Mistrza Ostrzy (bo na nim bazowani są bohaterowie).
Musiałbym znaleźć kogoś kto potrafiłby podnieść model w ModelEditorze.

Jak narazie używam zbroji tego typu.

Pomogę ci
1 otwierasz Warcraft Model Editor
2 otwierasz plik zbroi
3 wchodzisz w menu windows (u góry okienka) i wybierasz w nim model editor
4 w okienku które ci wyskoczy wybierasz menu selection i select all (powinny ci się wszystkie kropki (punkty styczne krawędzi) na modelu świecić na zielono)
5 wybierasz teraz menu transformations i translation
6 do wartości "z" (która odpowiada za oś z czyli pionową) dodajesz odpowiednią liczbę dodatnią by podwyższyć i ujemną by obniżyć model,
7 przy zapisywaniu nie zapomnij dodać .mdx na koncu nazwy
a oto efekt

ogólnie przydatny program i warto się z nim lepiej zapoznać
mam nadzieje że pomogłem.

ed może napisać krótki poradnik z screenshotami o tym programie, myślicie żeby się przydał?

[Edycja burybrzetyslaw - 14.10.2013 o 10:05]

zawieszony na jakiś czas projekt Ekspedycja Balina
ale wszelkie sugestie dotyczące terenu i nie tylko mile widziane (zainteresowanie na pewno przyśpieszy projekt)
Dekajo
Wiadomość [#147]: 14.10.2013 o 12:02

Konto skasowane

ed może napis z screenshotami o tym programie, myślicie żeby się przydał?

Przydałby się, i to bardzo.

Być na forum, czy nie być na forum, o to jest pytanie! biggrin.gif

Mój kanał na Youtube prowadzony wraz z kolegą: KillerzyDC

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
LordStachu
Wiadomość [#148]: 17.10.2013 o 15:45

Konto skasowane

burybrzetyslaw napisał
LordStachu napisał
Dzięki za rekomendowaną zbroję, Shadow ale nie wiem czy będzie to dobrze leżeć na bohaterach. Próbowałem to wcześniej i powiem, że świetnie leży na wieśniaku ale za nisko jest usytułowany na modelach pokroju Mistrza Ostrzy (bo na nim bazowani są bohaterowie).
Musiałbym znaleźć kogoś kto potrafiłby podnieść model w ModelEditorze.

Jak narazie używam zbroji tego typu.

Pomogę ci
1 otwierasz Warcraft Model Editor
2 otwierasz plik zbroi
3 wchodzisz w menu windows (u góry okienka) i wybierasz w nim model editor
4 w okienku które ci wyskoczy wybierasz menu selection i select all (powinny ci się wszystkie kropki (punkty styczne krawędzi) na modelu świecić na zielono)
5 wybierasz teraz menu transformations i translation
6 do wartości "z" (która odpowiada za oś z czyli pionową) dodajesz odpowiednią liczbę dodatnią by podwyższyć i ujemną by obniżyć model,
7 przy zapisywaniu nie zapomnij dodać .mdx na koncu nazwy
a oto efekt

ogólnie przydatny program i warto się z nim lepiej zapoznać
mam nadzieje że pomogłem.

ed może napisać krótki poradnik z screenshotami o tym programie, myślicie żeby się przydał?

[Edycja burybrzetyslaw - 14.10.2013 o 10:05]

Burybrzetysław, nawet nie wiesz jak mi pomogłeś biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Wreszcie będę mógł dopasować zbroje, tarcze, hełmy i płaszcze do bohaterów, po stokroć dziękuję, nie sądziłem, że jest to takie proste.

Co to Twojego poradnika to jestem jak najbardziej za! Każdy mógłby na tym skorzystać.

shadow44
Wiadomość [#149]: 17.10.2013 o 18:56

Konto skasowane

Oo. to teraz Stachu możesz poszaleć z uzbrojeniem ;]

EDIT: Możesz mi podesłać gotowca, z przypinaniem przedmiotów? -> bo chce coś przetestować. Jak się uda, to się podzielę rezultatem biggrin.gif

[Edycja shadow44 - 17.10.2013 o 19:01]

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
LordStachu
Wiadomość [#150]: 17.10.2013 o 22:57

Konto skasowane

shadow44 napisał

EDIT: Możesz mi podesłać gotowca, z przypinaniem przedmiotów? -> bo chce coś przetestować. Jak się uda, to się podzielę rezultatem biggrin.gif

Ale wiesz, że każdy model ma inne miejsca punktów przyczepienia? Moi bohaterowie na przykład są na bazie mistrza ostrzy. Do Lowertha z kolei przedmioty mogłyby trochę odstawać na przykład hełm czy naramienniki no chyba, że nie o to Ci chodzi tongue.gif.

shadow44
Wiadomość [#151]: 18.10.2013 o 19:51

Konto skasowane

LordStachu napisał
shadow44 napisał

Ale wiesz, że każdy model ma inne miejsca punktów przyczepienia? Moi bohaterowie na przykład są na bazie mistrza ostrzy. Do Lowertha z kolei przedmioty mogłyby trochę odstawać na przykład hełm czy naramienniki no chyba, że nie o to Ci chodzi tongue.gif.

Nie do Lowertha chce coś sprawdzić, tylko do modelu wieśniaka biggrin.gif

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

LordStachu
Wiadomość [#152]: 09.11.2013 o 16:56

Konto skasowane

Mały update projektu.

Przede wszystkim wielkie dzięki burybrzetysław za krótki ale jak skuteczny tutek o edytowaniu modeli w ModelEditorze, dało mi to wielkie pole manewru przedmiotów doczepianych do bohatera biggrin.gif.

Dodatkowo połączyłem siły ze Skarabem, który to jest 'oficjalnym kierownikiem/stwórcą' świata i historii Everdenu i innych królestw spoza granic krainy.
A oto krótki wstęp do świata.
Również zachęcam was do przeczytania jego innych, świetnych artykułów smiley.gif

Z braku czasu jednak projekt idzie wolnym kroczkiem ale wciąż do przodu. Zaczynam właśnie główne i poboczne misje leśnych elfów Riveneth, trzeciej i ostatniej wioski, za którą będziemy mogli się opowiedzieć, pamiętajcie, ze każdy wybór będzie miał mniej bądź bardziej znaczący wpływ na wasz dalszy rozwój wydarzeń co nie będzie sprawiało monotonności gry i będzie miała trzy różne zakończenia.

Na koniec przedstawiam wam Riveneth

akulizar
Wiadomość [#153]: 09.11.2013 o 18:05

Konto skasowane

Teren wygląda świetnie, mam nadzieję, że z resztą będzie podobnie. No cóż powodzenia tongue.gif.

WrathAmon
Wiadomość [#154]: 12.11.2013 o 20:03

Konto skasowane

Teren robi wrażenie jak i cały projekt, ale chyba to wspominałem już milion razy biggrin.gif Ciesze się, że połączyłeś siły ze Skarabem smiley.gif Nie mogę się doczekać kiedy pogram w to cudo smiley.gif Trzymam kciuki cały czas, pozdrawiam smiley.gif

Drakonno
Wiadomość [#155]: 12.11.2013 o 21:02

Konto skasowane

Jakby co, to wiecie, jestem na GG i mam czasami pomysł na ciekawszego potwora, bossa czy skrypt, nie bójcie się pisać. :3

Skromna animacja - http://img694.imagesha(...)fend.gif

-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.

-Gdzie podkop, jaki podkop, lampa w podłodze! Jakie to wszystko popieprzone!
Seksmisja
LordStachu
Wiadomość [#156]: 12.11.2013 o 22:31

Konto skasowane

Drakonno napisał
Jakby co, to wiecie, jestem na GG i mam czasami pomysł na ciekawszego potwora, bossa czy skrypt, nie bójcie się pisać. :3

Ciebie, Drakonno to z chęcią bym poprosił o zrobienie dobrych efektownych skilli/czarów w przyszłości bo to nie jest moją najlepszą stroną a z tego co widziałem Twoje dzieła są bardzo obiecujące smiley.gif.

Boss też będzie ale muszę jeszcze znaleźć kogoś kto by przerobił jego teksturę bo orginalna jest niezbyt przekonująca.

shadow44
Wiadomość [#157]: 16.12.2013 o 11:15

Konto skasowane

Dawno mnie nie było... A tu Stachu coś zrobił biggrin.gif
Fajnie, że wioskę elfów tworzysz biggrin.gif

Kurde, no nie mogę się doczekać, by zagrać w twój projekt.

PS: Patrz Stachu co znalazłem - LINK - Może Ci się przyda.

Eminem

LordStachu
Wiadomość [#158]: 12.06.2014 o 04:29

Konto skasowane

Dobra, troche mialem poslizg, nadgodziny w pracy a czas wolny z druga polówka, ale wrócilem do roboty.

Tym razem zrobilem przerwe w kwestii robienia zadan i szlifuje gre pod wzgledem graficznym. Ostatnio zalapalem jak to wszystko dziala w Magos Model Editorze i zaczalem dorabiac dodatkowe twarze dla naszego bohatera przy wyborze postaci.

Ponizej znajdziecie nowy a ponizej starszy model twarzy ludzkiej :

A tutaj twarz krasnoludzka, powyżej nowa a poniżej stara:

Dodatkowo zaczalem importowac attachmenty, które beda widnialy na naszym bohaterze po ich podniesieniu typu miecze, zbroje, helmy, kapelusze, naramienniki, plaszcze itp. itd.

Olos
Wiadomość [#159]: 12.06.2014 o 09:41

Konto skasowane

Dzięki za update.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
REKLAMA
Strona 8 z 8.
Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź