Dziś jest: Poniedziałek, 16 maja 2022, godzina 10:50
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map EVERDEN - Gildia Zabójców

Odpowiedź

Temat: EVERDEN - Gildia Zabójców

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
LordStachu
Wiadomość [#101]: 05.05.2013 o 11:54

Konto skasowane

No wlaśnie coś takiego smiley.gif.

[IMG]http://imageshack.us/a/img132/5193/logobattlepl.jpg[/IMG]
shadow44
Wiadomość [#102]: 10.05.2013 o 18:59

Konto skasowane

Leszczyk napisał
LordStachu napisał
(...) jakieś sugestie?

Coś w TYM stylu?

LordStachu napisał
No wlaśnie coś takiego smiley.gif.

Jak będę miał czas, to sprawdzę, co to za mapka, którą podesłał Leszczyk. I jak będę miał jakieś przemyślenia, albo sugestię, to jak pozwolisz Stachu, to ci jakiś pomysł podeślę xD

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
LordStachu
Wiadomość [#103]: 10.05.2013 o 21:14

Konto skasowane

Ależ bardzo proszę smiley.gif

Obecnie i tak robie zadania i nie mam czasu narazie robic systemy walki, ale jeśli wpadniesz ja jakiś ciekawy to daj znać. Wszelkie sugestie są mile widziane.

shadow44
Wiadomość [#104]: 16.05.2013 o 16:55

Konto skasowane

LordStachu napisał
Ależ bardzo proszę smiley.gif

Obecnie i tak robie zadania i nie mam czasu narazie robic systemy walki, ale jeśli wpadniesz ja jakiś ciekawy to daj znać. Wszelkie sugestie są mile widziane.

Dobra mapka, z klimatem.

Taka walka może być, tylko sterowanie trochę utrudniało sprawę, no ale zobaczymy jak u ciebie to wyjdzie. Także według mnie, śmiało możesz pójść w tym kierunku.

Powodzenia, i daj znać, jak będziesz już coś miał tej walki ;]

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Suweren15
Wiadomość [#105]: 27.06.2013 o 20:17

Konto skasowane

Rusza się coś z tym projektem?

Dekajo
Wiadomość [#106]: 07.07.2013 o 18:29

Konto skasowane

Zawsze patrzyłem na ten projekt jak jeszcze nie miałem konta. Teraz, dla tego projektu je założyłem, a od 2 miesięcy nie ma info od autora! crying.gif Stachu! Jeżeli projekt nie upadł to napisz posta że nie upadł! ( wiem, jak to brzmi potluczony.gif )

Być na forum, czy nie być na forum, o to jest pytanie! biggrin.gif

Mój kanał na Youtube prowadzony wraz z kolegą: KillerzyDC

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
LordStachu
Wiadomość [#107]: 07.07.2013 o 22:38

Konto skasowane

Projekt nie upadł smiley.gif i jak na razie nie zanosi się na upadanie, mimo to miło słyszeć, że mam cichych fanów jak Ty, Dekajo smiley.gif, z natury bywa tak na forach, że im bardziej ludzie się udzielają tym więcej informacji pada na forum, a że nikt nie pytał (no oprócz Suwerena ;) ) to nic nie pisałem.

Projekt cały czas idzie powoli malutkimi kroczkami do przodu, co prawda nie dużo zrobiłem od ostatniego czasu z uwagi na 'real-life' ale mogę was zapewnić, że projekt nie upadł. Obecnie kończę zadania Merthańczyków (podrasa krasnoludów Wykopalisk), a po tym zabieram się za wioskę i misje leśnych elfów.
Po tym jeszcze parę systemów, zbalansowanie gry i będzie gotowe ;)

shadow44
Wiadomość [#108]: 08.07.2013 o 00:03

Konto skasowane

LordStachu napisał
Projekt nie upadł smiley.gif i jak na razie nie zanosi się na upadanie, mimo to miło słyszeć, że mam cichych fanów jak Ty, Dekajo smiley.gif, z natury bywa tak na forach, że im bardziej ludzie się udzielają tym więcej informacji pada na forum, a że nikt nie pytał (no oprócz Suwerena ;) ) to nic nie pisałem.

Projekt cały czas idzie powoli malutkimi kroczkami do przodu, co prawda nie dużo zrobiłem od ostatniego czasu z uwagi na 'real-life' ale mogę was zapewnić, że projekt nie upadł. Obecnie kończę zadania Merthańczyków (podrasa krasnoludów Wykopalisk), a po tym zabieram się za wioskę i misje leśnych elfów.

O kurde, nie wiedziałem, że masz cichych wielbicieli ;]

Pamiętaj, że ciągle czekam na wioskę Elfów z tą muzyką - nuta [Znaczy, jak chcesz]

[Edycja shadow44 - 08.07.2013 o 00:04]

Eminem

Dekajo
Wiadomość [#109]: 27.07.2013 o 22:39

Konto skasowane

shadow44 napisał
LordStachu napisał

O kurde, nie wiedziałem, że masz cichych wielbicieli ;]

Pamiętaj, że ciągle czekam na wioskę Elfów z tą muzyką - nuta [Znaczy, jak chcesz]

[Edycja shadow44 - 08.07.2013 o 00:04]

Może nie od razu cichych wielbicielibiggrin.gif. Cieszę się, iż projekt nie upadł! Rozumiem, iż Stachu masz swoje życie, ale naprawdę się zamartwiałem. Nuta będzie pasować do wioski elfów, widać, iż Shadow wie co proponować biggthumpup.gif. Fabułe masz ogólnie zaje***tą, i wszystko inne też. Ja nie jestem aż taki dobry w wymyślaniu, ale jestem amatorem WE, więc mam banana na twarzy, kiedy ktoś umie go tak dobrze wykorzystać. Ja nie umiem nawet dodać nowych tekstur i modeli. A co do filmów na YT są też bardzo dobre. A gdybyś mógł mi powiedzieć, jak zrobiłeś, że możesz wziąć coś z komody? Jak tam idzie projekt, Stachu?

[Edycja Dekajo - 10.07.2013 o 11:04]

Stachu... Wiem, że to nie na temat ale mógłbyś napisać na PW jak zrobiłeś gadanie z NPCami lub zrobić poradnik na forum? Przydało by mi się to! coolgleamA.gif

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
Olos
Wiadomość [#110]: 27.07.2013 o 23:14

Konto skasowane

Ludzie, w tym ja siedzą cicho, ale śledzić śledzą i wyrażają aprobatę oraz chęć zagrania.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
KKmen
Wiadomość [#111]: 02.08.2013 o 11:27

Konto skasowane

Szczerze to ja też śledzę ten projekt, ale jakoś nic nie pisałem. Czekam na jakieś info Stachu!

LordStachu
Wiadomość [#112]: 03.08.2013 o 22:40

Konto skasowane

Kurde no miło słyszeć, że tylu ludzi ogólnie mśledzi projekt, zwłaszcza, że was dwuch Olos i KKmen już dawno nie widziałem smiley.gif.

No więc obecnie projekt musiałem wstrzymać z powodów osobistych, ludzie z pracy powyjeżdzali na wakacje i ktoś musi pokryć zmiany smiley.gif, poza tym auto mi padło i teraz wracając z pracy codziennie 8 km na rowerku całkowicie mnie wymęcza.

Ale nie będę tu offtopiców robił za dużo, projekt nie upadł ale jak na razie jest na wstrzymaniu. Mogę zdradzić jedną rzecz z projektu którą już zaimplementowałem. Każde miasto będzie miało dom do wykupienia w zależności za jaką rasą się powołamy. I tu zacznie się cała frajda bo będziemy mogli rozbudować wnętrze dokupując różne meble rzemieślnicze takie jak:
-Stojak do garbowania,
-stół alchemiczny,
-półki z książkami,
-piecyk do przyrządzania jedzenia,
-kuźnię

Jak na razie to Tyle. Dam wam znać kiedy coś znowu ruszy.

Dzięki za ogólne śledzenie projektu ;)

WrathAmon
Wiadomość [#113]: 03.08.2013 o 23:32

Konto skasowane

Super pomysł z tymi meblami biggrin.gif Od czasu fable, brakowało mi takiej gry smiley.gif

shadow44
Wiadomość [#114]: 04.08.2013 o 21:31

Konto skasowane

Zajebisty pomysł z tym urządzeniem domka ;D

Eminem

Scarab
Wiadomość [#115]: 04.08.2013 o 22:17

Konto skasowane

Trochę jak w Falloucie gdy kupowałeś dom. ;p

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
Dekajo
Wiadomość [#116]: 05.08.2013 o 12:13

Konto skasowane

Lubie takie klimaty Fable.

A to co w Fable można było robić z płcią przeciwną też będzie? diablotin.gif

Z poważaniem
Dekajo coolgleamA.gif

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
LordStachu
Wiadomość [#117]: 06.08.2013 o 22:04

Konto skasowane

W sumie to nie grałem w Fable :P pomysł zaciągnąłem bardziej z Skyrima no ale jeśli w Fable też tak jest to takie coś będzie w grze, dodatkowo nasz bohater będzie posiadał umiejętność, albo przedmiot (jakiś kompas, mapa czy coś w tym stylu) dzięki któremu będzie mógł przenosić się do swojego domostwa od razu, taka teleportacja jakby.

General86
Wiadomość [#118]: 06.08.2013 o 22:10

Konto skasowane

LordStachu napisał
W sumie to nie grałem w Fable :P pomysł zaciągnąłem bardziej z Skyrima no ale jeśli w Fable też tak jest to takie coś będzie w grze, dodatkowo nasz bohater będzie posiadał umiejętność, albo przedmiot (jakiś kompas, mapa czy coś w tym stylu) dzięki któremu będzie mógł przenosić się do swojego domostwa od razu, taka teleportacja jakby.

Hearthstone biggrin.gif

Human Paladin
Scarab
Wiadomość [#119]: 06.08.2013 o 22:10

Konto skasowane

Ja bym jeszcze łóżko zrobił żeby miał regenkę podczas snu. ;p

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
LordStachu
Wiadomość [#120]: 16.08.2013 o 18:15

Konto skasowane

No cóż, że tak powiem natrafiłem na bardzo niepokojący problem :/

Otóż stworzyłem dodatkową lokacje następnej kopalni porobiłem do niej kontunuację zadania, zapisałem i....

...kampania się nie ładuje :/. Po kliknięciu na guzik mapy w trybie kampanii pojawia się czarne tło, muzyka ucicha a potem się podgłaśnia z powrotem i pojawia się główne menu mojej kampanii.

Jakieś sugestie? Pamiętam jak kiedyś miałem taki sam problem z Płonącą Apokalipsą, tyle, że winą tego było za dużo zaimportowanych modeli do jednej mapy zamiast kampanii, w Everdenie natomiast wszystko zapisuję na imporcie w kampanii więc nosz kurde niepokojącą mam sytuację.

REKLAMA
Strona 6 z 8.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :