Dziś jest: Poniedziałek, 16 maja 2022, godzina 10:24
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map EVERDEN - Gildia Zabójców

Odpowiedź

Temat: EVERDEN - Gildia Zabójców

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Rexxar
Wiadomość [#61]: 09.03.2013 o 15:00

Konto skasowane

Adanos to bóg który sprawia by ani Innos(bóg dobry) ani Beliar(bóg zły) nie przejeli władzy nad światem bo skończyło by się to katastrofą.
Gdybyś potrzebował testera to napisz, chętnie się zapiszę.

http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=82089
Kliknij, i zostań honowowym Wampirem!

[IMG]http://images.chomikuj.pl/button/DRakus150.gif[/IMG]
Dla fanów gier, i nie tylko.
LordStachu
Wiadomość [#62]: 16.03.2013 o 17:00

Konto skasowane

Rexxar napisał
Adanos to bóg który sprawia by ani Innos(bóg dobry) ani Beliar(bóg zły) nie przejeli władzy nad światem bo skończyło by się to katastrofą.
Gdybyś potrzebował testera to napisz, chętnie się zapiszę.

Heh to był żart z tym Adanosem kolego smiley.gif, zepsułeś mi go teraz smiley.gif

Do testowania mapy jeszcze daleka droga ale dzięki, odezwę się kiedy będę potrzebował testerów. ;)

Pół godziny produktywnej pracy w photoshopie i oto co udało mi się stworzyć, w sumie jestem z siebie dumny smiley.gif :

Nowa HQ tekstura drewna w domostwach ludzi, mam nadzieję, że się wam podoba.

A oto nowy model kapliczki Adalusa z poprzedniego posta, dzięki stronom podanym mi przez WrathAmona.

[IMG]http://imageshack.us/a/img132/5193/logobattlepl.jpg[/IMG]
shadow44
Wiadomość [#63]: 17.03.2013 o 14:51

Konto skasowane

cool biggrin.gif

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
LordStachu
Wiadomość [#64]: 18.03.2013 o 05:47

Konto skasowane

Tylko Cool? Jakieś małe te zdjęcia robią wrażenie na Tobie Shadow tongue.gif będę się musiał bardziej postarać smiley.gif

shadow44
Wiadomość [#65]: 18.03.2013 o 15:17

Konto skasowane

LordStachu napisał
Tylko Cool? Jakieś małe te zdjęcia robią wrażenie na Tobie Shadow tongue.gif będę się musiał bardziej postarać smiley.gif

Hehe

No to tak: Na 1 scr podłoga minimalnie źle się styka. Nad obrazkiem, na ścianie - tak mi się wydaje, łączą się 2 modele ściany... Wstaw tam ten klocek pionowy co go masz w rogu budynku. Połączenie ścian będzie lepiej wyglądać. Tak możesz w każdym domku porobić tego typu. Wydaje mi się, że to będzie lepiej wyglądać.

Nic więcej do 1 scr nie mam xD A Textura mi się podoba.

2 scr: Po lewej skałą jest "rozmyta". Możesz wstawić tam kilka mniejszych modeli skały. Albo coś z tym zrobić. Wiem, że sobie poradzisz. Sam model kapliczki wygląda okej. Może te pochodnie jakościowo odstają i rzuca się to w oczy.

Nic więcej do 2 scr nie mam xD

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Suweren15
Wiadomość [#66]: 18.03.2013 o 22:49

Konto skasowane

Mnie tylko zastanawia jak bardzo wymagania sprzętowe pójdą w górę...

shadow44
Wiadomość [#67]: 19.03.2013 o 21:59

Konto skasowane

Suweren15 napisał

W sumie ciekawe. Jakiś program diagnostyczny trzeba by było zastosować. Sprawdzić jak wykorzystywany jest sprzęt na zwykłej mapie, a jak na mapie Stacha... xDD

Na pewno pójdzie w górę waga projektu xD

[Edycja shadow44 - 19.03.2013 o 22:04]

Eminem

Suweren15
Wiadomość [#68]: 20.03.2013 o 15:59

Konto skasowane

shadow44 napisał
Suweren15 napisał

W sumie ciekawe. Jakiś program diagnostyczny trzeba by było zastosować. Sprawdzić jak wykorzystywany jest sprzęt na zwykłej mapie, a jak na mapie Stacha... xDD

Na pewno pójdzie w górę waga projektu xD

[Edycja shadow44 - 19.03.2013 o 22:04]

To brzmi śmiesznie aczkolwiek pod względem mojego kompa naprawdę się o to boję...

[Edycja Suweren15 - 20.03.2013 o 16:00]

LordStachu
Wiadomość [#69]: 20.03.2013 o 16:24

Konto skasowane

Nie sądzę, że zbytnio zmieni to płynność pracy waszych kompów. Koniec końców gra będzie nadal na silniku warcrafta III, jedyne czym się będzie różnić to trochę wyższej jakości modele i tekstury mogą mulić grę na początku. Największym powodem tego będą pewnie wyzwalacze bo troche ich będzie (systemy, konwersacje, aktywne obiekty), ci co mieli okazję luknąć w to co mam do tej pory niech wiedzą, że wyzwalaczy będzie z 4 razy więcej, mam tylko nadzieję, że nie zrobię tylko dużo memory leak'ów spowalniających grę.

Zastanawiam się nad muzyką główną kampani (przy menu głównym i kreatorze postaci):

Time - by Hans Zimmer

Według mnie wciągająca a biorąc pod uwagę przy kreatorze postaci troche czasu nam zleci to nuta sie rozkręci. Co wy na to? smiley.gif

[Edycja LordStachu - 20.03.2013 o 16:47]

shadow44
Wiadomość [#70]: 22.03.2013 o 18:29

Konto skasowane

LordStachu napisał
Nie sądzę, że zbytnio zmieni to płynność pracy waszych kompów. Koniec końców gra będzie nadal na silniku warcrafta III, jedyne czym się będzie różnić to trochę wyższej jakości modele i tekstury mogą mulić grę na początku. Największym powodem tego będą pewnie wyzwalacze bo troche ich będzie (systemy, konwersacje, aktywne obiekty), ci co mieli okazję luknąć w to co mam do tej pory niech wiedzą, że wyzwalaczy będzie z 4 razy więcej, mam tylko nadzieję, że nie zrobię tylko dużo memory leak'ów spowalniających grę.

Zastanawiam się nad muzyką główną kampani (przy menu głównym i kreatorze postaci):

Time - by Hans Zimmer

Według mnie wciągająca a biorąc pod uwagę przy kreatorze postaci troche czasu nam zleci to nuta sie rozkręci. Co wy na to? smiley.gif

[Edycja LordStachu - 20.03.2013 o 16:47]

Nie jest trochę zbyt "smutna"? A tak pozatym to jest klimatyczna i wpada w ucho. Powiedz, co oferuje kreator?

STACHU NIE MOGĘ CI PRZESŁAĆ PW > OPRÓŻNIJ SKRZYNKĘ biggrin.gif

[Edycja shadow44 - 22.03.2013 o 18:30]

[Edycja shadow44 - 24.03.2013 o 10:07]

Eminem

hyxon
Wiadomość [#71]: 24.03.2013 o 10:57

Konto skasowane

Mam takie pytanie za ile mniej więcej ukaże się beta gry bo jestem bardzo ciekawy jak się będzie w to grało bo zapowiada się projekt świetnie bo umsy typu AAA zaczynają się nudzić.
A co do ss to mi sie podobaja bardzo tylko ten z gospoda krasnali jeden model siedzacy przy stole bardzo odbiega od reszty jakością.smiley.gif

Edit# Skopiowal sie text

[Edycja hyxon - 24.03.2013 o 11:00]

Matstry
Wiadomość [#72]: 24.03.2013 o 14:22

Konto skasowane

A tak btw. wrócisz jeszcze do swojego WoW wotlka, sporo błędów jest a mapa ma potencjał :/

LordStachu
Wiadomość [#73]: 24.03.2013 o 18:44

Konto skasowane

shadow44 napisał
Powiedz, co oferuje kreator?

Sam edytor będzie czymś nowym w kampaniach w3 (bynajmniej ja nigdy jeszcze nie widziałem czegoś takiego smiley.gif ). Całe tworzenie bohatera będzie sterowane za pomocą ikon w grze bądź przy użyciu strzałek klawiatury. Zaczniemy oczywiście od wybrania rasy naszego bohatera, do wyboru mamy jak na razie:
- Ludzi,
- Elfów,
- Półelfów,
- Krasnoludów.

Po wybraniu naszej rasy będziemy wybierać podrasę, nację naszej postaci. Każda rasa będzie miała do dyspozycji trzy z nich, są to:
- Ludzie - Walmerczyk, Kenzwothczyk, Mezgaardczyk,
- Elfy - Wysoki Elf, Leśny Elf, Księżycowy lub Mroczny Elf (jeszcze się nie zdecydowałem smiley.gif ),
- Półelfy - Pół-walmerczyk, Pół-kenzwothczyk, pół-elf wysokiego rodu,
- Krasnoludy - Merthanczyk. Pozostałe dwie nacje krasnoludów są jeszcze do przemyślenia.

Na końcu zostanie nam personalizacja naszej postaci, będą to:
Kolor włosów, który jest już zrobiony i wybór twarzy, nad którą obecnie pracuję.

Każda z opcji będzie miała ładny opis z boku postaci w postaci ładnego fade filtera starego pergaminu

Otoczenie i interface pewnie jeszcze ulegnie zmianie.

hyxon napisał
Mam takie pytanie za ile mniej więcej ukaże się beta gry bo jestem bardzo ciekawy jak się będzie w to grało bo zapowiada się projekt świetnie bo umsy typu AAA zaczynają się nudzić.
A co do ss to mi sie podobaja bardzo tylko ten z gospoda krasnali jeden model siedzacy przy stole bardzo odbiega od reszty jakością.

Przewidywana data premiery nie jest jeszcze ustalona. Mogę jedynie powiedzieć, że jeśli wszystko będzie mi szło takim tempem jak obecnie to być może na początku następnego roku być może wypuszczę projekt w ruch, chciałbym jednak dodać do niego własne głosy podczas konwersacji. Więc na razie ciężko mi jest powiedzieć smiley.gif

Matstry napisał
A tak btw. wrócisz jeszcze do swojego WoW wotlka, sporo błędów jest a mapa ma potencjał :/

Niestety narazie nie planuję wrócić do projektu WoWa przynajmniej w najbliższym czasie. Mógłbym ewentualnie wypuścić jakąś nową wersję, ale dawno jej nie testowałem i nikt ostatnio mi też nic o niej nie raportował. Gdybyś zebrał mi porządny raport co musi zostać poprawione, jakieś bugi przede wszystkim bo pomysły na nowe rzeczy w grze na razie sobie odpuszczę.

WrathAmon
Wiadomość [#74]: 25.03.2013 o 00:38

Konto skasowane

Stachu, powiem Ci, ja wymiękam biggrin.gif Odpadłem nawet przy robieniu terenu, musiałbym sobie włosy z głowy wyrywać, żeby zrobić coś podobnego smiley.gif Pełen szacun i chylę czoła smiley.gif Nawet na siłę nie jestem w stanie się do niczego przyczepić. Jeszcze raz pełne uznanie i powodzenia, trzymam kciuki smiley.gif

LordStachu
Wiadomość [#75]: 29.03.2013 o 02:08

Konto skasowane

WrathAmon napisał
Stachu, powiem Ci, ja wymiękam biggrin.gif Odpadłem nawet przy robieniu terenu, musiałbym sobie włosy z głowy wyrywać, żeby zrobić coś podobnego smiley.gif Pełen szacun i chylę czoła smiley.gif Nawet na siłę nie jestem w stanie się do niczego przyczepić. Jeszcze raz pełne uznanie i powodzenia, trzymam kciuki smiley.gif

Dzięki WrathAmon, staram się smiley.gif, dziękuję za wsparcie.

Oto co udało mi się stworzyć po nie wiem już którym podejsciu domostw krasnoludów. Zmieniłem modele stołów i krzeseł oraz dodałem drewniane panele tekstury Shadowa. Co o tym myślicie? smiley.gif

WrathAmon
Wiadomość [#76]: 29.03.2013 o 15:53

Konto skasowane

Tekstura ściany jest zbyt rozmyta, poza tym jest tak jak mówiłem wcześniej smiley.gif

shadow44
Wiadomość [#77]: 29.03.2013 o 21:24

Konto skasowane

LordStachu napisał
WrathAmon napisał

Dzięki WrathAmon, staram się smiley.gif, dziękuję za wsparcie.

Oto co udało mi się stworzyć po nie wiem już którym podejsciu domostw krasnoludów. Zmieniłem modele stołów i krzeseł oraz dodałem drewniane panele tekstury Shadowa. Co o tym myślicie? smiley.gif

Pokaż scr z góry, albo pod mniejszym kątem, bo mało widać xD

A tak, przy okazji, bo wiem, że myślałeś nad interfacem ->UI

Na hive jest on tworzony, sam nie mogę się doczekać, by go przetestować w warcrafcie. Oby chłopaki go szybko skończyli.

[Edycja shadow44 - 29.03.2013 o 21:36]

[Edycja shadow44 - 29.03.2013 o 21:36]

Eminem

LordStachu
Wiadomość [#78]: 12.04.2013 o 20:07

Konto skasowane

Na życzenie:

Krasnoludzka gospoda.

Swoją drogą ten interface jest całkiem ciekawy, nie podobają mi się jedynie te liście z infterface nocnych elfów ale rozumiem, że to jeszcze jest WIP. Ale coś takiego bardzo by pasowało do mojego projektu smiley.gif

WrathAmon
Wiadomość [#79]: 13.04.2013 o 00:23

Konto skasowane

Stachu, powiedz mi, czy uważasz, że jak będę pisał non stop, że jest zajebiście, to uznają to za spam? biggrin.gif Możesz trochę rozjaśnić te stoły albo przyciemnić gospodę. Krasnoludy kojarzą się z takimi zaczepnymi, ale przyjaznymi twardzielami i Tobie udało się przełożyć ten klimat w ich gospodzie biggrin.gif Możesz jeszcze dodać różnorodne modele, żeby zbytnio się nie potarzały te same ryje biggrin.gif Poza tym 9/10.

LordStachu
Wiadomość [#80]: 13.04.2013 o 09:42

Konto skasowane

WrathAmon napisał
Stachu, powiedz mi, czy uważasz, że jak będę pisał non stop, że jest zajebiście, to uznają to za spam? biggrin.gif Możesz trochę rozjaśnić te stoły albo przyciemnić gospodę. Krasnoludy kojarzą się z takimi zaczepnymi, ale przyjaznymi twardzielami i Tobie udało się przełożyć ten klimat w ich gospodzie biggrin.gif Możesz jeszcze dodać różnorodne modele, żeby zbytnio się nie potarzały te same ryje biggrin.gif Poza tym 9/10.

Hehe gdzie tam, wręcz przeciwnie biggrin.gif nie mam nic przeciwko komplementom dla mojej ciężko włożonej pracy. Te zdjęcie zostało zrobione za dnia gry. W nocy mamy przyjemną wieczorną atmosferę z przyciemnieniem, gdzie świece i kominek dają ciekawy efekt oświetlenia. Models zostały rozmieszczone narazie od tak by dawały odczucie żywej tawerny. A żywe to będzie tam wszystko. Plotkujące kobiety. Pracujący drwale czy patrolujący strażnicy.

REKLAMA
Strona 4 z 8.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :