Dziś jest: Piątek, 25 września 2020, godzina 17:19
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map EVERDEN - Gildia Zabójców

Odpowiedź

Temat: EVERDEN - Gildia Zabójców

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
LordStachu
Wiadomość [#1]: 10.10.2012 o 22:17

Konto skasowane

...Pamiętam tylko kiedy biegłem ile sił w nogach przed moimi prześladowcami. Pewny jestem, że chcieli mnie zabić, nie jestem jednak w stanie stwierdzić dlaczego. Deszcz lał się litrami, a wiatr tylko utrudniał moją ucieczkę ale nie miałem wyboru, musiałem biec na przód przez ten mroczny las, biegłem wówczas stroną rzeki, gdy w końcu skończyła się moja droga ucieczki a stała przede mną przepaść. Rzeka kończyła się wodospadem. Nie miałem wyboru, śmierć ze strony podążających za mną zabójców albo skok w przepaść. ...Wybrałem to drugie. Reszty nie pamiętam, prawie nic nie pamiętam, ...cholera, przeklęta amnezja, nawet nie pamiętam mojego imienia...

Ta gra będzie pełnym RPG zapisanym w kampanii (.w3n) dla jednego gracza. Pełne RPG oznacza, że będziemy mogli zwiedzać przeróżne regiony, wioski, mroczne lasy, domy, kopalnie i wiele więcej. Będziemy również mogli rozmawiać, ze wszystkimi postaciami niezależnymi (NPC) w grze, w zależności od toku rozmowy będziemy mieli duży wpływ na dalsze losy naszego bohatera. Wszystko będzie zależało od nas co stanie się później. W grze będziemy mieli zwiększony ekwipunek, zdobywali nowe poziomy, uczyli się różnego rzemiosła i szkolili naszego bohatera na jakąkolwiek z dostępnych klas zechcemy.

Witaj w świecie Everden, tajemniczej krainie pełnej przygód, przeróżnych ras, wojen, miłości, królów i królowych, ludzi, elfów i krasnoludów.
Jest rok 1273 ery Canciusza. W królestwie Walmerii, które leży na północno wschodnich częściach map kartograficznych rządzone przez króla Danantha Drugiego. Ten rozdział ksiąg historycznych opowie nam o bohaterze, który stracił swoją pamięć podczas ucieczki przed tajemniczymi skrytobójcami. Bohater zgubił ich skacząc z klifu w głąb wodospadu ocalając tym swoje życie, ale to dopiero początek jego problemów…

Na początku gry zaczniemy od kreatora postaci. W grze będziemy mieli cztery rasy do wyboru:
- Ludzie,
- Elfy,
- Krasnoludy,
- Półelfy.
Każda z ras dodatkowo będzie miała swój własny rodowód, klan czy po prostu kolor włosów do wyboru.
W mojej kampanii nie wybieramy klasy postaci na początku gry. O nie, podczas gry sami będziemy się szkolić w danej profesji i decydować jaką drogą chcemy iść, jeśli chcemy możemy nawet być wieloklasowcem na przykład: Wojownik/Mag albo Łotrzyk/Łowca wedle wyboru. W grze będzie się znajdowało sześć mistrzów klasowych, niektórzy nauczą cię swojego rzemiosła od razu, niektórzy za odpowiednią opłatą, a dla niektórych będziemy musieli dowieść swojej wartości. Klasy postaci w świecie Everden to:
- Wojownik – znakomity szermierz walki każdą bronią od mieczy i tarcz po długie halabardy i topory kończąc.
- Paladyn – pokorny sługa danego bóstwa jako czynny jego reprezentant. Znakomity wojownik obdarzony boską mocą.
- Kapłan – wyznawca danego bóstwa, posiadający wielkie zdolności lecznicze i defensywne.
- Łotrzyk – przebiegły awanturnik, mistrzowsko znający się w otwieraniu zamków, złodziejstwie, skradaniu się a nawet skrytobójstwu.
- Mag – Potężny czarodziej specjalizujący się w arkanach magicznych. Dobry w walce na dystans.
- Łowca- zabójczy tropiciel, perfekcyjnie znający się na skradaniu, oswojeniu zwierząt i zakładaniu pułapek.

System Kreatora Postaci - wybór rasy (człowiek, elf, krasnolód) i podrasy czy rodowodu,
System Rozmów - kompletny system rozmów ze wszystkimi NPC'ami przez nas napotkanymi,
System Plecaków - jak w moich poprzednich mapach ;),
System Poruszania - dzięki Shadowowi44, będziemy mogli sterować klawiaturą, z kamerą zza pleców (być może wkrótce dodam inne opcje kamer),
System Aktywnych Obiektów - szafki, komody, beczki wiele tego rodzaju obiektów będzie posiadało dodatkowe wartościowe przedmioty,
System Odpoczynku - niski poziom życia lub many może być uzupełniony snem. do tego będziemy musieli podejść do łóżka bądź przystać do własnego wskrzesonego ogniska.
System Pogody - co jakiś czas matka natura da o sobie znać,
System Doczepianych Przedmiotów - każda broń, księga, uzbrojenie przez nas założone będzie widoczne na naszym bohaterze,
System Wejść i Wyjść - całkowita możliwość zwiedzania wnętrz chat, jaskiń czy lochów,
System Rzemiosła - alchemia, znajomość roślin i minerałów, kowalstwo czy gotowanie będzie możliwe do nauczenia.
System Czytania - prosty system Suria(arcane.pl) czy Gorisa(hiveworkshop.com) (ta sama osobasmiley.gif ) każdą znalezioną księge czy kartkę papieru w grze po kliknięciu będzie można przeczytać.
System Tabeli Umiejętności Bohatera - za każdym razem gdy bohater osiągnie wyższy poziom będzie mógł rozdać punkty umiejętności na zupełnie nowej tabeli,
System Ekranu Ekwipunka - powiedzmy coś jak w NWN czy Baldur's Gate ;),
System Realistycznych NPCów - mieszkańcy wiosek będą ze sobą rozmawiali, pracowali za dnia i przesiadywali w gospodzie w zimne wieczory, w zależności od zdobytego szacunku wioski, mieszkańcy będą mieli inne nastawienie wobec nas,
System Dnia i Nocy - bardziej realistyczny efekt pory dnia za dnia będzie nam świecić słońce na niebie a w nocy księżyc. dodatkowo dzięki Shadowowi44 noc będzie bardziej ponura gdzie bez jakiegokolwiek źródła światła prawie nic nie będzie widać.
System Wyboru Profesji Bohatera - sami w trakcie gry będziemy decydowali czy nasz bohater będzie świetnym szermierzem, wojownikiem, magiem, łowcą, kapłanem, łotrzykiem a może i hybrydą ;)
Własna Ścieżka Dźwiękowa,
Własny Interface,
(więcej wkrótce)

STAY TUNED...

[Edycja LordStachu - 29.03.2013 o 02:13]

[Edycja LordStachu - 25.04.2013 o 22:00]

[IMG]http://imageshack.us/a/img132/5193/logobattlepl.jpg[/IMG]
Scroll.
Wiadomość [#2]: 11.10.2012 o 20:46

Konto skasowane

Rób.

Aktualnie - Human i Night Elf, uczę się grać. biggthumpup.gif
Garn
Wiadomość [#3]: 11.10.2012 o 22:46

Konto skasowane

Będzie w co pograć biggrin.gif

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
shadow44
Wiadomość [#4]: 12.10.2012 o 15:32

Konto skasowane

Już miałem okazje pochodzić sobie po mapie, jak troszeczkę pomagałem twórcy... xD I mogę zdradzić, że teren wygląda świetnie ;D

Powodzenia ;]

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
LordStachu
Wiadomość [#5]: 13.10.2012 o 04:08

Konto skasowane

Dzieki Shadow ;), ja również czekam na pełną wersję Twojego Ostatniego Bastionu. Obecnie zedytowałem tekstury bohaterów, głównie kolory włosów ;) byśmy mogli 'spersonizować' swojego bohatera. Siwy krasnolud? Nie ma sprawy biggrin.gif. Blondasek czlowieczek? Nie na problemu ;). Zielonowlosy elf? Luzik. Bedzie kto co woli. smiley.gif

sangelrg
Wiadomość [#6]: 13.10.2012 o 18:59

Konto skasowane

Czekam na premierę biggrin.gif

LordStachu
Wiadomość [#7]: 31.10.2012 o 18:00

Konto skasowane

Mały update screenów:

[Edycja LordStachu - 04.11.2012 o 23:24]

shadow44
Wiadomość [#8]: 01.11.2012 o 09:27

Konto skasowane

No i pięknie, na 1 scr widać dbałość o szczegóły, tylko coś w tym lewym rogu nie pasuje, tam jest chyba szafka? - ściemnij ją trochę ;]
A ten 2, hmm... Dalej mi się z Gothic'iem kojarzy, mówię Ci, daj tam w tle jakąś nutkę z tej gry ;]

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Krzysztof95
Wiadomość [#9]: 04.11.2012 o 23:43

Konto skasowane

Zapowiada się pięknie, czekamy na dalsze screeeny ale też informacje o fabule, bo jak narazie ich jest najmniej ;)

LordStachu
Wiadomość [#10]: 11.11.2012 o 11:51

Konto skasowane

shadow44 napisał
No i pięknie, na 1 scr widać dbałość o szczegóły, tylko coś w tym lewym rogu nie pasuje, tam jest chyba szafka? - ściemnij ją trochę ;]
A ten 2, hmm... Dalej mi się z Gothic'iem kojarzy, mówię Ci, daj tam w tle jakąś nutkę z tej gry ;]

Dzieki za wskazówkę, Shadow. Tak mniej więcej będą wyglądały wnętrza chat w wiosce ludzi. Będą jeszcze dwie inne wioski:
- krasnoludzka, położona w kotlince pomiędzy skałami z wejściem do tuneli gdzie z kolei krasnoludy mają pewien kłopot ale o tym innym razem;),
- elficka, narazie we wstępnych zarysach. Jeszcze nie zdecydowałem w czym im pomoze nasz bohater.

Jedno jest pewne - będziemy mogli swobodnie poruszać się z jednej wioski do drugiej wedle woli. Niektóre z zadań będą wymagały podróży z jednej wioski do drugiej i co prawda wszystkie trzy wioski ludzi, elfów i krasnolódów żyją ze sobą w zgodzie, w zależności od waszej wybranej rasy bohatera różni NPC'owie będą mieli różne nastawienia wobec was ale za każdą pomoc (zazwyczaj wykonanie zadania ale nie tylko) będziemy budowali sobie reputację każdej z wiosek, dzięki której odblokujemy sobie niektóre dodatkowe misje, kupców czy możliwość szkolenia.

Krzysztof95 napisał
Zapowiada się pięknie, czekamy na dalsze screeeny ale też informacje o fabule, bo jak narazie ich jest najmniej ;)

Dzięki Krzysiu. Jutro mam dzien wolny od pracy (!) to zaktualizuje forum wraz z pełnymi informacjami o fabule i bohaterze ;)

[Edycja LordStachu - 06.11.2012 o 15:04]

[Edycja LordStachu - 06.11.2012 o 15:06]

Przedstawiam wam mały gameplay z projektu:

Filmiki:

Co o tym myślicie? ;)

burybrzetyslaw
Wiadomość [#11]: 11.11.2012 o 22:30

Konto skasowane

Na drugim filmiku widać jak kamera wyjeżdża za ścianę, taka mała rada: otocz ściany swojego wnętrza bardzo ostrymi wzniesieniami takimi jak na tym obrazku

Uploaded with ImageShack.us
Wtedy jak kamera podjedzie blisko takiego wzniesienia to uniesie się do góry.

zawieszony na jakiś czas projekt Ekspedycja Balina
ale wszelkie sugestie dotyczące terenu i nie tylko mile widziane (zainteresowanie na pewno przyśpieszy projekt)
shadow44
Wiadomość [#12]: 12.11.2012 o 23:31

Konto skasowane

Z tą ścianą jest dobry pomysł - musisz Stachu spróbować.

Teren na zewnątrz wiem, że masz zajebisty, (bo chodziłem po mapie xD) - czasem tylko trawka ci lewituje ;]
Mogłeś zrobić 1 filmik z jakąś muzyczką - najlepiej z Gothica ;]

(najlepiej tą - ale to moje zdanie - możesz je olać ;] - Muza )

Wnętrze jest spoko - tylko jedno mi się rzuciło - te drzwi chyba są za duże ?

PS: To mi się w twoim projekcie mega podoba ;]

"System Doczepianych Przedmiotów - każda broń, księga, uzbrojenie przez nas założone będzie widoczne na naszym bohaterze"

Eminem

LordStachu
Wiadomość [#13]: 13.11.2012 o 01:15

Konto skasowane

burybrzetyslaw napisał
Na drugim filmiku widać jak kamera wyjeżdża za ścianę, taka mała rada: otocz ściany swojego wnętrza bardzo ostrymi wzniesieniami takimi jak na tym obrazku
Wtedy jak kamera podjedzie blisko takiego wzniesienia to uniesie się do góry.

Ciekawy pomysł, dzięki, Burybrzetysław napewno to wykorzystam. Dzięki za sugestię.

shadow44 napisał
Z tą ścianą jest dobry pomysł - musisz Stachu spróbować.

Teren na zewnątrz wiem, że masz zajebisty, (bo chodziłem po mapie xD) - czasem tylko trawka ci lewituje ;]
Mogłeś zrobić 1 filmik z jakąś muzyczką - najlepiej z Gothica ;]

(najlepiej tą - ale to moje zdanie - możesz je olać ;] - Muza )

Wnętrze jest spoko - tylko jedno mi się rzuciło - te drzwi chyba są za duże ?

PS: To mi się w twoim projekcie mega podoba ;]

"System Doczepianych Przedmiotów - każda broń, księga, uzbrojenie przez nas założone będzie widoczne na naszym bohaterze"

Dzięki za komentarz Shadow smiley.gif, trawka jest juz poprawiona i wrośnięta w ziemię, powoli doprawiam szczegóły.

Musze powiedzieć, że dość klimatyczna ta muzyka, Shadow. Być może użyję jej podczas wejścia do wioski elfów, ale puki co wioska ludzi i jej tereny będą miały tą muzykę mam nadzieję, że zgodzisz się ze mną z trafnością wyboru, Shadow ;)

shadow44
Wiadomość [#14]: 14.11.2012 o 18:51

Konto skasowane

Muza z wiedźmina jest okej, nadaje takiej tajemniczej aury, co pasuje do twojego wątku o gildii zabójców.

Może ci się przyda - Zboroje

Szukaj "UndeadArmorPack"

[Edycja shadow44 - 17.11.2012 o 13:01]

Eminem

LordStachu
Wiadomość [#15]: 19.11.2012 o 22:45

Konto skasowane

No no no, te zbroje sa sexxxy! biggrin.gif bede musial tylko sprawdzic czy pasuja do modeli bohatera. Rosjanie potrafia zdzialac cuda.

shadow44
Wiadomość [#16]: 20.11.2012 o 18:27

Konto skasowane

LordStachu napisał
No no no, te zbroje sa sexxxy! biggrin.gif bede musial tylko sprawdzic czy pasuja do modeli bohatera. Rosjanie potrafia zdzialac cuda.

Mam nadzieje, że ci się przyda i będą pasować, bo są świetne.

Powiedz, masz już wioskę elfów zrobioną, albo zaczętą bo mnie ciekawi, jak będzie wyglądać?

Eminem

LordStachu
Wiadomość [#17]: 22.11.2012 o 01:38

Konto skasowane

shadow44 napisał
LordStachu napisał

Mam nadzieje, że ci się przyda i będą pasować, bo są świetne.

Powiedz, masz już wioskę elfów zrobioną, albo zaczętą bo mnie ciekawi, jak będzie wyglądać?

Sprawdziłem te zbroje...
Niestety są za nisko ustawione (idealne dla Wieśniaka (1) czy (2) ) chyba, że znajdę kogoś kto potrafiłby podnieść te zbroje odrobinę do góry w model editorze jakoś.

Wioska elfów na razie nie jest jeszcze zrobiona. Narazie mam wioskę ludzi (o nazwie Boet) i wioskę krasnoludów (o nazwie Wykopaliska). Dzisiaj jednak udało mi się skończyć dwa zadania, dzięki którym będziemy mieli przewodników do krasnoludzkiej i elfiej wioski.
Zdradzić mogę, że do wioski krasnoludzkiej zaprowadzi nas pewien krasnoludzki bard, który spróbował szczęścia w ludzkiej gospodzie grając i śpiewając ballady. Niestety grupka zapijaczonych ludzi postanowiła się zabawić sprawując manto biednemu krasnoludowi (eh ci rasiści :P) no a my oczywiście przypadkiem przechodziliśmy obok i nie mogliśmy stanąć bezczynnie (albo i mogliśmy, w zależności od waszej ścieżki wyboru smiley.gif ).

NTandre
Wiadomość [#18]: 23.11.2012 o 22:23

Konto skasowane

ja mogę poświęcić jakże cenną minutę życia i podnieść zbroję.
a z tym krasnalem to motyw z wiedźmina zerżnięty żywcem :P

[Edycja NTandre - 23.11.2012 o 22:24]

LordStachu
Wiadomość [#19]: 24.11.2012 o 04:26

Konto skasowane

NTandre napisał
ja mogę poświęcić jakże cenną minutę życia i podnieść zbroję.
a z tym krasnalem to motyw z wiedźmina zerżnięty żywcem :P

[Edycja NTandre - 23.11.2012 o 22:24]

Dzięki wielkie NTandre, wyslę Ci później pliki zbroji. Mam nadzieję, że uda Ci się coś zdziałać smiley.gif

Po części masz rację co do tego motywu z wiedźmina choć szerze powiedziawszy nie myślałem o tym jak robiłem to zadanie smiley.gif

Obecnie jestem w fazie tworzenia wioski krasnoludów i chciałbym się pochwalić. Oto gospoda krasnoludzka:

[Edycja LordStachu - 28.11.2012 o 15:27]

shadow44
Wiadomość [#20]: 28.11.2012 o 18:44

Konto skasowane

Oo! Nie widziałem wcześniej tego scr - bardzo przyzwoita krasnoludzka gospoda. A zarys wioski masz?

Eminem

REKLAMA
Strona 1 z 8.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :