Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 09:02
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Problem z resetowaniem hasła

Odpowiedź

Temat: Problem z resetowaniem hasła

pJanelk
Wiadomość [#1]: 21.09.2012 o 09:14

Konto skasowane

Witam
Nie mogę dokończyć procesu resetowania hasła bo wyskakuje mi komunikat ze podaje nieprawidlowy klucz rejestracyjny, co jest całkowicie niemożliwe. Posiadam oryginalnego Starcrafta klucz ten zarejestrowalem ponad poltora roku temu. Przy koncowej fazie resetowanie pisze podaj 6 pierwszych cyfr odpowiedniej licencji próbowałem 6 pierwszy znakow licencji i 6 pierwszych cyfr licencji oba nie działaja nie wiem o co chodzi czy ktoś miał kiedyś podobny problem. Sekretnego pytania niestety nie pamietam ;/
Pozdrawiam

[Edycja pJanelk - 21.09.2012 o 09:15]

BlekDef
Wiadomość [#2]: 21.09.2012 o 10:44

Konto skasowane

Zadzwoń ze Skype na ten numer +448000288246 wybierz język polski i połączenie bezpośrednio z konsultantem, bo wybranie resetowania hasła po prostu rozłączy cię. Może to trochę potrwać, zanim ktoś odbierze, ale powinieneś zmienić hasło w ten sposób.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
pJanelk
Wiadomość [#3]: 21.09.2012 o 11:15

Konto skasowane

przyjde z pracy i sprawdze

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :