Dziś jest: Środa, 21 sierpnia 2019, godzina 07:33
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Zablokowane konto

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
maniuox
Wiadomość [#1]: 14.09.2012 o 11:41

Konto skasowane

jak w temacie blizzard zablokowal mi moje konto z diablo 3 jakos od 25 lipca nie mialem dostepu do internetu az do dzisiaj bo zerwalem umowe z moim poprzednim dostawca od paru godz mam internet od tele komuny i co sie dzieje ?

odpalam diablo loguje sie podaje swoj mail haslo klikam OK i pojawia mi sie komunikat w stylu ,, twoje konto zostalo zablkowane z powodu podejrzanego logowania...... ,,,, teraz mam pytanie co mam zrobic jak to naprawic prosze o pomoc i rady

[Edycja maniuox - 14.09.2012 o 11:41]

nabonid
Wiadomość [#2]: 14.09.2012 o 12:35

Konto skasowane

Dzwonic do nich i wyjasnic sprawe.

RaQ-HPL
Wiadomość [#3]: 14.09.2012 o 14:20

Konto skasowane

Zmeiniło ci się IP, dlatego zablokowali. Przy próbie logowania miałeś opcje do wyboru. Teraz powinieneś mieć takie jak się zalogujesz na stronę. Wyślij prośbę o reset hasła do konta i tyle. Jak zresetujesz i się zalogujesz to wszystko będzie ok.

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
maniuox
Wiadomość [#4]: 14.09.2012 o 14:27

Konto skasowane

RaQ-HPL napisał
Zmeiniło ci się IP, dlatego zablokowali. Przy próbie logowania miałeś opcje do wyboru. Teraz powinieneś mieć takie jak się zalogujesz na stronę. Wyślij prośbę o reset hasła do konta i tyle. Jak zresetujesz i się zalogujesz to wszystko będzie ok.

ok dobrze tylko mam problem bo przy tych procedurach prosi o wpisanie imienia/nazwiska/sekretnego pytania a zadnego z tych nie pamietam nie zapisalem tych danych co gorsza zdaje mi sie ze wpisalem w tych polach podczas rejestraci kombinacje na klawiaturze typu : ,,sadsdadsasad,,, ,,qwewgtgtfgfgfgj,, i tym podobne kwiatki mam pamietam tylko mail haslo i battletaq sad.gif

Dreathan
Wiadomość [#5]: 14.09.2012 o 15:04

Konto skasowane

maniuox napisał
RaQ-HPL napisał

ok dobrze tylko mam problem bo przy tych procedurach prosi o wpisanie imienia/nazwiska/sekretnego pytania a zadnego z tych nie pamietam nie zapisalem tych danych co gorsza zdaje mi sie ze wpisalem w tych polach podczas rejestraci kombinacje na klawiaturze typu : ,,sadsdadsasad,,, ,,qwewgtgtfgfgfgj,, i tym podobne kwiatki mam pamietam tylko mail haslo i battletaq sad.gif

Gratuluje.

Da sie to jeszcze obejsc. W formularzu odyzskiania konta mozna tak wybrac ze podajesz im cd key z gry.
Albo dzwon do blizzarda przez skype, ale trzeba umiec angielski.

maniuox
Wiadomość [#6]: 17.09.2012 o 20:58

Konto skasowane

ok udalo sie odblokowali mi konto sporo bylo przy tym roboty wysylanie skanu dowodu osobistego faktury cd keya zakladanie nowego konta battlenet

i teraz mam pytanie jak np teraz zmienie np plyte glowna dysk procesor etc.... znowu zablokuja mi konto ?

Constantine
Wiadomość [#7]: 17.09.2012 o 22:27

Konto skasowane

Jak zmienisz podzespoły a przynajmniej twardy dysk, to tak jakbyś miał nowego kompa z nowym IP. Teoretycznie więc powinni Ci zablokować, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Ekspertem nie jestem, lecz starałem się pomóc.
Tak na przyszłość, zapamiętuj, zapisuj lub w jakikolwiek inny sposób utrwalaj wszystkie potrzebne dane typu hasła, podpowiedzi itp.
Pozdrawiam;)

"Diablo ciągle jest w Piekle i zbiera swoje zastępy demonów do walki"
Dreathan
Wiadomość [#8]: 18.09.2012 o 15:12

Konto skasowane

Constantine napisał
Jak zmienisz podzespoły a przynajmniej twardy dysk, to tak jakbyś miał nowego kompa z nowym IP. Teoretycznie więc powinni Ci zablokować, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Ekspertem nie jestem, lecz starałem się pomóc.
Tak na przyszłość, zapamiętuj, zapisuj lub w jakikolwiek inny sposób utrwalaj wszystkie potrzebne dane typu hasła, podpowiedzi itp.
Pozdrawiam;)

Kolego nie wprowadzaj w blad. Adres IP nie ma nic wspolnego czesciami komputerabiggrin.gifJest to zalezne od Twojego dostawcy internetu. Tak wiec wracajac do pytania zalozyciela tematu, niezaleznie co zmienisz w kompie, nie pojawi sie taki komunikat.

Constantine
Wiadomość [#9]: 18.09.2012 o 16:10

Konto skasowane

A faktycznie. Nie wiem czemu więc mi zmieniło IP jak przebudowywałem kompa. a może zmieniałem też dostawcę...
Nie wiem. W każdym bądź razie, jeśli to nie wpływa na IP to Blizz nie powinien nic zablokować.

"Diablo ciągle jest w Piekle i zbiera swoje zastępy demonów do walki"
malolacik
Wiadomość [#10]: 25.12.2012 o 15:57

Konto skasowane

witam,mam ten sam problem co kolega wyzej...nie wiem gdzie mam znalesc ten formularz i wyslac swoje dane bo mam po angielsku konto albo zle szukam po prostu prosze o jakies streszczenie od czego zaczac.

RaQ-HPL
Wiadomość [#11]: 25.12.2012 o 16:13

Konto skasowane

Jak wejdziesz na stronę battle.net-u to na dole po prawej masz napisane region i język. Zmień sobie na nasz i po kłopocie.

malolacik
Wiadomość [#12]: 25.12.2012 o 16:53

Konto skasowane

No okej mam juz jezyk Polski ale nadal nie wiem gdzie znalesc ten formularz i gdzie go wysłac :C

RaQ-HPL
Wiadomość [#13]: 25.12.2012 o 16:59

Konto skasowane

https://eu.battle.net/account/support/login-support.html

malolacik
Wiadomość [#14]: 25.12.2012 o 17:12

Konto skasowane

Ja juz zmienialem haslo wiele razy ale to chodzi o to ze w pytaniu pomocniczym wpisywalem literowke i teraz mam z tym problem bo jej nie pamietam i chciałbym ten formularz wysłac do bn

RaQ-HPL
Wiadomość [#15]: 25.12.2012 o 17:39

Konto skasowane

Ale z czym masz problem? Możesz się zalogować na swoje konto battle.net?

malolacik
Wiadomość [#16]: 25.12.2012 o 17:43

Konto skasowane

Mam ten sam problem co kolega wyzej nie pamietam danych do konta.. a haslo zmieniam ale mam i tak konto zablokowane i nie pamietam co napisalem w pytaniu pomocniczym nie wiem jak to cofnac.... Maniuox mógł byś powiedziec jasniej jak to odblokowac gdzie wysłac kopie dowodu ? ?

Tak mam haslo i login do konta ale i tak mam konto zablokowane i nie pamietam tych pytan pomocniczych..zeby mi odblokowali konto..

RaQ-HPL
Wiadomość [#17]: 25.12.2012 o 17:47

Konto skasowane

W opcjach odblokowywania konta powinna być opcja za pomocą klucza do gry. Poszukaj. Ja tak odblokowywałem jak mi pierwszy raz zablokowali konto za zmianę ip.

malolacik
Wiadomość [#18]: 25.12.2012 o 17:49

Konto skasowane

No okej bede szukał a Ty nie musiałes wysylac zadnych kopi dowodu itp ?

RaQ-HPL
Wiadomość [#19]: 25.12.2012 o 18:04

Konto skasowane

Nie, ja akurat pamiętam sekretne pytanie i odpowiedź oraz wpisane dane do konta. Jak nie znajdziesz opcji odblokowania konta za pomocą klucza to albo pisz maila do blizza albo dzwoń na ich infolinię. Niestety dane musisz poszukać sam, bo ja nie pamiętam a oczywiście teraz nie mogę znależć. Możesz też założyć nowe konto i napisać ticket z nowego konta opisując problem starego konta.

https://eu.battle.net/support/pl/ - dużo informacji tutaj.

[Edycja RaQ-HPL - 25.12.2012 o 18:06]

Jeśli nie widać nigdzie opcji odblokowaywania z klucza, to odpal d3 czy w co tam grasz i spróbuj sięzalogować, może wtedy będzie widać taką opcję.

[Edycja RaQ-HPL - 25.12.2012 o 18:07]

malolacik
Wiadomość [#20]: 26.12.2012 o 00:38

Konto skasowane

Ale z tym jest zabawy a ja dane tez sobie takie fikcyjne napisalem.. a tam trzeba wysłac dokument :|

Kurczę pomoże mi ktos odzyskac to konto.. mam tylko cd keya i maila.. nie zapisywalem swoich danych nigdzie bo myslalem ze to nie bedzie mi nigdy potrzebne a teraz mam zablokowane konto i mam z tym ogromny problem.. Prosze o jakies rady.

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :