Dziś jest: Piątek, 30 października 2020, godzina 14:08
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc problem z wersją próbną

Odpowiedź

Temat: problem z wersją próbną

brado
Wiadomość [#1]: 05.09.2012 o 15:50

Konto skasowane

Witam,

zaraz po tym jak wyszedł na świat Starcraft II zakupiłem go. Wersja pudełkowa. Zainstalowałem, pograłem, przeszedłem kampanię i odłożyłem na półkę.
Dziś chciałem pograć, wię uruchomiłem. Oczywiście zaczęło się od ściągania patchy. Jak już uruchomiłem grę, to się okazało że mam wersję próbną i żeby mieć pełną, muszę coś ściągnąć. A że mam oryginała, zapłaciłem kupę pieniędzy, to się trochę wkurzyłem i przeinstalowałem grę. Rezultat: bez zmian. Więc chcąc nie chcą, postanowiłem zassać to co mi komputer każe... tylko że po uruchomieniu odpowiedniej aplikacji, otrzymuję info że wszystko jest ok, mam pełną wersję i mogę grać. Uruchamiam grę i znów komunikat że to wersja próbna i że mam coś tam ściągnąć... Gra w tej wersji jest mocno okrojona, a przecież wcześniej miałem pełną.
Co robić? Będę wdzięczny za pomoc.

Żeby było weselej, chciałem napisać na forum battlenetu, ale dostałem informację że tylko właściciele pełnej wersji gry mogą u nich pisać :P. Obłęd.

pozdr
Brado

EDIT: Przepraszam, nie chodzi o wersję próbną, a "Starter".

[Edycja brado - 05.09.2012 o 15:54]

andys
Wiadomość [#2]: 07.09.2012 o 16:23

Konto skasowane

Witaj

A pobrałeś wersję dla naszego regionu?

andys

brado
Wiadomość [#3]: 07.09.2012 o 22:18

Konto skasowane

Nie rozumiem. Mam wersję pudełkową w polskiej wersji językowej.

Adamixsosx
Wiadomość [#4]: 07.09.2012 o 23:45

Konto skasowane

0800 702217 => numer do polskiej (czasami angielskiej) biura pomocy blizzarda w sprawie ich gier ;) zadzwoń a napewno Tobie pomogą.

0800 702217 => numer do polskiej (czasami angielskiej) biura pomocy blizzarda w sprawie ich gier ;) zadzwoń a napewno Tobie pomogą.

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
brado
Wiadomość [#5]: 08.09.2012 o 07:43

Konto skasowane

Dzięki, tak zrobię.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :