Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 08:13
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Długaaaa instalacja...

Odpowiedź

Temat: Długaaaa instalacja...

Kura70
Wiadomość [#1]: 21.08.2012 o 18:36

Konto skasowane

Witam
Zainstalowałem starcrafta 2 i postanowiłem że ściągnę patch z strony battlenet który miał coś około 450 mb no i przez tą instalkę go zainstaluje.
otworzył mi się Blizzard updater i instaluje mi pliki już ponad 10 godzin! czy to w ogóle jest możliwe? oczywiście że co chwilę mam czegoś tam 100% i natychmiast włączają się następne pliki,które się instalują.Czy to możliwe żeby było ich tak dużo gdyż jedna nazwijmy to mała instalacja trwa około minuty dwóch? czy tych plików jest tak dużo, że muszą instalować się aż tyle czasu?

RaptorPL
Wiadomość [#2]: 21.08.2012 o 22:00

Konto skasowane

Jest to patch 1.4.4? Jeśli tak to sprawdź czy przypadkiem nie instaluje w nieskończoność tego samego pliku (sprawdź cyfry). Miałem ten sam problem i rozwiązaniem tego będzie pobranie z jakiejś strony patcha 1.4.3. Ale jak będziesz chciał uruchomić starcrafta to i tak pojawi ci się pobieranie strumieniowe które zaktualizuje grę do wersji 1.5.1 więc jeśli nie masz problemów z pobraniem tej aktualizacji to od razu pozwól strcraftowi spatchowac się samemu

Kura70
Wiadomość [#3]: 22.08.2012 o 09:48

Konto skasowane

Nie mam pojęcia czy instalował te same pliki czy nie ale rozwiązałem problem tak jak mówiłeś instalując aktualizacje przez starcrafta...Tak więc temat zamknięty Dzięki!

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :