Dziś jest: Piątek, 22 marca 2019, godzina 05:44
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: 2 akt pomocy

AfroX
Wiadomość [#1]: 16.08.2012 o 23:31

Konto skasowane

Witam,

Próbuję solować akt 2 moim barbem ale moja umieralność mnie przeraża, moje staty:

34k hp
6400 ar
13k damage

na okrzyku po 990 resów

moje skille :
http://eu.battle.net/d(...)U!cccZaZ

Nie wiem co jest ale od elit wpiernicz niezły dostaję i muszę się naprawdę nabiegać żeby je ubić.

Mam jeszcze pytanie do mf czy item lvl jest zależny od aktu na któym się jest czy raczej to nie ma znaczenia i na 1 akcie możemy znaleźć broń one-hand na poziomie 900dmg w górę??

Pozdrawiam

nabonid
Wiadomość [#2]: 16.08.2012 o 23:37

Konto skasowane

Masz maly dps. Im krotsza walka, tym mniej w ciebie wsadza damage. Co do 1h jest z nimi problem, leca glownie smieci nawet w wyzszych aktach. Trzeba miec farta.

AfroX
Wiadomość [#3]: 17.08.2012 o 00:25

Konto skasowane

Ale nie ma znaczenia akt do wydropienia dobrego itemuconfused.gif

Reap3r0
Wiadomość [#4]: 17.08.2012 o 00:52

Konto skasowane

nabonid napisał
Masz maly dps. Im krotsza walka, tym mniej w ciebie wsadza damage. Co do 1h jest z nimi problem, leca glownie smieci nawet w wyzszych aktach. Trzeba miec farta.

stary Czy ty wogóle grałeś barbarzyńcą confused.gif Ja z 13 k dps , 17k z pasymem 25% przy max furii farmię 4 akt łącznie z diablo . Tymbardziej ze to 2 akt DPs jest wystarczający , ja sam go czasem farmie w gearze pod Full MF 360 z 5 stakami gdzie hp mi spada do 36k i resy do 700 z okrzykiem i nie mam z zadnym zestawem chempionów najmniejszych problemów.

Co do Twoich skili spróbuj ten build

http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/barbarian#WVSPki!VXc!cccZab

I sprawdź czy gruboskórność czy stalowe nerwy w pasywie dają ci wiecej defa bo to zależy od witalności . Sam posyw nieustęp[liwość mija sie z celem przy twoim HP duzo lepszy jest regen HP z okrzyków . Oraz wywal z okrzyku to rune na defa dużo wydajniejsza jest na resy

Taktyka na build który ci podałem , Jeśli masz jaki kolwiek regen hp z hitów to sam berserker powinien ci wystarczyć na poczatek , wpadasz w grupke chempionów i bilejsz unikając kupy na ziemi dopóki sie berek nie skończy , jakieś 3s przed koncem odpalasz shielda i dalaej nawalasz po tym combo 1 chempion powinien byc martwy a ty miec 100% hp potem biegasz nawalając czekając na Cooldowny regasz hp z przezwycięzenia bólu i z okrzyków przy twoim hp powinien dać on kolo 450 /s ot cała filozofia na 2 akt

[

[Edycja Reap3r0 - 17.08.2012 o 00:56]

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
AfroX
Wiadomość [#5]: 17.08.2012 o 09:32

Konto skasowane

Z tą runą na okrzyku to się pomyliłem bo mam tą z resami.

Co do skilli to spróbuję pobiegać na Twoim buildzie i zobaczę jak mi pójdzie.

A co do resów czy one wystarczają na 3 akt?? czy dalej szukać itemów z lepszymi resami?

hellbert
Wiadomość [#6]: 17.08.2012 o 13:05

Konto skasowane

Z tego co piszą gracze na oficjalnym forum US, to ressy nie do końca zabezpieczają. Bezcześciciel, Stapianie, Zaraza i Tajemne Zaklęcie są zbugowane i ressy nie chronią przed nimi, tylko pancerz. Po sobie wiem, że mając 700 AllRess nie można stać na inferno w tych obszarach, na których działają te zaklęcia. Mój barb topi się jak świeczka w 2-3 sekundy do zera z 42k HP. Sprawdziłem z ciekawości.

nabonid
Wiadomość [#7]: 17.08.2012 o 20:21

Konto skasowane

Reap3r0 napisał
nabonid napisał

stary Czy ty wogóle grałeś barbarzyńcą confused.gif Ja z 13 k dps , 17k z pasymem 25% przy max furii farmię 4 akt łącznie z diablo . Tymbardziej ze to 2 akt DPs jest wystarczający , ja sam go czasem farmie w gearze pod Full MF 360 z 5 stakami gdzie hp mi spada do 36k i resy do 700 z okrzykiem i nie mam z zadnym zestawem chempionów najmniejszych problemów.

Pamietaj by nie mierzyc wszystkiego wlasna miara. To, ze Ty cos robisz, nie oznacza ze on sobie z takimi statami poradzi.^^

Glosa
Wiadomość [#8]: 20.08.2012 o 12:59

Konto skasowane

a doradźcie proszę Panowie z jakim najemnikiem biegać.

hellbert
Wiadomość [#9]: 20.08.2012 o 13:58

Konto skasowane

Ja biegam z zaklinaczką.Wiele osób wybiera ją za względu na urok (wrogowie walczą dla ciebie przez 4 sekundy) i dezorientację, połączoną z bonusem do pancerza i szybkości ataku. Osobiście daję moim zaklinaczkom zawsze Uderzeni Mocy+Wzmocnienie Pancerza+Erozja+Koncentracja. O innych towarzyszach się nie wypowiem, bo nie używam.

[Edycja hellbert - 20.08.2012 o 13:59]

[Edycja hellbert - 20.08.2012 o 13:59]

nabonid
Wiadomość [#10]: 20.08.2012 o 16:08

Konto skasowane

Daje tez buffa haste i bonus armora.

Glosa
Wiadomość [#11]: 22.08.2012 o 14:19

Konto skasowane

Piękne dzięki za podpowiedź, zaraz to wypróbuję smiley.gif

Ghann
Wiadomość [#12]: 24.08.2012 o 19:54

Konto skasowane

zaklinaczka najlepsza chyba dla barba ze wzgledu na bonus do armora, ktory dziala nawet jak ona nie zyje. proponuje kupic sobie na ah jakas bron 1h z loh, moze byc nawet 500dpsu tylko powiedzmy z 700+loh i biegac na podwojnym tornadzie. pozdrawiam

Macko85
Wiadomość [#13]: 06.09.2012 o 09:52

Konto skasowane

Z tak małym DPS, gra się nieefektywnie, chyba że zadowala was ubijanie elit przez kilka minut..

Polecam zainwestowanie w takie statsy:
resy 500-600, pancerz 7000-8000k, życie 35k-40k; critical hit chance - powyżej 30%, crit hit damage - co najmniej powyżej 200%

z pasywów: ignore pain z odzyskiwaniem życia przy trafieniu // Odwet z szansą na aktywacje 30% // okrzyk z buffem na obronę

do tego dokupić tarczę z jak najwyższym blokiem i szansą na crit% powyżej 5%
Kupujesz pas lament (może być też stara legenda) z szansą na dodatkową szanse na crit hit chance % przy aktywacji odwetu.
Broń obowiązkowo z crit hit chance! Wspanie jeśli uda się jeszcze z gniazdem w które też dasz kamien (szmaragd).

Z takim buildem ginie wszystko w przeciągu kilkunastu sekund, każda elita, każda sfora potworków. Podchodzą, i w zasadzie nie musisz nic robić poza klikaniem odwetu i np. młotu starożytnych, sam atak podstawowy schodzi na dalszy plan. Wszystko pada z uwagi na duży crit. Jedyne co potrafi mnie zabić to te wybuchające kwasem stworki (akt3?) kiedy zapomnę aktywować ignore pain.

Tu mój barb, naprawdę polecam wzorować się na tym buildzie, ubijam szybciej niż z double tornado.: http://eu.battle.net/d(...)/4709815

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :