Dziś jest: Sobota, 4 lipca 2020, godzina 20:00
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Przebudzenie Cienia - Brzask

Odpowiedź

Temat: Przebudzenie Cienia - Brzask

Supreme
Wiadomość [#1]: 16.08.2012 o 11:58

Konto skasowane

Przebudzenie Cienia - Brzask

Fabuła:

1321 rok II Ery -
Podczas wojny o tron czarodziei walczyło wiele magicznych nacji, począwszy na magach a skończywszy na demonicznych deadrach.
Wojnę tą wygrał nekromanta. Jego nauki propagowania życia nad śmiercią i narzucenia kontroli nad magią nie znalazły szerszego uznania.
Przeciwnicy reformacji założyli spiskowe ugrupowanie zwane Brzaskiem. Spiskowcy pragnęli wyzwolić się od ciemiężcy, paląc i rabując przy tym miasta i wioski.
Szybko znaleźli uznanie wśród obleśnych istot a także demonów.

''Było ich kilku, lecz z kilku tysiące powstało, a moc z nimi była wielka'' 1323 rok II ery: Teotor III król Azoranu.

1324 rok II Ery - na pochłoniętych wojną ziemiach, zaczęły żerować potężne a zarazem straszliwe istoty, nie wiadomo kto je przyzwał ani dlaczego to zrobiono. Brzask zrzucał winę
na czarodziei, ci z kolei na Brzask. Jedno było pewne - zbliżała się apokaliptyczna wojna.

1325 rok II Ery -

''[...] i powołać pod broń każdego maga o wieku męskim i mocy większej zarazem od ,,stopnia nowicjusz,,'' Shakol de Lavor - rozkaz arcymaga.

Okrutna, długotrwała pełna żniw i śmierci wojna pomiędzy Brzaskiem a Królestwem Wielkiego Nekromanty się zaczęła. Brzask szybko zdominował słabych i nie udolnych władców,
przekształcając ich w posłuszne rozkazom szkielety. Wielki Nekromanta powołał specjalnych agentów do walki z Brzaskiem. Jedną z nich jest Kiri Raven.

1328 rok II Ery - Wielki nekromanta wydał specjalną depeszę dla kilku tajnych agentów:
'' Ragen'vi ; Milether ; Raven - zostaliście odkryci. Brzask szykuje zasadzki - wycofajcie się do twierdzy. Czekam. '' W.N.

2 dni później - rozmowa W.N. z Shakol de Lavor:
''-Przynoszę listę martwych agentów. - rzekł de Lavor
-Czytaj.
-Rodrik Valentor de Ragen'vi ...
-Skreślić, dalej.
-Nimri Milether ...
-Taka młoda ... skreślić! - krzyknął ponownie.
-Mamy także zdrajcę, jest nim Sirley Kaven.
-To niemożliwe. Był on wiernym sługą. - zaintonował wystraszonym głosem.
-Przykro mi.
-Cholera, nic nie rozumiesz - ON MA LISTĘ! Trzeba go znaleźć i unieszkodliwić - wrzasnął Wielki Nekromanta
-Mamy coraz mniej agentów mój panie...
-A Raven? Czy jest na liście?
-Nie mój panie. Jest ona 20 mil od naszej twierdzy. Walczy z oddziałem ghuli.
-Poczekamy na nią. ''

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czary i Magia:

CPD (Combo Points Damage) - każdy atak generuje 1 CP ; zaklęcia o MC (Moc Czarów) = 1 generują 1 CP każdy następna ranga zaklęcia generuje 2 razy więcej od poprzedniej.
1 MC = 1CP ; 2MC = 2 CP ; 2,5 MC = 4CP ; 3 MC = 8 CP ; 3,5MC = 16CP ; ... do 5 MC

(Aktualne Prace)
1.Wędrówka Cienia:
Czas działania: 7 sekund
Efekty: Przyśpieszony ruch, obrażenia krytyczne.

2.Znak Ognia:
Ognista kula zadaje obrażenia na danym obszarze.

3.Moc Mroku:
Czas Działania: ??
Wokół bohatera krąży ''aura'', każda jednostka w zasięgu otrzymuje co chwile 10 obrażeń + 30% int + 10% CPD

4.Wykańczające Uderzenie:
Bohater zadaje 3 szybkie ciosy potworowi, jeżeli go zabije, jednostka ta eksploduje zadając obrażenia pobliskim wrogim istotą.

Ukończone:
1. Cięcie Cienia
2. Potężny Cios

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Misje (Aktualizowane):

Płonąca Nadzieja:
Fabuła:
Łowczyni Kiri Raven udaje się do zamku króla czarodziei Artura de Lavinde, otrzymuje restrykcje dotyczące likwidacji zdrajcy (nekromanty Brzasku) Sirley Kavenosa

Notki od autora:
Będzie okazja toczyć wielkie bitwy, podejmować decyzję które odmienią bieg historii itd... na końcu chcę zrobić podsumowanie wydarzeń z całej kampanii i
w zależności co postanowiliście, przedstawić wykreowaną przez was wizję utworzonego państwa... ale kiedy to będzie.

[Edycja Supreme - 17.08.2012 o 12:39]

[Edycja Supreme - 28.08.2012 o 14:51]

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
Tworzenie Ekranu startowego - Wysoka Jakość, Warcraft 3
shadow44
Wiadomość [#2]: 16.08.2012 o 13:45

Konto skasowane

Ciekawie się zapowiada, wrzuć może jeszcze jakieś scr, a i powodzenia ;]

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Ostatni Bastion - http://forum.battlenet(...)p;page=0
Supreme
Wiadomość [#3]: 28.08.2012 o 14:53

Konto skasowane

Tak więc pierwszy screen:

[Edycja Supreme - 28.08.2012 o 14:57]

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
Scarab
Wiadomość [#4]: 28.08.2012 o 14:59

Konto skasowane

O_O biggthumpup.gif

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
shadow44
Wiadomość [#5]: 28.08.2012 o 18:31

Konto skasowane

Nice ;]

Supreme, jaką kamera będzie w mapce? Zza pleców, standardowa?

[Edycja shadow44 - 28.08.2012 o 20:52]

Masz wrogów? Bardzo dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakieś sprawie w swoim życiu.
Eminem

Supreme
Wiadomość [#6]: 29.08.2012 o 07:53

Konto skasowane

Standardowa, mniej kombinowania a i bugów nie ma. Jak na razie nie ma systemu który np. zbliża się do jednostki gdy ma przeniknąć przez dodatki.

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
shadow44
Wiadomość [#7]: 16.09.2012 o 17:19

Konto skasowane

Supreme napisał
Standardowa, mniej kombinowania a i bugów nie ma. Jak na razie nie ma systemu który np. zbliża się do jednostki gdy ma przeniknąć przez dodatki.

Spróbuj sobie zrobić możliwość obracania kamery wokół bohatera. (Oczywiście jak chcesz xD) Tylko musiałbyć zablokować kamera na głównej postaci. Ja zrobiłem taki system do swojej kampanii, i mogę sobie oglądać teren z każdej strony. Bardzo przydatne w mapach typu lochy.

PS: mam nadzieje, że projekt nie upadł xD

Eminem

Dekajo
Wiadomość [#8]: 08.07.2013 o 12:41

Konto skasowane

Coś się rusza z tym projektem, bo było bardzo ciekawie. confused.gif

Być na forum, czy nie być na forum, o to jest pytanie! biggrin.gif

Mój kanał na Youtube prowadzony wraz z kolegą: KillerzyDC

Moje Aktualne Projekty:
- Ludzie Vs. Orkowie
- Pogromca (zawieszony)
REKLAMA