Dziś jest: Środa, 16 października 2019, godzina 04:14
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Oszustwo?

Trefny
Wiadomość [#1]: 30.07.2012 o 23:20

Konto skasowane

Witam, mam pewien problem.. W sumie nie wiem czy to sie nazywa wogóle oszystwo czy złodziejstwo i czy coś "koledze" za to może grozić ale napisze o co mi chodzi ^^ Znalismy sie pare dni i mam tez innych qmpli z ktorymi sie podobnie znam ile z nim, ale nie rzecz w tym. Mowil mi ze jak znajde czas to zebym wbil na gre, no to napisalem mu ze dobra, wbilem a on chcial zebym mu pokazal swoje eq, no to mu pokazalem i spytal ile mam dmg, napisalem ze 11-12k a on na to, ze co tak malo on ma 15-16k. To ja mowie co mam zrobic zeby miec tyle? A on ale jak ci powiem i zadziala to dasz mi ista ok ? A ja no dobra moge ci dac tego ista ^^ to kazal mi zostawic caleq eq co daje sk w skrzyni swojej, i dac sie zabic 17 razy, niepodnoszac ciala, potem wziasc ze skrzyni eq i dac sie zabic ostatni raz. I wtedy mi spadla enigma, czako, bk5, zakarum, arach i hoto ^^ I wtedy zobaczyłem tylko ***** has left the game, a potem has exiting the battle.net :P i to by bylo na tyle. Co moge w tej sprawie zrobic? Stalo sie to 14 minut temu, ale niestety nie mam jak to udowodnic bo gdy proboje robic SS w diablo i wklejac w Paincie to mam czarny ekran tylko w tym Paincie i nic nie widac ;/

Czy ktos moze mi pomoc??

czy ktos wogole odwiedza te forum ?

Pakos
Wiadomość [#2]: 03.08.2012 o 22:07

Konto skasowane

Nic nie mozesz z tym zrobic, na przyszlosc lepiej dobieraj najomych.

pakos.biz
conell1
Wiadomość [#3]: 02.11.2012 o 11:41

Konto skasowane

No to zawaliłeś. Następnym razem nie daj się wkręcić w taki coś. Trudno teraz już nic nie zrobisz, szkoda...

dopilar.pl/wlosy/foligain-hair-los wygraj z łysieniem
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :