Dziś jest: Środa, 18 października 2017, godzina 20:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Budowanie rogue

IgorENKO
Wiadomość [#1]: 25.07.2012 o 20:23

Jestem nowy 3lvl i pytanie jak to jest czy jak zrobię rogue pod expienie to potem za darmo moge go zmienic pod PvP/PvE ?I czy ktoś podał by sprawdzony skuteczny poradnik dla lotra Mists of Pandoria? Bardzo przepraszam za te błędy i dziwne sformułowania ale kompletnie sie nie znam.I czy lepiej byc lotrem w hodrze czy Alience i kim trolem?humanem?orkiem?

[Edycja IgorENKO - 25.07.2012 o 20:41]

PM Email
Alzat
Wiadomość [#2]: 26.07.2012 o 13:16

IgorENKO napisał
Jestem nowy 3lvl i pytanie jak to jest czy jak zrobię rogue pod expienie to potem za darmo moge go zmienic pod PvP/PvE ?I

drzewka talentow mozesz w kazdej chwili zmienic, za drobna oplata u kazdego trenera swojej klasy acz kazda kolejny reset tego drzewka do pewnego pulapu jest drozszy.

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
PM Email
Igor
Wiadomość [#3]: 28.07.2012 o 09:47

moge sie mylic, ale Ty chyba zakladales juz ze dwa jakies tematy i z nich wynikalo, ze grasz na privie TBC o ile pamietam biggrin.gif po cholere wiec Ci build pod MoP? i nie, nie ma na razie poradnika takiego.

PM Email
IgorENKO
Wiadomość [#4]: 28.07.2012 o 10:49

Igor napisał
moge sie mylic, ale Ty chyba zakladales juz ze dwa jakies tematy i z nich wynikalo, ze grasz na privie TBC o ile pamietam biggrin.gif po cholere wiec Ci build pod MoP? i nie, nie ma na razie poradnika takiego.

Nie chcialem grac na privie ale jak slysze o onich opinie to uznalem ze nie bede sobie psul zabawy i kupie wowa aczkolwiek nie wiem czy mi sie uda potytem za niego placic to moze dam rade biggrin.gif

PM Email
Igor
Wiadomość [#5]: 28.07.2012 o 10:57

no to lvluj sobie spokojnie :P na razie do MoPa nic nie ma bo... nie ma jeszcze MoPa :P beta juz chodzi wiec za jakis miesiac pewnie zaczna sie pojawiac sensowne informacje, a na razie nie zawracaj sobie tym glowy.

lvlowac mozna w kazdym buildzie, najprosciej pewnie w combat, do pvp jest subtlety. ale w sub tez mozna lvlowac bez problemu. w ogole lvlowac to mozna teraz machajac szpadlem. zadna roznica i zadne wyzwanie :P
buildy mozna zmieniac wiec w miare potrzeb mozesz kombinowac z roznymi.

PM Email
IgorENKO
Wiadomość [#6]: 28.07.2012 o 12:21

czyli ze moge sobie obojetnie jak ukladac drzewko tak? i tak na tym dobrze wyjde? a powiedz igor (czuje sie jak bym sam do siebie pisal to samo imie) jaka rasa na pvp rogue jest the best? obojetnie czy horda czy alience.Wgl to jest to chyba dobry poradnik polaka ale po ang a ja z ang slabo stoje tak na 3/4 wiec trudo mi go zrozumiec http://www.methodwow.com/bo(...)-Edition

[Edycja IgorENKO - 28.07.2012 o 12:24]

PM Email
Igor
Wiadomość [#7]: 30.07.2012 o 09:26

nie ukladac obojetnie jak, tylko wziac z netu gotowy build :P obojetne jest wlasciwie drzewko, tyle, ze powinienes je dostosowac do tego jak grasz, najwygodniejsze, bo najmniej wymagajace jest combat, a dodatkowo chyba najlatwiej jest zdobyc odpowiednie bronie do tego. nie wiem jak sie bedzie gralo w MoP, ale zanim MoP wejdzie juz bedziesz mial max lvl i sobie sam zdecydujesz wtedy.
rasa jest srednio istotna, owszem cos tam raciale dodaja, ale w koncowej rozgrywce to sa grosze :P ja gralem humanem, jest nieglupi bo ma darmowy trinket do pvp. worgen tez jest fajny. z hordy nie wiem czym sie teraz gra. a w MoPie i tak wszyscy beda grali misiami :P

w linku, ktoy podale jest link do Elitistjerks. tam jest napisany poradnik, nie mowiony. latwiej w translator sobie wrzucic :P a pisany jest tak prosto, ze kazdy pojmie co i jak ma miec. poczytaj.

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#8]: 30.07.2012 o 09:55

od siebie dodam jeszcze, ze przy kopiowaniu buildu z netu zawsze warto przeczytac opis skilli ktore sie wybiera, zeby miec pojecie co sie ma i jak tego uzyc.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :