Dziś jest: Sobota, 21 października 2017, godzina 23:06
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Raidy Ultra HC, Hour of Twilight

Odpowiedź

Temat: Ultra HC, Hour of Twilight

Slimex
Wiadomość [#1]: 05.06.2012 o 21:08

Siema, gra w Wowa już parę lata i nigdy nie miałem problemów ze zrozumieniem mechaniki któregoś z bossów, ale Hour of Twilight nie niszczy... dosłownie. Na normalu, wiadoma sprawa - naciskam przycisk i jest cacy, ale o co chodzi z "socking HoT" ? Z tego co rozumiem to, jeśli mam "sockować" to mam nie naciskać przycisku i przyjąć na klatę sporą dawkę dmg, zgadza się?

W praktyce wygląda to tak, gram sową, 3 sekundy przed wycastowaniem HoT zarzucam Barkskin (-20%dmg) + miś + Frenzied Regeneration (+30% hp)... teraz 1sec czekania na cios... uderzenie... INSTANT DEAD.

Nie wiem, nie rozumiem... może ktoś wyjaśnić co robię źle?

PM Email
wallkyy
Wiadomość [#2]: 05.06.2012 o 22:59

ultraxion hc polega na tym że, jest wyznaczone 6 osób które zostaja w dwójkach na hot, oczywiście kazda z postaci musi miec cos na zmniejszony dmg np jako rogal uzywam cloak of shadows i co niweluje cały dmg , zostaje z tankiem warriorem który odpala shield walla, kazdy z tych skilli ma 2 minuty CD, co oznacza ze odswieży się do kolejnego hota w którym mam zostać, poniewaz po kazdym hour of twilight na ktorym zostajesz, dostaje debuff na 2 minuty, no i jak wiadomo zeby nie bylo zalatwo, nie mozesz zostac na kolejnego hota, dopóki debuff nie zniknie.

ale z tego co mi wiadomo boomkin nie jest odpowiedni do pozostawania na hocie.

joshe
PM Email
Slimex
Wiadomość [#3]: 06.06.2012 o 10:47

Czyli teoretycznie robię wszystko ok? Jest przydzielonych 6 osób do HoTa, jestem w trzeciej dwójce, więc na pierwszych dwóch normalnie używam magicznego przycisku (Heroic Will chyba się zwie), a na trzecim nie i odpalam wszystkie CD.

Teraz, czy w ogóle da się to przeżyć boomkinem?

HP: 160k - w sowie, 190k - w misiu, 250k - w misiu + FR (3mins cd)

DMG: 300k -20%* -20%** = 300k *0.8*0.8 = 192k

Czyli wychodzi na te, że powinno mi zostać 60k, chyba że nie jestem wytopowany, a z reguły nie jestem, więc to wina healerów, że ginę. Przy odrobinie szczęścia powinienem przetrwać nawet w samym misiu + shield od priesta (20k? absorba).

* - Barkskin
** - Power of the Aspects (nie wiem czy powinienem brać to pod uwagę, teoretycznie tak, chyba nawet -25% od dzisiaj)

Może ktoś potwierdzić te mojej przypuszczenia?

PM Email
wallkyy
Wiadomość [#4]: 06.06.2012 o 11:12

hmm 3 minutowy cd jest odrobine za dlugi, aczkolwiek koles napisal w tym temacie http://us.battle.net/w(...)41584803 ze u niego balance druid zostaje. wiec to pewnie wina healerow

[Edycja wallkyy - 06.06.2012 o 11:01]

is your disc priest PW:S just prior to the druid phasing out? Our balance druid soaks as well but never dips below 1/2 health (he also has warrior 4 pc helping) but still...not even close to death. Alternatively, put the balance druid in the front of the rotation and let your priest use PW:Barrier on 1st soak and pain supp on 2nd one. PW:B will be back up before time loop.

[Edycja wallkyy - 06.06.2012 o 11:13]

joshe
PM Email
Nafur
Wiadomość [#5]: 10.06.2012 o 16:56

Generalnie sprawa jest dosc prosta.

6 osób łączy się w pary i łapiecie Hour of Twilighght w jakimś tam przez was określonym porządku. Jednak ważne jest aby w każdej z par cd były gotowe na Ich kolejny Hour of Twilight. Przykładowo ja jako Death Knight wchodzę razem z tankiem w 1 HoT i 4HoT, czyli do przeżycia używam Blood Pressence+Anti Magic Sheel+Icebound Fortitude+ Cd od taka z racji tczęsci setu t13

Teraz co do tematu, jeżeli padasz na HoT to jeżeli macie paladyna poproś go bo Sacrifice, oraz jeżeli macie tanka z 4 częsciami setu t13 to bądź z nim w parze i poproś go aby na wasz twlight odpalał własnie ten cd który wzmacniają 4częsci setu t13.

Narcy
PM Email
Igor
Wiadomość [#6]: 11.06.2012 o 10:40

tyle gadania, a prawda wyglada tak, ze robisz to po prostu zle :P

sowa zostaje swobodnie na barkskinie i w formie sowy. nie zadnego misia. jaki mis w ogole? z owla masz dodatkowo bodajze -15% mniejszy dmg, fakt, ze sama forma i barkskin daja szanse ale nie 100% na przezycie :P ja zawsze dostaje dodatkowo cd od preja i po sprawie. choc kilka razy sie spoznil i przezylem. ale kilku tez nie przezylem :P
wchodzenie w misia dodatkowo masakruje Twoj dps, wiec jest bzdura.

PM Email
takua
Wiadomość [#7]: 12.06.2012 o 06:25

Zgadzam się z przedmówcą, możesz poprosić palasa, lub preja o cd na Ciebie, albo zasugerować RL by wrzucił cię do pary z tankiem który rzuci jakąś obszarową "przeżywajkę". Dziwi mnie że na 25% nerfa ludzi nadal mają problem z tym bossem.

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :