Dziś jest: Poniedziałek, 18 marca 2019, godzina 18:56
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pytanie o build do solowania hell-a.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Denthar
Wiadomość [#41]: 25.06.2012 o 09:23

Konto skasowane

http://m.youtube.com/watch?feature=plpp&v=t42aRYTQ3yE

Bardzo prosze smiley.gif W ogole polecam inne filmy tego kolesia bo zdecydowanie zna sie na rzemiosle i wychodzi mu to ekstra.

Wczoraj podchwycilem ciekawy build do solowania Inferno, ktory po szybkim tescie w mojej ocenie jest i dobry i nie:

http://eu.battle.net/d(...)X!bcZbYZ

Wyglada to wlasciwie tak. Co mi sie w tym buildzie spodobalo: AP sie praktycznie nie konczy. Blizza mozna rzucac co chwila, hydra robi swoje plus wlasnie ta kula od porazenia ktora faktycznie zadaje bardzo fajny DMG. Minusem i to potwornym jest jak na moje oko brak Diamentowej Skory ktora do tej pory zawsze mi ratowala tylek w krytycznych chwilach. Jesli mob ma affix Wir - to po nas, Zniewalacz plus Mozdzierz - to po nas, Szybkosc - to po nas... reszta kombinacji tez nie jest wyjatkowo prosta do ogarniecia ale... moze to tez kwestia tego ze gram na tym buildzie od wczoraj i poki co go rozkminiam. Podwojny teleport daje bardzo rade i sadze ze pasyw Iluzjonista bedzie nawet lepszy od Geniusza.

Czekam na refleksje smiley.gif

BattleTag: Denthar#2579

Monk 60 lvl
Wizzard 60 lvl
Demon Hunter 60 lvl
paku93
Wiadomość [#42]: 25.06.2012 o 10:47

Konto skasowane

No ja gram teraz na podobnym buildzie, też bez diamentowej skóry, za to z iluzjonistą zamiast geniusza tak jak mówisz.
Zamiast tych pijanych kulek gram na promień lodu ze zmniejszonym kosztem, ale to jeszcze muszę po testować bo faktycznie się kończy trochę mana, a dużo ludzi jak widziałem na tych kulkach gra.
Jeszcze hydre mam elektryczną, nie wiem czemu wszyscy na kwasowej grają, z tego co zauważyłem to jej pociski dmg nie zadają, dopiero ta plama (ale może się mylę), a elektryczna ma 2x większy dmg od tej plamy, zawsze trafia, nawet szybkie moby, a gram najczęściej samemu bez tanka więc moby w miejscu nie stoją (plama się nie nastackuje).
I nie wiem też poco na zamieci dłuższy czas, skoro zmniejszony koszt jest 10x lepszy, czas się wydłuża o 1/3, a koszt spada o ponad połowę, no i jeszcze moby przynajmniej u mnie, nigdy nie stoją w zamieci dłużej niż 3-4 sek.
W sumie to teraz mnichem trochę grałem, i czarownik tak trochę został w tyle smiley.gif

Denthar
Wiadomość [#43]: 25.06.2012 o 13:30

Konto skasowane

Dlatego mam rune z wydluzonym czasem na Blizzardzie poniewaz znaczaco zwieksza to zadawany DMG (chyba z 210% do 280%). Poczatkowo faktycznie biegalem z runa zmniejszajaca koszt ale skoro z AP raczej problemow nie mam to wole pierdykac raz a dobrze smiley.gif W zasadzie to kwestie hydry musze sprawdzic, faktycznie. Jakos tak chyba z przyzwyczajenia ja wybralem i balansuje miedzy Arcane Hydra a wlasnie Venom smiley.gif

Monk 60 lvl
Wizzard 60 lvl
Demon Hunter 60 lvl
paku93
Wiadomość [#44]: 25.06.2012 o 14:39

Konto skasowane

dmg w zamieci się akurat nie zwiększa z tą runą smiley.gif
210dmg w 6 sek = 35dmg w 1 sek
280dmg w 8 sek = też 35dmg w 1 sek
dziś spróbuje pograć z tymi pijanymi kulkami, a nie wiem czy całkiem tego nie wywalę i wezmę coś od deffa, bo od każdego moba z wirem/szybkością padam :/

Denthar
Wiadomość [#45]: 25.06.2012 o 17:17

Konto skasowane

No wlasnie w tym buildzie tez mi sie to nie podoba sad.gif Mam build pod spora przezywalnosc ale mam wiecznie problem z AP. Tu jednak tego problemu nie ma bo nawet jesli sie skonczy to mozna siekac zakleciem wzorcowym i to jest piekne wlasnie. No i mam dylemat... przydalby sie ten 7 skill biggrin.gif

EDIT

Zrobilem kilka modyfikacji i pobiegalem troche w takim oto zestawieniu:

http://eu.battle.net/d(...)X!bYZaYZ

Przezywalnosc - spora, trzeba miec pecha zeby zginac smiley.gif Sposob na elit packi jest taki zeby przytrzymywac je Blizzardem i trzymac praktycznie na max zasiegu chociaz i na close daje rade z racji Krysztalowej Skorupy. A jak jest faktycznie ciezko to tylek ratuje teleport. Tu natomiast boli brak Hydry sad.gif Mozna by w zasadzie zrezygnowac z broni mocy ale to zawsze te kilka tysiecy DMG mniej, zwlaszcza na tym poziomie. Hmmm ...

Monk 60 lvl
Wizzard 60 lvl
Demon Hunter 60 lvl
midzi
Wiadomość [#46]: 25.06.2012 o 18:54

Konto skasowane

Skille dobiera się do swoich statystyk i stylu gry. Dlatego nie do końca widzę to, że próbuje znaleźć się idealny build dla Wizza.
Na pewno w dobrym buildzie niezależnie od statystyk muszą znaleźć się skille ofensywne, jak i te defensywne, gdyż nie da się uniknąć jakiegoś nieoczekiwanego ataku przeciwnika.

Czy skillem defensywnym będzie wyłącznie teleport z podziałem, czy będziemy mieć aż 4 skille defensywne zależne jest od tego co napisałem w pierwszym zdaniu.

d3clan.um4.pl
Denthar
Wiadomość [#47]: 26.06.2012 o 11:21

Konto skasowane

Zgadzam sie z Toba Midzi. Nie da sie zrobic optymalnego buildu zwlaszcza na takim poziomie trudnosci. Ja po kilku godzinach testowania zoptymalizowal swoj build i obecnie wyglada tak:

http://eu.battle.net/d(...)X!bYZZYZ

i poki co bede sie tego trzymal bo chyba juz nauczylem sie tym grac. Fajne fajne... bardzo mi sie to podoba smiley.gif

Monk 60 lvl
Wizzard 60 lvl
Demon Hunter 60 lvl
REKLAMA
Strona 3 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :