Dziś jest: Piątek, 20 października 2017, godzina 03:44
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poradnik PVE

patrikko
Wiadomość [#1]: 18.04.2012 o 17:26

Zamierzam grać łotrzykiem PVE i szukam dobrego poradnika (expienie, talenty, rasa). Podajcie link lub napiszcie swój.

Pozdro!

PM Email
Yazgot
Wiadomość [#2]: 19.04.2012 o 00:21

Już Ci każdy będzie pisał poradnik nono.gif Są takie strony jak wowwiki, wowpupular, elitist jerk itd. żeby z nich korzystać samodzielnie. Wystarczy wpisać w google słowa kluczowe ale rozumiem, że za dużo roboty.

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#3]: 19.04.2012 o 00:35

patrikko napisał
Zamierzam grać łotrzykiem PVE i szukam dobrego poradnika (expienie, talenty, rasa). Podajcie link lub napiszcie swój.
Pozdro!

ale na Cata czy na MoP ? ;]

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
Igor
Wiadomość [#4]: 19.04.2012 o 11:05

spoko. juz zabieram sie do pisania smiley.gif
w koncu ktos sobie zazyczyl poradnik :P

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#5]: 19.04.2012 o 11:37

jeszcze na wszystkie spece rozpisz bo w kazdej mozna lvlowac biggrin.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
PM Email
Igor
Wiadomość [#6]: 19.04.2012 o 12:17

no taki mialem zamiar smiley.gif

choc w sumie idzie mop, wiec w kwestii lvlingu poradnik bedzie brzmial mniej wiecej tak:

zaloz postac, sprawdz czy jest to rogue, sprawdz jeszcze raz, wszak jestes idiota, wiec mogles sie pomylic. jesli jestes na pewno pewny, ze trafiles we wlasciwa ikonke kliknij enter: po wejsciu do gry udaj sie do najblizszego vendora, gdzie za te 100kg, ktore Blizzard wrzucil Ci do baga kup uzbrojenie. tak, to te ktore maja fioletowe nazwy. jako bron kup te z nazwami pomaranczowymi. nie masz wyboru, sa tylko te, ktore pasuja dla Twojej postaci. nie boj sie. co nie klikniesz bedzie dobre. zakup. sprzedaj z powrotem 15 headow, potrzebny Ci tylko jeden. kup kazdego itemka po jednej sztuce. po jednej! itemy automatycznie wskocza Ci we wlasciwe sloty na postaci, inaczej bys sie zameczyl usilujac to dopasowac.
czas na talenty: otworz drzewko talentow. kliknij ktoras ikonke. ok. gotowe.

mozesz zaczac lvlowac: pojdz do miasta, uzyj kilka razy FoK, zeby wszyscy wiedzieli, ze jestes cichym zabojca, koniecznie biegnac na sprincie (taka pomaranczowa ikonka, ktora automatycznie pojawila Ci sie na barach) i podskakujac radosnie (spamuj spacje). kiedy bedziesz juz pewny, ze zaznaczyles swoja obecnosc i jestes rozpoznawalny kliknij na ikonke DF. accept. gdzies Cie przeniesie za chwile, jak Cie przeniesie biegnij tam gdzie biegna wszyscy. to co ma czerwone nazwy to wrog, zaznacz go prawym klawiszem i stoj blisko niego. otworz bag, moze Ci wypasc z wroga fajny itemek, wpadnie Ci od razu do baga i ulokuje sie we wlasciwym slocie na postaci. ale fajnie wiedziec ze cos wpadlo, wiec miej otwarty bag, bedziesz wtedy widzial jak wpada. powtarzaj klikanie na DF 50 razy.

jestes na maks lvlu. spytaj guarda gdzie jest najblizszy vendor z petami. pet jest Ci koniecznie potrzebny bo na tym glownie bedzie polegac gra rogue'em, walki pecikow to jest przyszlosc smiley.gif

ach. sa jeszcze rajdy i pvp oprocz walk pecikow.

rajdy robi sie tak jak robiles na DF, tyle, ze teraz klikaj na ikonke LFR. cala reszta bez zmian.

pvp jest trudniejsze. polega to na tym, ze klikasz h, wybierasz random battleground. zaraz po zaladowaniu gry uzyj stealth. trzymaj sie w zasiegu 30 yardow od miejsca gdzie sie bija. na koniec spojrz z duma, ze masz najmniej zgonow i najwiecej HK. mozesz zrobic sobie screena. na pamiatke.
sa ludzie, ktorzy twierdza, ze pvp to takze areny. sa w tym jakies elementy trzeba przyznac, mozesz je rowniez grac. robi sie je podobnie jak na rajdach, tylko tutaj wrogowie zamiast gonic Ciebie uciekaja wokol slupka albo skrzynki. spytaj na /trade w miescie jak zwiekszyc szybkosc swojej postaci. gotowe. teraz mozesz ganiac warriorow, choc ze smutkiem sam stwierdzisz, ze sa sto razy mobilniejsi od Twojego cichego asasyna.

kiedy juz bedziesz ubrany na maks w pve i pvp, czyli po tygodniu, mozesz zrobic sobie alta. zrob maga. albo dk. nie musisz nic z nimi robic. nie trzeba tego ubierac, rozkladac talentow ani nic innego. gra samo. i nie ginie.

witamy w Azeroth smiley.gif

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#7]: 20.04.2012 o 01:59

powinni przykleic ten poradnik.

ja juz korzystam !

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
PM Email
lsh
Wiadomość [#8]: 20.04.2012 o 09:32

Siege Tank

Igor napisał
witamy w Azeroth smiley.gif

no cześć! biggrin.gif
zniszczyłeś Panie Igor mój dzień w pracy. będę wył ze śmiechu smiley.gif
(napisz jeszcze poradnik "jak afkować na bossie, żeby RL nie o(wulg.)ił (za mocno)", a ja napiszę "jak dyskutować z RL, żeby zwalić winę na innych" biggrin.gif

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
PM Email
Igor
Wiadomość [#9]: 20.04.2012 o 10:23

proszszsz...

poradnika czesc dalsza.
zakladamy czytelniku, ze jestes na rajdzie, wielki bydlak stojacy przed Wami to jest boss, a Ty potrzebujesz chwili czasu zeby stuknac alt-tab i dokonczyc ogladanie inspirujacego filmiku na znanej stronie majacej w nazwie np. "tube" :P

metod jest wiele i na pewno nie znam wszystkich, jednak jest kilka standardowych, ktore mozna wykorzystac.

1. na zwis - poczekaj do momentu, kiedy RL zakrzyknie "pull", a tank ciepnie w bossa cegła, po czym w sposob ordynarny zabluznij na vt, i oznajmij, ze zabijesz swojego providera. wipe jest pewny, ale masz kilka minut zanim RL straci nadzieje, ze sie jednak odwiesisz. powinines akurat zdazyc uslyszec koncowe dialogi w ogladanym filmiku czyli "ja, ja, jaaaaaa fantastisch" :P
2. na samobojstwo - trzeba tu wykazac sie niejaka czujnoscia. wlazisz w pierwszy z brzego placek, krzyczysz "wisze" i czekasz. kiedy dostaniesz ress musisz wiedziec gdzie jest ten, kto Cie podnosi, natychmiast jak w tamtym miejscu pojawi sie inny placek lub boss zacznie castowac wsciekle masakryczne aoe, wciskasz accept i znowu mowisz na vt "no (wulg.), prosto w obrazenia"
3. na glupiego ciolka - czekasz az tank ciepnie cegla, biegniesz do bossa, zaznaczasz go prawym klawiszem i meldujesz na vt: (wulg.) co jest? mam wszystkie itemy na 100% a bron na 0! lol! wtf! i spokojnie alt tab. moze dadza rade :P
4. na glupiego ciolka 2: no sorry zagapilem sie i jestem w sprzecie do pvp i czapce kucharskiej... autoattack i masz wolne. nikt nie bedzie oczekiwal dpsu :P
5. na glupiego ciolka 3: giniesz, po czym meldujesz na vt, "no uzylem tego skila tylko mi nie wszedl" czasami nalezy powtorzyc operacje o ile jest aktywny ress jeszcze w rajdzie :P
6. na domowe zwierzatko - na vt: (wulg.) kot mi skoczyl na klawiature i wylal mi piwo, zaraz wracam
7. na placzace dziecko - wiadomo, placzace dziecko wylalo mi piwo na klawiature :P cos jak kot.
8. na malzonke - na vt: sec. znowu ta cholera cos ode mnie chce. RL doda Ci ze wspolczucia troche dkp.
9. dla tankow: metoda niestety na krotki afk tylko: odliczasz do pulla, rzucasz cegla i puszczasz klawiature. masz chwile zanim boss zabije wszystkich. Ciebie na koncu, mozesz w tym czasie ogladac i bluzgac dps ze sa pizdy i nie umieja patrzec na Omena
10. na czas dluzszy - jw. tylko po o(wulg.)eniu wszystkich dorzucasz: ressnijcie mnie pls. zanim dobiegna, zdazysz skoczyc po chusteczki do lazienki :P
11. na tanka ciolka: eeeee nikt nie mowil, ze mam takiego skila tu uzywac :P
12. na blue screen - cegla - alt+f4, na vt: "mam blue! juz sie loguje!"
13. na bossach sytuacyjnie: jesli jest mozliwosc spadniecia gdzies, ze statku, z grzbietu, ze skalnej polki, nalezy zrobic ten krok za daleko. zwykle nie da sie ressnac :P i mozna pobluzgac Blizza, zeby ladniej to wygladalo :P

jest tego w cholere :P

niestety dla Ciebie siege tank znam je wszystkie i w zaden Ci nie uwierze na rajdzie biggrin.gif
ew. masz szanse jak bede afkowal i szedl po piwo do lodowki to wciskaj kit wtedy biggrin.gif

a tak szczerze to w sumie dla tankow w DS jest jeden najlepszy sposob na afk. dobiec do bossa, zaznaczyc prawym i nic wiecej nie robic :P threat nabija teraz Blizzard, bossy sa stabilnie umocowane w podlozu w wiekszosci. nie uciekaja, nie trzeba nigdzie chodzic za nimi, nuda i dluzyzna :P mozna smialo skoczyc po piwko i pizze do lodowki, a potem z podziwem patrzec jak sie robi wiekszy dps z autoattacku niz polowa dpsow w rajdzie biggrin.gif

PM Email
raziel666
Wiadomość [#10]: 20.04.2012 o 20:24

i've trained you well my young padawan...
xd

Madness is the gift, that has been given to me!
PM Email
Igor
Wiadomość [#11]: 21.04.2012 o 09:00

yes my lord smiley.gif

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :