Dziś jest: Wtorek, 17 lipca 2018, godzina 23:00
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Wojownik Aktualna rotacja drzewko talentów

Odpowiedź

Temat: Aktualna rotacja drzewko talentów

Piaskowy
Wiadomość [#1]: 14.03.2012 o 12:51

Konto skasowane

Hej,
W wowa ostatnio grałem dawno temu jeszcze przed wotlk, teraz kumpel mnie namówił do gry i użył scroll od ressurection gdzie dostałem od razu 80lvl. Jak łatwo się domyślić gram wojownikiem, kumpel doradził mi drzewko arms. Póki co wbiłem 81 na dwóch pierwszych 80lvlowych instancjach (kumpel biega ze mna jako tank albo healer zalezy czego trzeba)

aktualnie zbieram jakiś lepszy sprzet na instach tylko nie wiem czy na pewno dobrych skili uzywam:

mortal strike
slam
colossus smash
execute
bufy mam pod macro
i jeszcze tego krecenia sie uzywam jak spadnie cd :P

Cos inaczej robic czy przed 85 nie ma to wiekszego znaczenia?

Nekkro
Wiadomość [#2]: 14.03.2012 o 13:51

Konto skasowane

szarza - rend - ( thunderclap jak masz talent w drzewku prot ) colossus smash - mortal strike - overpower - slam w miedzy jednym a drugim.
colossus smash jest podstawa i przy kazdym resecie cd ma byc uzyty przed mortalem / op / slam.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Piaskowy
Wiadomość [#3]: 14.03.2012 o 22:36

Konto skasowane

ok dzięki za odpowiedz ;) użyję tych skili w takiej kolejności i zobaczę czy dmg będzie wyższy ;)

jakich innych umiejętności używać?

z okrzyków najlepszy wydaje mi się battle shout, co z innymi skilami takimi jak:

bladestorm
sweeping strikes
berserker rage
execute
victory rush
innymi, które może wydaja mi się słabe, a jednak takie nie są? :P

Nekkro
Wiadomość [#4]: 14.03.2012 o 22:48

Konto skasowane

Piaskowy napisał
ok dzięki za odpowiedz ;) użyję tych skili w takiej kolejności i zobaczę czy dmg będzie wyższy ;)

jakich innych umiejętności używać?

z okrzyków najlepszy wydaje mi się battle shout, co z innymi skilami takimi jak:

bladestorm
sweeping strikes
berserker rage
execute
victory rush
innymi, które może wydaja mi się słabe, a jednak takie nie są? :P

pierwszego uzywasz na wieksze packi mobow, drugiego jak sa 2-3, rage - jak sama nazwa i opis skila wskazuje, execute - kiedy mozesz, victory rush - kiedy mozesz i brakuje zycia. Uzywasz sytuacyjnie, wiadomo ze glowna rotacja to to co wyzej.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :