Dziś jest: Sobota, 27 lutego 2021, godzina 12:55
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 E-sport Turniej Kraków - rozeznanie

Odpowiedź

Temat: Turniej Kraków - rozeznanie

iS-KubciO
Wiadomość [#1]: 02.03.2012 o 11:41

Konto skasowane

Mniej więcej w połowie kwietnia, planujemy zorganizować w Krakowie Turniej (niestety BYOC + może ewentualnie jakieś stacjonarki na miejscu) w Starcrafta II z jakimiś drobnymi nagrodami (do 1000 zł dla zwycięskiej trójki). + ewentualnie kasa jeżeli zdecydujemy się na model wpisowego.

Chciałbym zapytać ile osób byłoby zainteresowanych takim wydarzeniem? I czy chcielibyście zagrać w Broodwara, czy właśnie SC II? Miejsce prawdopodobnie (nie chcę zdradzać szczegółów) bardzo fajne, byłby podstawiony z centrum Krk specjalny autobus który zawiózłby graczy na miejsce.

Turniej połączony z konferencją IT, w okół samego miejsca dużo zieleni, piweczko grill. (okazja do zwykłego spotkania).

Proszę o opinie.

bla_bla_bla
Wiadomość [#2]: 04.03.2012 o 18:24

Konto skasowane

Ja z chęcią wpadnę. Myślę że dużo ludzi by przyszło

cyd
Wiadomość [#3]: 04.03.2012 o 22:22

Konto skasowane

Szkoda, ze tak daleko... a moze Torun? xD

iS-KubciO
Wiadomość [#4]: 05.03.2012 o 07:14

Konto skasowane

Niestety, nie jesteśmy z tym turniejem specjalnie sponsorowani, więc nie mamy możliwości zmiany miasta smiley.gif Zapraszam do Krakowa smiley.gif

haraszoo
Wiadomość [#5]: 11.03.2012 o 20:47

Konto skasowane

Bardzo zacna inicjatywa, z przyjemnością wpadnę ze znajomymi zobaczyć jak to będzie wyglądało. btw, znalazłem info, że 25 marca w kawiarni naukowej na kazimierzu będzie barcraft o 19:00 ze streamem z mlg columbus: http://www.teamliquid.net/barcraft/ ----> jak miło, że dzieje się coś ze sc2 w krk:P

Bardzo zacna inicjatywa, z przyjemnością wpadnę ze znajomymi zobaczyć jak to będzie wyglądało. btw, znalazłem info, że 25 marca w kawiarni naukowej na kazimierzu będzie barcraft o 19:00 ze streamem z mlg columbus: http://www.teamliquid.net/barcraft/ ----> jak miło, że dzieje się coś ze sc2 w krk:P

dnd
Wiadomość [#6]: 12.03.2012 o 08:00

Konto skasowane

Witam!
Będzie jakiś stream? Super pomysł, pozdrawiam!

[Edycja dnd - 12.03.2012 o 08:00]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :