Dziś jest: Środa, 26 września 2018, godzina 06:52
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: POMOC Z POSTACIA

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Xcz
Wiadomość [#21]: 27.02.2012 o 00:23

Konto skasowane

8k dpsu rogal robi white atakiem na 85lvl.. Jak długo grasz tym rogalem? tj od którego roku? do q na dzień dzisiejszy nie potrzebujesz żadnych addonow, wbudowany qlog wystarcza.. Addony rogalowe.... Ja używam poisonera i rogue power bara

[Edycja Xcz - 27.02.2012 o 00:24]

Igor
Wiadomość [#22]: 27.02.2012 o 09:00

Konto skasowane

to chyba jakas prowokacja :/

ew. czytac kurde nie umiesz...

podalem Ci wczesniej jakie gemy masz miec w specu do pvp, a Ty wymieniles stare gemy na nowsze gemy (oczywiscie czesciowo) i znowu masz jakies dziwolagi z samym mastery, sama stamina, i samym resi. i o dziwo mastery/stamina. pogielo Cie calkiem?

podalem, ze masz zenchantowac sprzet, nie masz nadal zadnego enchantu

podalem, ze masz poprawic ilosc hita i expertise, nie kiwnales palcem

podalem Ci jakie staty sa najwazniejsze w sub pvp, a Ty (wulg.) zreforgowales sie w haste.

skasuj te postac. szkoda wioche robic.

8k? w tym co masz na sobie ponad 3k nie wyjdziesz. a z tego, ze do pve nawet specu nie zmieniles wnosze, ze sprzet do pve jest w jeszcze tragiczniejszym stanie.

a jak tu kiedys pisalem, ze wow tworzy takich wlasnie graczy, ktorzy nie sa w stanie ogarnac jaki stat jest najwazniejsszy, to sie (wulg.) pol forum fochnelo, ze wymyslam Bog wie co...powinno sie Twojego rogala jako pokazowke gdzies ustawic, zeby byl podglad, jak robic nie nalezy.

Nekkro
Wiadomość [#23]: 27.02.2012 o 11:39

Konto skasowane

No ale przeciez on napisal ze gra od dawna, od poczatku jego konto, tylko nie ogarnia paru rzeczy.

Badzmy wyrozumiali dla braci w WoW ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Igor
Wiadomość [#24]: 27.02.2012 o 11:58

Konto skasowane

paru czyli wszystkiego...
na dodatek nie przyswaja slowa pisanego.

a z pamieci liczac przynajmniej ze czterech ludzi bluzgalo mnie jak kiedys pisalem, ze przez te jebniete ulatwienia w lvlowaniu w wowa graja coraz dziwniejsi ludzie :/
i jak pamietam wszyscy sie oburzali, ze nie ma czegos takiego jak magowie w sprzecie ze strengthem, czy rogale z intelectem. super. bo rogal w stamine robiony rozni sie doprawdy od takiego co sie robi w intelect... ciekawe, ze te trolle nie przybiegli tu i nie nauczyli czlowieka grac. ale pewnie, ze najlatwiej sie wymadrzac i hejcic w jakichs z dupy topikach typu, pochwal sie jakim durnym trolem jestes... o tym czlowieczku znowu zapomna i w kojenej takiej rozmowie znowu beda jechac, ze takich ludzi nie ma ;/

btw. maga robionego w strengtha rowniez widzialem ostatnio. w calosci w strengtha. skladal u mnie apply. lul.

Nekkro
Wiadomość [#25]: 27.02.2012 o 12:46

Konto skasowane

Rogue w stamina ? Moze tankuje cos na boku, slyszalem ze raid finder jest latwy ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
bonusback
Wiadomość [#26]: 27.02.2012 o 13:35

Konto skasowane

Igor, mądry jesteś jak napieprzasz w Wow-a 8 h dziennie i siedzisz z piz*ą w chacie. Ja gram 2 razy w tyg, jak mam czas i grać będe tylko tyle bo gram dla przyjemności a nie dla wyscigu szczórów. To jest tylko głupia gra, a oburzasz się jak dziecko któremu zabrano zabawke, każdy ma prawo do własnego zdania i do udziału w grze jak chce. Gemy uzyskałem od innego gracza za niską cene, z czasem sobie zmienie. Gram jak gram i nikt mi nie zabroni, forum dyskusyjne jest od tego aby pomóc. Nie wiem po co te nerwy smiley.gif . Nie chcesz pomóc to nie pisz, proste.

[Edycja bonusback - 27.02.2012 o 13:36]

Igor
Wiadomość [#27]: 27.02.2012 o 13:41

Konto skasowane

po cholere wiec przylazisz skamlac o pomoc, jesli nawet nie chcialo Ci sie przeczytac odpowiedzi na Twoje pytania?

marnujesz moj czas.

idz dalej grac jak grasz. ode mnie juz nic nie uzyskasz. baw sie dobrze. a ja ide zjesc moja pizze smiejac sie radosnie.

Nekkro
Wiadomość [#28]: 27.02.2012 o 16:01

Konto skasowane

po co ***-kowac slowo pizza ? Cylon_anim.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
lsh
Wiadomość [#29]: 27.02.2012 o 16:54

Konto skasowane

bo niektórzy slinotoku dostają na dźwięk słowa piz*a. Albo napadu szału na dźwięk słowa rosół. ot, życie

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
Nekkro
Wiadomość [#30]: 27.02.2012 o 19:43

Konto skasowane

zjadlbym....

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Alzat
Wiadomość [#31]: 28.02.2012 o 11:55

Konto skasowane

Hmmm Bonusback ja zgadzam sie z Igorem w kwestii Twojego podejscia do tematu. Z jednej strony prosisz o pomoc, a kiedy ktos płodzi post z konkretnymi odpowiedziami i podpowiedziami co zrobic zeby poprawic tak wizerunek Twojej postaci jak i jej mozliwosci grywalne, ty robisz cos zupelnie innego gemujac sprzet w przedziwny sposob, nie robisz nic jesli chodzi o enchanty, bez ktorych postac wyglada zalosnie. Kolejna osoba ktora czyta ten watek tak jak chociazby ja pomimo tego ze poczatkowo mialaby chec podzielenia sie z Toba swoja wiedza traci na to ochote wlasnie przez to ze Ty nic z tych podpowiedzi nie realizujesz, ktos poswieca czas na opisanie ci tego wszystkiego i caly ten czas idzie na darmo, zastanow sie tez nad tym.

Jesli naprawde zalezy ci na tym zeby poproawic jakosc swojej postaci, wroc do posta Igora, przeczytaj go kilka razy i wyciagnij wnioski z tego co on tam napisal, bo napisal wszystko to czego potrzebujesz zeby Twoja postac wygladala w miare normalnie. Jak juz zamkniesz temat odpowiedniego wygemowania i zenchantowania itemow co jest podstawa podstawy, mozesz i powienienes zainteresowac sie kolejna waznac rzecza jak reforge itemow oraz rotacje w kazdym specu ktorym grasz jesli chodzi o gre PvE.

Pytales o chain questa na pierwsze daggery w drodze po legendarne, wierz mi ze w sumie ich zdobycie nie jest trudne, ale dla gracza ktory postac ma przygotowana optymalnie do gry, dla Twojej postaci obawiam sie ze zaliczenie questa po te daggery bedzie niemozliwe.

Na tym forum zawsze znajdzie sie osoba ktora pomoze w watku "szukam pomocy" ale jesli taka pomoc otrzymales a mimo tego robisz cos zupelnie odwrotnego ciezko znalesc bedzie 2 osobe ktora potraktuje cie na tyle powaznie zeby cos jeszcze podpowiedziec.

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :