Dziś jest: Czwartek, 23 listopada 2017, godzina 12:03
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Edytor map Stworzenie gry z podziałem na tury?

Odpowiedź

Temat: Stworzenie gry z podziałem na tury?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
temp
Wiadomość [#21]: 22.02.2012 o 22:49

Dokładnie tak, tego się od was domagam już od dawna. Obaj nic już w tym temacie nie piszcie.

A za obrażanie i spamowanie w temacie obaj już dawno dostaliście raporta hehe.

[Edycja temp - 22.02.2012 o 22:50]

Znany oszust i naciągacz. Za wszelką cene pragnie wykorzystać naiwność ludzką, zniewolić wybrane przez siebie jednostki i zaprzęgnąć ich do ciężkiej fizyczno-umysłowej pracy nie oferując przy tym absolutnie rzadnego wynagrodzenia. W przypadku wykrycia tego osobnika natychmiast go opluć oraz skontaktować się z najbliższą placówką Policji.
Ważne: nie atakować w pojedynke. Osoba niezwykle niebezpieczna!
PM Email
Yano
Wiadomość [#22]: 22.02.2012 o 23:01

Namiestnik

jak wejde tu nastepny raz i nie bedzie tu spokoju to wszyscy dostaną bana

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
PM Email
Sulphuriell
Wiadomość [#23]: 22.02.2012 o 23:25

no to zamknij w ogóle forum, skoro "wszyscy" mają dostać bana potluczony.gif

chcesz się bawić w moderatora, to wypadało by napisać coś więcej, niż jakiś dresiarski tekst, np. co konkretnie z czyją wypowiedzią jest nie tak i który punkt regulaminu łamie, albo przynajmniej w jakikolwiek sposób wypowiedzieć apropo tego co jest nie tak Panie "moderatorze"

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
PM Email
Karol191
Wiadomość [#24]: 22.02.2012 o 23:50

Większość wie jak się kończą takie pomysły ale przynajmniej ma doświadczenie i kontakty (oczywiście może kłamać) , to jest trochę tak jak śmiać się z tych którzy chcą zostać mistrzami np. w boksie . Każdy powie ze dużo ludzi próbuje a jest tylko ''1'' miejsce i że to nie ma sensu. Jednak i tak się próbuje bo wierzy się że się uda i po co zniechęcać takie osoby? a nóż się uda i będzie fajna gra.

PM Email
Krecik
Wiadomość [#25]: 23.02.2012 o 00:06

i'm what i'm

Ktoś coś KREATYWNEGO ma do dodania jeszcze? bo jak nie to zamykam burdel

[Edycja Krecik - 23.02.2012 o 00:06]

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
PM Email
temp
Wiadomość [#26]: 23.02.2012 o 00:41

Karol191 napisał
Większość wie jak się kończą takie pomysły ale przynajmniej ma doświadczenie i kontakty (oczywiście może kłamać) , to jest trochę tak jak śmiać się z tych którzy chcą zostać mistrzami np. w boksie . Każdy powie ze dużo ludzi próbuje a jest tylko ''1'' miejsce i że to nie ma sensu. Jednak i tak się próbuje bo wierzy się że się uda i po co zniechęcać takie osoby? a nóż się uda i będzie fajna gra.

Nie, nie jest tak. W ogóle nie można tworzenia modu porównać do boksu, a jedno z drugim nie ma zupełnie nic wspólnego. Przy tworzeniu modów nikt raczej z nikim nie rywalizuje, bo nie ma takiej potrzeby. Im więcej czasu włożysz w tworzenie moda tym będzie on lepszy. A to czy będzie grywalny zależy głównie od pomysłu.

Chodziło o to, żeby stworzyć dobrego mod'a w którego ludzie by grali z miłą chęcią. Żeby on powstał w naszym kraju, a nie wypłynął z rąk pół murzyna pół Chińczyka z USA (autor NOTD). Jak widać zanim zadałem pytanie typu "czy są osoby które chciałby by pomóc w tworzeniu moda?" zostałem wyśmiany, zwyzywany i zmieszany z błotem. A mój pomysł okazał się "szukaniem frajerów do kopania dołu". Ja sam okazałem się oszustem który chce oszukać innych i namówić ich do złego. Chciałem publicznie zrobić ludziom krzywde. W związku z czym usłyszałem "spierdalaj!". No cóż .. takie są chyba nasze polskie realia. Nic dziwnego, że nie szanuje się Polaków za granicą, skoro my sami siebie nie potrafimi szanować i wysłuchać.

A w ogóle to jakim prawem ja miałem czelność o cokolwiek zapytać na forum?! WTF

[Edycja temp - 23.02.2012 o 00:59]

Znany oszust i naciągacz. Za wszelką cene pragnie wykorzystać naiwność ludzką, zniewolić wybrane przez siebie jednostki i zaprzęgnąć ich do ciężkiej fizyczno-umysłowej pracy nie oferując przy tym absolutnie rzadnego wynagrodzenia. W przypadku wykrycia tego osobnika natychmiast go opluć oraz skontaktować się z najbliższą placówką Policji.
PM Email
ShadowDancer
Wiadomość [#27]: 23.02.2012 o 01:28

Ravager

Karol191:
Jeśli ktoś da się zniechęcić na forum, to dobrze dla niego, bo skoro jego wola była tak słaba, to rozmyśliłby się w połowie projektu, a tak oszczędził kawałek życia. Zresztą robiąc moda do stara analogicznie jak w boksie trzeba coś umieć, mieć jakieś atuty, bo pierwsza lepsza osoba z widowni nie ma szans na ringu.

1. Rywalizuje - o popularność. Nad mało popularnymi rzeczami nikt nie pracuje, bo nie ma dla kogo - szybko kończy się motywacja i projekty upadają.

2. A co za różnica, czy wypłynął z rąk murzyna czy pół chińczyka? Dobry mod to dobry mod, chyba, że chcemy polski mod...

3. No wybacz, ale ja starałem się pomóc, próbowałem Ci uświadomić, jak się zabrać za napisanie takiego ogłoszenia i zbieranie ludzi, a ty zacząłeś na mnie najeżdżać (parafrazowałem twoje ogłoszenie, aby pokazać jego bezsens i naiwność, jednak wciąż u podstaw leżał twój post, który TY napisałeś). Poza tym napisałeś, że szukasz ludzi, a nie umiesz nic. Nie rozumiem dlaczego wobec tego dziwisz się, że ludzie porównują to do szukania murzynów, skoro tak właśnie jest.

[Edycja ShadowDancer - 23.02.2012 o 01:31]

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
PM Email
temp
Wiadomość [#28]: 23.02.2012 o 01:54

ShadowDancer napisał
Karol191:
Jeśli ktoś da się zniechęcić na forum, to dobrze dla niego, bo skoro jego wola była tak słaba, to rozmyśliłby się w połowie projektu, a tak oszczędził kawałek życia. Zresztą robiąc moda do stara analogicznie jak w boksie trzeba coś umieć, mieć jakieś atuty, bo pierwsza lepsza osoba z widowni nie ma szans na ringu.

1. Rywalizuje - o popularność. Nad mało popularnymi rzeczami nikt nie pracuje, bo nie ma dla kogo - szybko kończy się motywacja i projekty upadają.

2. A co za różnica, czy wypłynął z rąk murzyna czy pół chińczyka? Dobry mod to dobry mod, chyba, że chcemy polski mod...

3. No wybacz, ale ja starałem się pomóc, próbowałem Ci uświadomić, jak się zabrać za napisanie takiego ogłoszenia i zbieranie ludzi, a ty zacząłeś na mnie najeżdżać (parafrazowałem twoje ogłoszenie, aby pokazać jego bezsens i naiwność, jednak wciąż u podstaw leżał twój post, który TY napisałeś). Poza tym napisałeś, że szukasz ludzi, a nie umiesz nic. Nie rozumiem dlaczego wobec tego dziwisz się, że ludzie porównują to do szukania murzynów, skoro tak właśnie jest.

Synku o moją wolę, wiedzę i zapał to ty się nie martw, bo ja pierwszego wirusa komputerowego napisałem w wieku lat 13. A później były już znacznie powazniejsze projekty. Za to jedyne co ty potrafisz to jest trolowanie na forum internetowym i obrażanie innych przy czym za wszelką cene starasz się udowodnić swoją wyższość (której de fakto nie posiadasz). Ja więcej lat zajmuje się programowaniem niż ty wiosen przeżyłeś. Więc co ty mi tu pierdo....sz. Ogarnij się w końcu.

To porównianie z których rąk mod miałby wypłynąć zostało przez ciebie totalnie niezrozumiane. Wyjaśniam: Autor modu NOTD jest (rzekomo) "mieszańcem" USA/Chiny. Dla nas lepiej by było aby dobry mod powstał u nas a nie za granicą - a przynajmniej ja bym wolał.

Jedyne co ty się tutaj starałeś w tym poście zrobić to mnie oczernić i wyśmiać za wszelką cene. Moim zdaniem jesteś po prostu głupi.
Wskazuje na to nawet twój ostatni komentarz:
"Jeśli ktoś da się zniechęcić na forum, to dobrze"
Czyli jednak starasz się mnie zniechęcić i samemu pośrednio przyznając się do tego.

"(...)próbowałem Ci uświadomić, jak się zabrać za napisanie takiego ogłoszenia i zbieranie ludzi, a ty zacząłeś na mnie najeżdżać (parafrazowałem twoje ogłoszenie, aby pokazać jego bezsens i naiwność(...)"

Po pierwsze to powtarzam ci raz jeszcze - spójrz na główne pytanie tego posta. Bo to jest jego temat.
Starałeś się mi pokazać parafrazując... czyli zrobiłeś z siebie trola-idiotę. Powiem więcej - właśnie w tamtym miejscu to ty zacząłeś mnie tutaj trolować.

Zdradzę ci również sekret - to czy były by osoby chętne z Polski do tworzenia owego moda (a po cichu bardzo mi na tym zależało) zostało by ujętne w zupełnie nowym poście na forum. Póki co starałem się wybadać grunt - i udało mi się.

Do ciebie pasuje takie stare polskie powiedzenie: gadaj z dupą, a cie osra.

A 16 lat to ty miałeś jak cie poznałem - przez internet.

Aha i jeszcze jedna kwestia:
Obaj powtarzacie jak małpy, że "szukam darmowych czarnuchów do wykonania projektu dla mnie, za który to ja zamierzam zbić majątek jednocześnie sam do projketu niczego nie wnosząc". Na jakiej podstawie stwierdziłeś/liście, że:
  • nie zamierzam nic wnosić do projektu?
  • nie zamierzam go tworzyć razem z "darmowymi czarnuchami" ?
  • że zamierzam na tym projekcie zarabiać $$$ nie dzieląc się zarobkami z "robotnikami" ?
  • że zamierzam być managerem i komukolwiek coś rozkazywać co do wykonywania projektu?

[Edycja temp - 23.02.2012 o 02:11]

PM Email
Yano
Wiadomość [#29]: 23.02.2012 o 12:15

Namiestnik

Sulphuriell napisał
no to zamknij w ogóle forum, skoro "wszyscy" mają dostać bana potluczony.gif

chcesz się bawić w moderatora, to wypadało by napisać coś więcej, niż jakiś dresiarski tekst, np. co konkretnie z czyją wypowiedzią jest nie tak i który punkt regulaminu łamie, albo przynajmniej w jakikolwiek sposób wypowiedzieć apropo tego co jest nie tak Panie "moderatorze"

otóż panie "kozaku" zamiast rozmawiac o wykonaniu pomysłu (niezależnie czy jest dobry czy nie) to jedziecie po sobie w debilny sposób przez cała strone tematu

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
PM Email
Krecik
Wiadomość [#30]: 23.02.2012 o 20:12

i'm what i'm

temp napisał
Czy za pomocą SC2 Edytor jest możliwe stowrzenie gry, ale nie real-time-strategy ale z podziałem na tury?

da sie

A swoją drogą ile czasu potrzeba na opanowanie SC2 Edyotr na poziomie umożliwiającym stworzenie mapy klasy typu "Night of the Dead"?

z twoim "skilem" moment
odpowiedzi na twoje oba pytania

co do piszania ogloszen, zapraszam na warsztat.gd , na ich wikipedi byl kiedys bardzo ladny artykul "mam super pomysl na gre, ale co teraz?", albo jak sie oglaszac odnosnie projektow
chcesz sie zaoferowac? przedstaw konkretny plan dzialania bez ah i oh co to moj projekt nie jest zajebisty, bo tak to nigdzie nie zajdziesz

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
PM Email
temp
Wiadomość [#31]: 23.02.2012 o 20:44

temp napisał
chcesz sie zaoferowac? przedstaw konkretny plan dzialania bez ah i oh co to moj projekt nie jest zajebisty, bo tak to nigdzie nie zajdziesz

W obecnym poście chciałem się głównie dowiedzieć czy technicznie możliwe jest stworzenie owego moda. Da się, więc jest dobrze. Postanowiłem, że zainteresuje się Edytorem samemu, a za kilka miesięcy zobaczymy co z tego wyniknie.

PM Email
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :