Dziś jest: Sobota, 7 grudnia 2019, godzina 11:19
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Problem ze stworzeniem (Własnej gry)

Odpowiedź

Temat: Problem ze stworzeniem (Własnej gry)

Kamiol
Wiadomość [#1]: 11.02.2012 o 11:44

Konto skasowane

Witam , niedawno kupilem gre W3. Na poczatku jak stworzylem wlasna gre to dalo sie do mnie polaczyc, teraz jak stwarzam wlasna gre to nikt nie moze sie do mnie polaczyc, ani ja nie moge sie do kogos polaczyc w czym problem?
1.raz pisze ze albo wpisalem zla nazwe gry albo gra do ktorej probuje sie polaczyc juz nie istnieje? jak moge zle wpisac skoro gra jest na liscie i tylko klikam i chce dolaczyc?
druga opcja tez jest malo prawdopodobna bo gra istnieje nie dosc ze widze ja na liscie to kumpel mi pisze ze jest caly czas.

2. pisalo tez ze albo przeciwnik ma problem z polaczeniem przychodzacym albo ja moge miec zle ustawiona konfiguracje firewall? ale tego to ja juz nie rozumiem i co moglbym w tej sytuacji zrobic? bardzo prosze o rade albo najlepiej jak to zrobic krok po kroku smiley.gif

Supreme
Wiadomość [#2]: 11.02.2012 o 16:15

Konto skasowane

Pewnie grasz przez LAN.
Aby grać ze swoim kolegą musisz wejść na bnet i założyć grę. Podajesz koledze nazwę, on wbija i śmigacie.
Ale żeby hostować musisz trochę rzeczy zrobić, anyway wtedy klikasz google i szukasz jak hostować grę.

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
Tworzenie Ekranu startowego - Wysoka Jakość, Warcraft 3
Kamiol
Wiadomość [#3]: 12.02.2012 o 08:29

Konto skasowane

Wlasnie nie gram przez LAN. Chodzi mi o battlenet. Hm po co podawac nazwe skoro jest ona na tablicy z lewej? zreszta problem jest w tym zeby do tej gry dolaczyc... ani ja nie moge dolaczyc do czyjejs gry ani ktos nie moze dolaczyc do mojej. Jedyna opcja jest rozpocznij gre, albo szybki start ale wtedy nie gram konkretnie tej mapy ktora chce i z tym z kim chce. tylko bnet wybiera mi przeciwnika zawsze o znacznie wyzszym poziomie i to mi nie pasuje...

Supreme
Wiadomość [#4]: 12.02.2012 o 09:04

Konto skasowane

do żadnej nie możesz dołączyć czy do twojego kolegi..? Jak do żadnej to ja nic nie poradzę a jak do twojego kolegi, to niech wpisze w google jak hostować gry wc3. Jak na dobrą stronę trafisz to masz nawet wyjaśnione z obrazkami.

1.Ogarnij Ortografie
2.Zadawaj Pytania
3.''Bez znajomości języków człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu'' Anton Czechow

Moje tutoriale:
Kolory w Warcraft 3
Tworzenie Ekranu startowego - Wysoka Jakość, Warcraft 3
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :