Dziś jest: Sobota, 24 sierpnia 2019, godzina 00:29
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: HotS w 2013?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Lolzoner
Wiadomość [#21]: 11.02.2012 o 14:26

Konto skasowane

Astridgas napisał
#Lolzoner
no własnie, wiec o co tyle szumu?

No właśnie też sie dziwie ze ludzie sie podniecają ale trzeba przyznać że zrezygnowałem z doty właśnie ze wzlgedu na brak jakiegokolwiek mmr i reconecta, co to za fun ginąc 5 razy na linni zanim uzbierasz 1wszy item jak ktoś nowy dostaje przecinwika co gra 4 lata to GL, albo net ci sie zerwie na chwile i potem wielkie qq że jesteś leaverem, co do hona to kiedyś był za kase wiec wybrałem lola, teraz jak wyjdzie dota która bedzie za free+ bedą te wszystkie usprawnienia to na pewno wiele ludzi będzie chciało to przetestować, ale żeby od razu sie podniecać jakie to zajebiste to troche przesada, zrobili nowy silnik a intelect nadal zwiększa dmg z autoataków zamiast ze speli więc raczej po premierze gra ściągnie głownie tych co grali w starą dote i hona, Blizz zrobi dote z jakimis usprawnieniami + ułatiweniami dla słabszych graczy jak LOL i wyjdzie na tym lepiej.

[Edycja Lolzoner - 11.02.2012 o 14:28]

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
-----PRo sygna-------------------------------------
Asmodan
Wiadomość [#22]: 11.02.2012 o 16:03

Konto skasowane

Fanek napisał
na poczatku marca mają być jakieś nowe informacje o HOTS, może powiedzą coś wiecej hope

Może byłbyś łaskaw podzielić się jakimiś szczegółami? Albo podać źródło?

Astridgas
Wiadomość [#23]: 11.02.2012 o 16:49

Konto skasowane

Lolzoner napisał
Astridgas napisał
#Lolzoner
no własnie, wiec o co tyle szumu?

No właśnie też sie dziwie ze ludzie sie podniecają ale trzeba przyznać że zrezygnowałem z doty właśnie ze wzlgedu na brak jakiegokolwiek mmr i reconecta, co to za fun ginąc 5 razy na linni zanim uzbierasz 1wszy item jak ktoś nowy dostaje przecinwika co gra 4 lata to GL, albo net ci sie zerwie na chwile i potem wielkie qq że jesteś leaverem, co do hona to kiedyś był za kase wiec wybrałem lola, teraz jak wyjdzie dota która bedzie za free+ bedą te wszystkie usprawnienia to na pewno wiele ludzi będzie chciało to przetestować, ale żeby od razu sie podniecać jakie to zajebiste to troche przesada, zrobili nowy silnik a intelect nadal zwiększa dmg z autoataków zamiast ze speli więc raczej po premierze gra ściągnie głownie tych co grali w starą dote i hona, Blizz zrobi dote z jakimis usprawnieniami + ułatiweniami dla słabszych graczy jak lol.gif i wyjdzie na tym lepiej.

[Edycja Lolzoner - 11.02.2012 o 14:28]

mnie osobiscie tez przekonuje bardziej blizz dota, bo ma ciekawe innowacyjne rozwiazania ktorych jeszcze w zadnej docie nie widzielismy no i mega klimatyczni bohaterowie przywolujacy wspomnienia z dziecinstwa smiley.gif a hon w czym jest lepszy od lola? bo kiedys zaczalem grac w lola ale obecnie i tak mam przerwe na wszystko wiec wroce do tego za jakis czas dopiero, ale wydaje mi sie ze lol tez ma pewne rozwiazania calkiem w porzadku wymyslone, tylko teraz chyba troche z tymi nowymi bohaterami przeginaja. No i grafika jesli komun nie pasuje to jest minus, ale imo takie bajkowe sa calkiem fajne

Astridgas-Marksmanship Troll huntard 80lvl
Fanek
Wiadomość [#24]: 11.02.2012 o 16:53

Konto skasowane

TL

z tego More info about HotS March 9th, that's the only concrete thing regarding the Starcraft II expansion.

[Edycja Fanek - 11.02.2012 o 16:53]

maties7
Wiadomość [#25]: 29.02.2012 o 23:25

Konto skasowane

Fanek napisał
Krecik napisał
Fanek napisał
Brood Wara zrobili jak dobrze licze w 6 msc po premierze Starcraft1
Ile czasu można robić dodatek HOTS ? 2 lata chyba powinno im wystarczyć

balans przecież wypracowuje sie patchami, beta testami, a tu nic
ja tego zupełnie nie rozumiem ?

broodwar tak na prawdę miałbyć od razu taki od początku, tylko że walneli to jako dodatek, bo juz wszystko gotowe mieli

nie wiedziałem, ale mimo wszystko 2 lata imo to aż nadto czasu aby wypuścić dodatek do gry.

Hmm.... aż zacząłem mieć wrażenie, że oni to robią tak specjalnie. Człowiek czeka, czeka, czeka, czeka, czeka i czeeeeeeka i jeszcze trochę czeka no i w końcu.... moment czeka, czeka, czeka w końcu betaaaaa!!!! I wielki szum oraz sprzedawalność. A musieliśmy tak długo czekać, bo wmawiają, że dopracowali ciągle grę, którą naprawdę zrobili rok temu. Zresztą kto tam wie?

zbigr
Wiadomość [#26]: 01.03.2012 o 07:42

Konto skasowane

Marketing!! to normalne
A dlaczego gra została podzielona na 3 częsci?
Jak zobaczą że spada popularność SC2 wings to wydadzą HOTS.
Tak jak napisłeś z szumem medialnym i fajerwerkami.

Sulphuriell
Wiadomość [#27]: 01.03.2012 o 15:26

Konto skasowane

wow, a ja myślałem, że wydadzą HotS po cichu, tak, żeby nikt nie wiedział...

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
zbigr
Wiadomość [#28]: 02.03.2012 o 07:28

Konto skasowane

Nikt nie robi takich imprez jak Blizzard z okazji wydania gry.
W przypadku WoL niektóre sklepy zostały otwarte o północy, tylko po to żeby sprzedać grę.
Blizz doskonale potrafi podgrzać atmosferę i nakręcić funboyów.
Dłuuuugi okres oczekiwania na HOTS to też pewnie wynik ich "przemysleń" marketingowych.
Po co wprowadzać kolejny tytuł skoro wings ma się jeszcze całkiem dobrze?

Sulphuriell
Wiadomość [#29]: 02.03.2012 o 09:52

Konto skasowane

A jak jest premiera nowego Call of Duty to myślisz, że co się dzieje w stanach? Że nie ma ewentów, otwartych w nocy sklepów i jakiś debili wożących się w moro ciuszkach? Każda większa gra ma hype taki jak SC2, albo i większy. Tak dla twojej wiadomości, w takim USA głównym tytułem esportowym jest konsolowa seria Halo i możesz mi wierzyć, że hype na to gówno tam jest w pizdu większy.

I zjadaczom burgerów nie przeszkadza nawet fakt, że coś takiego jak competitive play w FPSa na padach nie istnieje...

zbigr napisał
Po co wprowadzać kolejny tytuł skoro wings ma się jeszcze całkiem dobrze?

No właśnie sam nie wiem po co, bo ja ciśnienia na HotS nie mam w ogóle.

Jakby wypuścili od razu, to byłby lament, że komercha. Jak robią długo, to lament, że komercha. Ja (wulg.)ę, to jak byłoby dobrze? Jakby SC2 skończył się na WoL?

zbigr
Wiadomość [#30]: 02.03.2012 o 10:05

Konto skasowane

Chłopie
Ja nie lamentuję tylko stwierdzam fakty - HOTS nie wychodzi ponieważ WoL ma sie dobrze.
I jak dla mnie może wcale nie wychodzić.

Sulphuriell
Wiadomość [#31]: 02.03.2012 o 12:24

Konto skasowane

Twoje rozumowanie można sobie o kant dupy potłuc - bo HotS wyjdzie w takim momencie, że WoL wciąż będzie miał się dobrze. Żeby było inaczej premieara HotS musiałaby być chyba w 2018.

zbigr napisał
Ja nie lamentuję tylko stwierdzam fakty - HOTS nie wychodzi ponieważ WoL ma sie dobrze.

Proponuję nieco edukacji, która umożliwi odróżnianie pewnych pojęć w języku polskim:

Fakt - http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2557417
Opinia - http://sjp.pwn.pl/slownik/2495596/opinia

No chyba, że pracujesz w Blizzardzie i WIESZ, jakie są powody tego, że HotS jeszcze nie ma daty premiery.

zbigr
Wiadomość [#32]: 05.03.2012 o 07:15

Konto skasowane

A ja proponuję żebyś nie robił z siebie glupka , TY FORUMOWA MĄDRALO.

HOTS nie wychodzi - fakt.
Ponieważ WoL ma się dobrze - w mojej opinii.

Teraz dobrze? Zrozumiałeś?

Venucci
Wiadomość [#33]: 05.03.2012 o 09:21

Konto skasowane

Ktoś pisał, że w marcu mają być jakieś newsy odnośnie Heart of the Swarm - nie wiem czy na stronie społecznościowej (głównej SC2 ) czy tutaj na battlenecie. Wie może ktoś coś na ten temat - pytam się głównie adminów.

ZeeTox
Wiadomość [#34]: 05.03.2012 o 10:31

Konto skasowane

9 Marca będzie konferencja dotycząca HotS

marcqk
Wiadomość [#35]: 05.03.2012 o 11:31

Konto skasowane

No zobaczymy co będzie. A ja przy premierze WOL liczyłem że te zapowiedziane 18 miesięcy będzie spełnione a tu się szykuje bardziej 30 miesięcy. Tym bardziej że HoTS za wiele nie zmienia poza balansem w multi. Grafika zostaje kampania krótsza niż w WoL tak że jak by chcieli mogli by się wyrobić. Ale jest D3 i WoW więc fani SC2 mogą sobie jeszcze poczekać. Ja osobiście mogę poczekać nie mam już takiego parcia że chce w to zagrać wyjdzie cena sie unormuje to pewnie kupie, bo w końcu to nie dodatek o protosach .

Venucci
Wiadomość [#36]: 08.03.2012 o 09:43

Konto skasowane

Konferencja 9 maja, ok. A czy (DO ADMINÓW! ) rzucicie jakieś informacje z konferencji odnośnie Diablo 3 i SC2 HotS na stronę battlenet czy będzie trzeba się będzie logować na jakąś tam stronę activision żeby "wysłuchać/uczestniczyć" w tej konferencji?

ZeeTox
Wiadomość [#37]: 08.03.2012 o 12:59

Konto skasowane

Chyba tylko na reddit albo TL czegoś więcej się dowiesz, bo z tego co mi wiadomo, to większość informacji będzie "utajniona", więc na battlenet ich nie zobaczysz

psimel
Wiadomość [#38]: 08.03.2012 o 14:18

Konto skasowane

jak to utajnione? beda informację jutro na wszystkich stronach fanowskich, btw ma ktos linka do streama?

Venucci
Wiadomość [#39]: 08.03.2012 o 17:13

Konto skasowane

Oby nie były utajnione bo jestem ciekaw co powiedzą odnośnie daty premiery Diablo 3 i daty bety SC 2 HotS.

Astridgas
Wiadomość [#40]: 08.03.2012 o 19:43

Konto skasowane

będą pod koniec tygodnia

Astridgas-Marksmanship Troll huntard 80lvl
REKLAMA
Strona 2 z 10.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :