Dziś jest: Sobota, 4 lipca 2020, godzina 19:40
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Projekt mapa multiplayer (DOTA) NEW

Odpowiedź

Temat: Projekt mapa multiplayer (DOTA) NEW

Strielok202
Wiadomość [#1]: 10.02.2012 o 18:25

Konto skasowane

Założyłem ten temat ponieważ już od dawna pracuje nad pewnym projektem. A mianowicie robię mapkę do W3RoCH I W3FT w którą ludzie mogli by grać na multiplayer sieć lokalna itp. sami wiecie (internet rzecz jasna). Do tego pomysłu nakłoniło mnie to iż na wielu forach widziałem posty ludzi którzy szukali kogoś kto by taką mapkę przygotował no więc pokusiłem się o to by spróbować i dlatego tu jestem. Potrzebuje małej czasami większej pomocy od dawna śledzę poczynania na tym forum i spodobało mi się one bo ludzie w większości przypadków są mili i odpowiadają na zadane im pytania. Wracając do mapy kto wie może nawet wy byście się skusili by zagrać heh wink.gif
Wyjaśnienia co do gry itp troszeczkę później teraz skupmy się na pytaniach i odpowiedziach.

Już nie raz grałem w DOTĘ ale rozmyśliłem to i uświadomiłem sobie że ta gra polega wyłącznie (moim zdaniem) na spotkaniu się z innymi graczami i rozegraniu z nimi partii, głównym celem gry było zniszczenie wszystkich wież przeciwnika co gwarantowało zwycięstwo (czy jest to łatwe zadanie ?? zależy od graczy i ich umiejętności nabytych w grze) i w tej chwili staram się tworzyć mapę DOTĘ jeśli można to tak nazwać, nowej generacji. W rozgrywce na mojej mapie liczy się zdominowanie armii (małej lub większej) wroga, pokonanie jego bohatera a także przejęcie jego twierdzy po czym rozgrywka kończy się, wieże tracą swój sens jeśli chodzi o zwycięstwo owszem są na mapie ale za zadanie mają bycie punktami kontrolnymi to znaczy takimi które będą utrudniać przeciwnikowi drogę do naszej fortecy. Na mapie ma pojawić się także BOSS zwący się Tyrantem który ma za zadanie (tu wam jak na razie nie mogę zdradzić) ubicie owego Tyranta gwarantuje nam różnorakie potężne przedmioty które mogą z niego wypaść. W grze jeszcze wiele wiele udziwnień już niebawem przekonacie się sami.

-Właściwości graczy 100%
-Potwory 56%
-Bohaterowie 49,9%
-Mapa 100%
-Budynki 45%

Po dość długiej nieobecności wracam do pracy ;]

Projekt ma się dobrze wiem że obiecałem wam go już dwa miesiące temu ale jakoś nie miałem czasu żeby kontynuować pracę ;]

Teraz już go mam ;]

[Edycja Strielok202 - 09.02.2012 o 19:53]

[Edycja Strielok202 - 09.02.2012 o 19:54]

Dziś prawdopodobnie wstawię screeny poprawionego otoczenia w grze.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :