Dziś jest: Piątek, 26 lutego 2021, godzina 18:58
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: NW GONE?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Mestru
Wiadomość [#41]: 06.02.2012 o 22:50

Konto skasowane

W tym rzecz, że NW praktycznie nie posiada już właściciela. To forum należy do SCeny i tak naprawde to my (użytkownicy) decydujemy jak się będzie ono rozwijać. Zmiany są nie potrzebne, ten charakterystyczny sraczkowaty kolor nadaje tylko klimatu ;)

Oł Maj Gadnes
http://www.youtube.com/M3stru - Polecam! Casty, VoDy, Komentarze.
Astridgas
Wiadomość [#42]: 06.02.2012 o 22:58

Konto skasowane

co prawda to prawda, na nw jest mnostwo info o turniejach i nie tylko, praktycznie wszystko dla tych co nie mogli ogladac streama komentuje dawny uzytkownik takze i tego forum repomaniak i naprawde mozna sie duuuzo z nw dowiedziec o scenie, ale tez jak zostac milionerem, prawnikiem, jak dobrze walczyc 1v7 itp smiley.gif ale trzeba sie przyzwyczaic troche do atmosfery ktora tam panuje bo inaczej moze byc to 100 postow belkotu dla niektorych ;) pozdrawiam

Astridgas-Marksmanship Troll huntard 80lvl
Markam
Wiadomość [#43]: 06.02.2012 o 23:48

Konto skasowane

Na NW w temacie stream na teraz nowe posty pojawiają się co godzinę a nie co tydzień. Dla każdego większego turnieju są zakładane osobne tematy zawierające zazwyczaj po kilkaset postów, w tym streszczenia repomaniaka. Zdecydowanie więcej osób z czołówki pisze na NW. No i tam nie dostaje się warnów za nazwanie kogoś trollem, a tutaj mi się zdarzyło.

...i z jakiegoś powodu Fanek bardzo często się wypowiada tam a nie tutajbiggrin.gif

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/187351/1/Markam/
Fanek
Wiadomość [#44]: 07.02.2012 o 11:25

Konto skasowane

ja pisze tam głównie w tematach GSL bo ineresuje sie ligą koreańską.
ktoś oglada tutaj GSL? dzisiaj gra Hyun, ziomek Jaedonga, to bedzie jego debiut ciekawe co pokaże ;)

mrGreg
Wiadomość [#45]: 07.02.2012 o 11:50

Konto skasowane

NW to forum z historią, wątpie że jakiekolwiek polskie forum miało chociaż połowę tylu pamiętnych akcji co NW, może ma gówniany layout, ale to nie kolorki i awatarki stanowią siłę forum, co widać choćby po tym tutaj, które jest po prostu nijakie, a te same tematy wiszą chyba od 2 lat biggrin.gif

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/169315/1/TraveleR/
ElemenT
Wiadomość [#46]: 07.02.2012 o 13:12

Konto skasowane

Myślę, że kolejny temat "co jest lepsze jest zbędny".
Co do forum, większość informacji o turniejach wrzucana jest na naszą stronę i tam w komentarzach odbywa się dyskusja. Głównie z tego powodu nasze forum wygląda na "mało uczęszczane".

Administrator FORUM
Hostname.pl - projektowanie stron WWW, serwery VR, domeny!
----
If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo, then Linux is Dolby
Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost and all the music is free.
Astridgas
Wiadomość [#47]: 07.02.2012 o 14:42

Konto skasowane

tylko tez ile jest tych informacji? szczerze to nie ma ich powalajacej ilosci ale nalezy tez pamietac ze admini robia to o ile wiem z wlasnej woli na ile maja czasu i czasem zdarzy sie cos czego na nw nie ma smiley.gif rzadko bo rzadko ale. NW jest niesamowicie uzalezniajace, trzeba miec wytrzymaly klawisz f5 do tego

Astridgas-Marksmanship Troll huntard 80lvl
Mastero
Wiadomość [#48]: 07.02.2012 o 15:07

Konto skasowane

Ja tam lubie tak jak jest. Chce pogadac o sc i wszystkim innym wbijam na NW.. nie przeszkadza mi to przegladac sc2.battlenet.pl i strefy w poszukiwaniu jakichs ciekawych newsow.

[Edycja Mastero - 07.02.2012 o 15:07]

ZMDS
Wiadomość [#49]: 08.02.2012 o 22:21

Konto skasowane

Mam nadzieje ze to wina pwla a nie pewnej osoby i prosze NW wroc, bo z kim bedzie sie przezywac iem i mlg i gsl??!!

aha a jak OT zniknelo to kadet boj sie zasnac :P

A tak na powaznie to wszyscy wiemy ze NW bedzie pod koniec tygodnia

/R

[Edycja ZMDS - 08.02.2012 o 22:25]

REKLAMA
Strona 3 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :