Dziś jest: Niedziela, 5 grudnia 2021, godzina 22:18
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Duel Mag Vs Warlock

DeadlyMage
Wiadomość [#1]: 01.02.2012 o 23:23

Konto skasowane

Witam. Ostatnio sporo sie duelowalem, oczywiscie we froscie bo w arcane cienko to widze, i o ile z zadna klasa moze orpucz huntera nie mialem problemow nawet jezeli jakis tam war, pal, czy dk byli na 3-5lv wyzej od mnie, wara to najlatwiej akurat, nie zdazyl mi ice barier zbic a juz padl xD ale nie o to chodzi, duelowalem sie ostatnio kilka razy poz rzad z affi warlockiem, Mielem wykastowanego peta i mirror image na start, wiadomo wszystkei beriery i tak dalej mialem na sobie, walka wygladala tak ze zamrozilem go frost nova peta, shater kombo, ice lane zbilem mu 1/3 hp, pozniej on wykastowal feara i w tym czasie jakies doty na mnie, w miedzyczasie jego pet mnei atakowal, odnowilem swoja ice barier, on zucil mi drogiego feara-,- jak udalo mi sie go zlapac counterspelem na castowaniu czegos to blink do niego, coneof cold, deep preze i shater combo, zbilem mu zycie do polowy, dodam ze w miedzy czasie mial sporo absorbow, jeszcze na koniec ostatnie shater kombo z freezem odo peta on we mnei jakis czar i padam i w najlepszy przypadku ma 1/3 zycia a bywalo i tak ze mial prawie cale. On i ja na tym samym lv (70) i z podobnymi statystykami, Jak takiego rozlozyc confused.gif? Tu link do armo - http://eu.battle.net/w(...)advanced

Albo tak po zastanowieniu sie, jednak mogl byc to Destro Lock, nikt naprawde nei wie jak takiego polozyc...??

[Edycja DeadlyMage - 03.02.2012 o 13:42]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :