Dziś jest: Poniedziałek, 13 lipca 2020, godzina 13:29
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Własny Bohater na normalnych mapach Blizzarda

Odpowiedź

Temat: Własny Bohater na normalnych mapach Blizzarda

Shift
Wiadomość [#1]: 30.01.2012 o 16:36

Konto skasowane

Mam problem. Otóż stworzyłem własnego Bohatera. Nazwałem go Mistrz Zaklęć. Wszytko ma ustawione jak należy (robiony na podstawie Arcymaga).
Chcę by dało się nim grać na normalnych, nie przerabianych przeze mnie do tego mapach .
Ma działać tak jak np: Paladyn, Król góry itd. (tzn. ma być do stworzenia w ołtarzu u ludzi, można mieć go zwerbowanego 1 raz, a potem trzeba go wskrzesic). Ma po prostu być bohaterem do gry w trybie 'Własna gra' na normalnych mapach. Nie zależy mi na tym, żeby grał nim komputer.
Jest OK, lecz tylko w przypadku, gdy wczesniej zostanie ustawiony na mapie lub wrzucony do Własnych jednostek i ustawiony w ołtarzu ludzi do zwerbowania.
Proszę o pomoc i porady po kolei jak i co.confused.gif

burybrzetyslaw
Wiadomość [#2]: 30.01.2012 o 16:48

Konto skasowane

biggrin.gif
Możesz robić własne jednostki tylko dla konkretnej mapy, inaczej to by było popieprzone pomyśl nad tym trochę.

[Edycja Olos - 30.01.2012 o 17:46]

zawieszony na jakiś czas projekt Ekspedycja Balina
ale wszelkie sugestie dotyczące terenu i nie tylko mile widziane (zainteresowanie na pewno przyśpieszy projekt)
uncc
Wiadomość [#3]: 30.01.2012 o 18:57

Konto skasowane

Hym...nie zrozumiałem,chodzi Ci oto żeby wsadzić do zwykłej mapy np:lost temple swojego bohatera i zeby mapa nie była przerabiana?:<

potluczony.gif
Drakonno
Wiadomość [#4]: 30.01.2012 o 20:16

Konto skasowane

URGH!

Przecież Ci napisał, że własne stworki możesz mieć na własnych mapach... Aby aż tak zedytować weź sobie jakiś MPQ viewer, podmień modele, statystyki i inne rzeczy i to zmienione archiwum MPQ, wrzuć do folderu z W3, podmieniając przy okazji stare. Tylko potem nie płacz, że Ci się zepsuje W3, albo coś w ten deseń.

Skromna animacja - http://img694.imagesha(...)fend.gif

-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.

-Gdzie podkop, jaki podkop, lampa w podłodze! Jakie to wszystko popieprzone!
Seksmisja
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :