Dziś jest: Niedziela, 5 grudnia 2021, godzina 22:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Jaka specjalońś dla maga

Diablo199021
Wiadomość [#1]: 15.01.2012 o 22:15

Konto skasowane

Witam.Jestem żółtodziobem w WoWa.Gram magiem ale nie wiem jaką specjalnośc wybrac.Z filmików najbardziej podoba mi się fire.Ale zależy mi na tym aby móc fajnie bawic się na raidach aby dps był przyzwoity i dobrze expic.Czy mógł by mi ktoś doradzic?.Czy może mam sugerowac sie po prostu upodobaniem.

[Edycja Diablo199021 - 16.01.2012 o 18:11]

Garn
Wiadomość [#2]: 15.01.2012 o 22:21

Konto skasowane

Fire albo Arcane, raczej nie Frost (na Raidach).

Jak na razie to zależy od tego co Ci się bardziej podoba, Arcane jest trochę prostsze od Fire.

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
Diablo199021
Wiadomość [#3]: 15.01.2012 o 22:25

Konto skasowane

Bardziej podoba mi się Fire patrzac przy najmiej na filmiki. Jeśli chodzi o trudnośc gry to nawet lepiej że będzie trudnije przy najmiej ciekawie.Cóż poczekam na inne komentarze jeszcze.W tym czasie jeszcze się zastanowie.Dzięki.

Nekkro
Wiadomość [#4]: 15.01.2012 o 23:50

Konto skasowane

jak dopiero lvlujesz to frost / fire

pozniej mozna zmienic na arcane

narazie sie o raidy nie martw, speca nie wybiera sie raz na cala gre.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Tvitchit
Wiadomość [#5]: 15.01.2012 o 23:50

Konto skasowane

mi też się wydaje, że fire będzie odpowiedniejszy, arcane to trochę nudny i monotonny spec

Garn
Wiadomość [#6]: 15.01.2012 o 23:59

Konto skasowane

Nekkro napisał

Czemu Arcane nie pod leveling? Lepszy jest niż Fire, czasem nawet od Frosta

Recent Activity >
   ͏͏͏
macioee
Wiadomość [#7]: 16.01.2012 o 06:33

Konto skasowane

Zrobiłeś 4 literówki w samym tytule (złamałeś regulamin, którego na pewno nie czytałeś), a dalej już tylko gorzej, To prowokacja czy poważne pytanie?
Jeśli chodzi o wyzwanie jakim jest dla Ciebie pisanie, to współczuje ludziom, z którymi będziesz się wspólnie bawić na rajdach. Czuję, że "zabawa" będzie jedno stronna i zdecydowanie po Twojej stronie. diablotin.gif
Jak lubisz faire, to idź w faire i nie wracaj z tak sformatowanym tekstem. Pewnie jesteś z pokolenia dzieci "dys", bo mama załatwiła Ci zaświadczenie z przychodni. Dzięki temu nie musisz się uczyć i więcej czasu poświęcasz na granie na komputerze tak?
Expienie maga jest wygodne i efektywne w każdym drzewku. Najlepiej jak tuż przed 85 pograsz po parę poziomów każdym specem z naciskiem na fire.

[Edycja macioee - 16.01.2012 o 07:19]

http://eu.battle.net/wow/en/character/auchindoun/Macioe/advanced
Sebastek
Wiadomość [#8]: 16.01.2012 o 08:33

Konto skasowane

Cześć
Z mojego doswiadczenia (mag frost/fire 381 lev, do niedawna grałem też arcane), wynika że do raidów w tym patchu najlepiej jest używać fire (coraz więcej ludzi nim gra) lub arca (jest prostszy, dla wielu wprost nudny ale skuteczny). Robiono zestawiania różnych dps-ów na raidach, z czego wynikało że frost mag jest najgorszym dpsem w grze jeśli chodzi o raidy 25 man. http://raidbots.com/dpsbot/ Do questowania zaś wszystkie spece są ok choć mi osobiście najlepiej gra się tu frostem.
Racje ma Nekkro że speca nie wybiera się raz na całe życie, więc popróbuj który dla Ciebie będzie najlepszy...i powodzenia, mag jest naprawdę dobrą klasą.

Nekkro
Wiadomość [#9]: 16.01.2012 o 09:32

Konto skasowane

Garn napisał
Nekkro napisał

Czemu Arcane nie pod leveling? Lepszy jest niż Fire, czasem nawet od Frosta

dlatego ze gosc dopiero zaczyna, grac i pisac, arcane jest imo spoko dopiero od momentu Nether Vortex 2/2 ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Diablo199021
Wiadomość [#10]: 16.01.2012 o 11:28

Konto skasowane

Dziękuje za odpowiedzi i sugestie.Zdecydowałem się na drzewko fire.Z czasem okaże się co będzie mi bardziej odpowiadało.

PS.macioee spieszyłem się więc zdażyły się literówki po za tym nie jestem porofesorem Miodkiem i ty też nim nie jesteś.A ja się dziwie jak z takim chamskim charatkerem ktoś cię wogóle gdzie kolwiek chce pozdrawiam ozięble.

macioee
Wiadomość [#11]: 16.01.2012 o 15:04

Konto skasowane

Konsekwentnie waliłeś literówki. Pierwszy post jest takim potworkiem, że aż walił po oczach.
Nie chodzi mi o to, że piszesz z błedami tylko, że nie starasz się nawet pisać normalnie. Możesz zawsze edytować swój post.
Jak się pozwoli ludziom tak pisać, to za parę miechów nie będzie można prowadzić dyskusji.

Co do osobistych wycieczek to przytul pieska. Może ukoi Twoją urażoną dumę. Z mojej strony to koniec dyskusji

[Edycja macioee - 16.01.2012 o 15:06]

http://eu.battle.net/wow/en/character/auchindoun/Macioe/advanced
Garn
Wiadomość [#12]: 16.01.2012 o 19:18

Konto skasowane

macioee napisał
Zrobiłeś 4 literówki w samym tytule (złamałeś regulamin, którego na pewno nie czytałeś), a dalej już tylko gorzej, To prowokacja czy poważne pytanie?
Jeśli chodzi o wyzwanie jakim jest dla Ciebie pisanie, to współczuje ludziom, z którymi będziesz się wspólnie bawić na rajdach. Czuję, że "zabawa" będzie jedno stronna i zdecydowanie po Twojej stronie. diablotin.gif
Jak lubisz faire, to idź w faire i nie wracaj z tak sformatowanym tekstem. Pewnie jesteś z pokolenia dzieci "dys", bo mama załatwiła Ci zaświadczenie z przychodni. Dzięki temu nie musisz się uczyć i więcej czasu poświęcasz na granie na komputerze tak?
Expienie maga jest wygodne i efektywne w każdym drzewku. Najlepiej jak tuż przed 85 pograsz po parę poziomów każdym specem z naciskiem na fire.

[Edycja macioee - 16.01.2012 o 07:19]

U mad bro?

Recent Activity >
   ͏͏͏
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :