Dziś jest: Niedziela, 5 grudnia 2021, godzina 21:37
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: PvP Frost w co ladowac

magicznymag
Wiadomość [#1]: 10.01.2012 o 16:50

Konto skasowane

Witam mam pytanko w co ladowac aby osiagnac optymalny dps w pvp bo
juz neiwie mw co poakowac patrze na PROsów na ArenaJunkie to oni maja Jedni critical 30 (co woele jest masakra do osiagniecia ;p ) jedni maja tylko 19% ale za to z 15 mastery co tez jest dosc ciezkie z ruthlesowym gearem smiley.gif i kurcze juz sam neiwiem w co pakowac wiem napewno ze ni hit i nie haste wszytko reforgowalem ale ogolnei nei robie szalu na bg ;p wiec jakies porady mozna prosic ;D tu moje armory http://eu.battle.net/w(...)i/simple

kabaret
Wiadomość [#2]: 11.01.2012 o 10:47

Konto skasowane

Gemowanie się w mastery i int/hit to imo strata. Gemuj się w full inta. Ewentualnie używaj epickie gemy w slotach żółtych/niebieskich jak masz bonus z intem (pasek/rękawice), ale wersje PVE: Int + crit/hit/mastery (nie resi + coś). Za pare miechów, jak epickie czerwony gemy będą tańsze, to je podmienisz.
Brak encha na shoulderach.
Kup neck ze spell penetration i zmień płaszcz z haste.
Trink pve jest raczej slaby. Zastąp go Darkmoon Volcano albo Cunning of the Cruel (obojętnie jaka wersja). Z odpalanych własnoręcznie Moonwell Chalice.
Rozważyłbym trinket pvp z critem + uwolnieniem niż wersją z resilience.

Ja osobiście bym na twoim miejscu brał crita do zabawy na bg. Mastery (we froście) może dawać ładne wyniki w pewnym okresie czasu, ale z bg jest tak, że jak jest młyn to te crity na healerzy mogą być decydujące. Mastery w arcane na BG jest bez sensu, bo ciężko się zarządza się maną, ale to moja subiektywna opinia. W arcane fajną opcją do rozważenia jest haste. Szybsza owca i Arcane Blast spam.

Właśnie zauważyłem, że grasz w Arcane. Porady powyższe są wciąż aktualne. Ja bym zmienił build na coś takiego:
http://eu.battle.net/w(...)ZbYgQPmo
Nie masz glypha conjuring, który jest przydatny dla każdego speca, a zwłaszcza arcane. Dodatkowo przemyśl zmianę glypha Arcane Missiles na Arcnae Barrage (nie castujesz to nie dostaniesz interrupta).
Na koniec dodam, że imo zabawa na bg w Arcane jest licha. Jak już grać bg w tym specu to w secie PvE. Set PvP mocno ogranicza Twój dps, a przeżywalność i nie jest dużo większa. Twój gear bardziej mi pasuje do Frost speca. Jeśli się upierasz przy arcane, to pozamieniaj części z mastery na haste.

[Edycja kabaret - 11.01.2012 o 11:19]

http://www.kabaretwow.info/
Sebastek
Wiadomość [#3]: 13.01.2012 o 19:57

Konto skasowane

Absolutnie nie uważam się za specjalistę od frosta, choć gram nim od pewnego czasu. Zgadzam sie co do niegemowania specjalnie hita, natomiast zastanowiłbym się mocno nad mastery.
Wydaje mi się, że w pvp do którego frost jest stworzony w nieco mniejszym stopniu liczy się dps z inta, czy nawet wielka ilość many która też pochodzi w znacznym stopniu z tej statystyki a bardziej jak najczęstsze mrożenie przeciwnika. Znaczną część dmg robimy za pomocą instantów którymi bijemy w zamrożonego przeciwnika, stąd mniej ważne jest haste. Zważywszy na to że im większe mastery tym większe obrażenia na zamrożomym przeciwniku, proponowałbym przemyślenie w jak największego podniesienia tej właśnie statystyki.

macioee
Wiadomość [#4]: 14.01.2012 o 13:27

Konto skasowane

Sebastek napisał
Absolutnie nie uważam się za specjalistę od frosta, choć gram nim od pewnego czasu. Zgadzam sie co do niegemowania specjalnie hita, natomiast zastanowiłbym się mocno nad mastery.
Wydaje mi się, że w pvp do którego frost jest stworzony w nieco mniejszym stopniu liczy się dps z inta, czy nawet wielka ilość many która też pochodzi w znacznym stopniu z tej statystyki a bardziej jak najczęstsze mrożenie przeciwnika. Znaczną część dmg robimy za pomocą instantów którymi bijemy w zamrożonego przeciwnika, stąd mniej ważne jest haste. Zważywszy na to że im większe mastery tym większe obrażenia na zamrożomym przeciwniku, proponowałbym przemyślenie w jak największego podniesienia tej właśnie statystyki.

Fajnie, że lubisz się udzielać w wielu tematach i jesteś aktywnym użytkownikiem. Postaraj się pisać bardziej merytorycznie, bo często piszesz rzeczy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
Int to główna statystka. Blizz ją zrobił tak, że generalnie zawsze jest lepsza od reszty. Masz dyskusję na ten temat po angielsku nawet z jakimś theorycraftingiem.
http://www.arenajunkies.com(...)-vs-int/

http://eu.battle.net/wow/en/character/auchindoun/Macioe/advanced
Sebastek
Wiadomość [#5]: 14.01.2012 o 20:08

Konto skasowane

Dzieki za uznanie dla mojej wszechstronności
Jednak nie udzielilem tu nikomu żadnej rady a jedynie dałem problem do przemyślenia. Czy można tu mowic o jakimś oderwaniu od rzeczywistości, nie wiem. Jeśli bede cos kategorycznie radził i w tym mnie przyłapiesz na traceniu kontaktu z rzeczywistościa, możesz pisać o tym wielkimi wałami, jednak chyba nie akurat w tym przypadku.

macioee
Wiadomość [#6]: 15.01.2012 o 01:39

Konto skasowane

Sebastek napisał
Dzieki za uznanie dla mojej wszechstronności

Sebastek napisał
Wydaje mi się, że w pvp do którego frost jest stworzony w nieco mniejszym stopniu liczy się dps z inta, czy nawet wielka ilość many która też pochodzi w znacznym stopniu z tej statystyki a bardziej jak najczęstsze mrożenie przeciwnika.

Sebastek napisał
Czy można tu mowic o jakimś oderwaniu od rzeczywistości, nie wiem. Jeśli bede cos kategorycznie radził i w tym mnie przyłapiesz na traceniu kontaktu z rzeczywistościa, możesz pisać o tym wielkimi wałami, jednak chyba nie akurat w tym przypadku.

Pierwsze dwa cytaty są dowodem na trzeci.
Zaletą int jest bonus do crita, sp i many.
Większe sp to dodatkowe obrażenia zarówno krytyków jak i zwykłych. Dodatkowo masz lepsze absorby z trzech tarcz, które mag może używać.
Zwiększona ilośc crit ratingu, który na zmrożonych celach jest większy.
Mastery daje tylko większe obrażenia z samych krytyków, które stanowią powiedzmy 66% czarów rzuconych z puli czarów zadających obrażenia.
Sebastek napisał
Jednak nie udzielilem tu nikomu żadnej rady a jedynie dałem problem do przemyślenia.

http://sjp.pwn.pl/szukaj/radzi%C4%87

[Edycja macioee - 15.01.2012 o 01:50]

http://eu.battle.net/wow/en/character/auchindoun/Macioe/advanced
Sebastek
Wiadomość [#7]: 15.01.2012 o 11:58

Konto skasowane

Widze że nie odpuszczasz
1. Moj post nie byl az tak dlugi aby ciac go na cytakty, ktore dowolnie mozna sobie ukladac i je interpretowac. Jesto to moze dobra metoda dla politykow w sejmie, ale chyba raczej nie na normalną rozmowe. Czasem to jest może dobre ale to co zrobiłeś w ostanim poście, chyba nie miało wielkiego sensu.
2. Nie doszukiwałbym się oponowania tam gdzie go nie ma. Nie spierałem sie z tobą o nic, więc nie wiem skąd takie nastawienie z Twojej strony. Raczej chciałem się od Ciebie czegoś dowiedzieć. W moim pierwszym poście chodzilo raczej o uzyskanie od Ciebiewięcej informacji na temat mastery.
I tyle.
Nie wiem dlaczego od razu poleciales po linii personalnej, wywlekając że piszę też na innych wątkach i odjeżdżam od rzeczywistości. Uważam że to było zupełnie niepotrzebne.
Gdyby wyciać te wstawki z cytatami i personalne aluzje, Twoje posty uważam za całkiem sensowne i wartościowe. Dzieki za rzeczową odpowiedź z ostatniej części Twojego posta (ten odnośnik do słowniczka pojęć uważam oczywiście za żart).

Radi
Wiadomość [#8]: 15.01.2012 o 18:57

Konto skasowane

Typowe polak to taki który zna się na wszystkim,ale na niczym dobrze.
Hit->int->mastery koniec tematu.

Sebastek
Wiadomość [#9]: 15.01.2012 o 19:36

Konto skasowane

Nie, Polak to taki który innego Polak najchetniej kopie w d.... (co rożni nasze fora od innych).
Poza tym dobre podsumowanie, dzieki.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :