Dziś jest: Sobota, 14 grudnia 2019, godzina 20:39
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Gra przez hamachi.

SaviPL
Wiadomość [#1]: 28.12.2011 o 15:08

Konto skasowane

Siema. Chcę pograć z kolegą na hamachi, lecz mam problem - czy jak zrobię serwer fo TFT w Local ( czy jakoś tak, w każdym razie to pod przyciskiem "Battle.net" ) to czy tam będzie mój kolega widział serwer? Czy jak to działa?

WunderWaffel
Wiadomość [#2]: 28.12.2011 o 16:35

Konto skasowane

SaviPL napisał
Siema. Chcę pograć z kolegą na hamachi, lecz mam problem - czy jak zrobię serwer fo TFT w Local ( czy jakoś tak, w każdym razie to pod przyciskiem "Battle.net" ) to czy tam będzie mój kolega widział serwer? Czy jak to działa?

Widzisz mości panocku - kupilibyście oryginał i problemu by nie było...a tak google nie boli coolgleamA.gif

uncc
Wiadomość [#3]: 28.12.2011 o 22:38

Konto skasowane

Eee...to ze chce zrobić grę na lokalnej to nie znaczy że piraci o.O

potluczony.gif
WunderWaffel
Wiadomość [#4]: 28.12.2011 o 23:45

Konto skasowane

uncc napisał

A czy na normalniej grze, Hamachi jest problemem? Wlączasz, ładujesz i wszystko jest. Problem jest wtedy gdy obaj mają inne piraty i siebie nie widzą...albo jeden z nich ma.

SaviPL
Wiadomość [#5]: 29.12.2011 o 09:51

Konto skasowane

WunderWaffel napisał
uncc napisał

A czy na normalniej grze, Hamachi jest problemem? Wlączasz, ładujesz i wszystko jest. Problem jest wtedy gdy obaj mają inne piraty i siebie nie widzą...albo jeden z nich ma.

Czy można wytłumaczenie tego? Bo nie rozumiem. W wielu grach ( a mam zmienne ) serwery musiałem robić przez hamachi, bo bez nikt nie mógł wbić na mojego serva.
Dobrze rozumiem: Jeśli miałbym pirata i on by miał, to wtedy obaj siebie nie widzimy? Bo nie kumam.

Matthewu
Wiadomość [#6]: 29.12.2011 o 11:08

Konto skasowane

Proponuje wam zainstalować Garenę i problemu nie będzie

Illidann
Wiadomość [#7]: 09.02.2012 o 23:18

Konto skasowane

przez hamahi gra sie w sieci lokalnej wiem bo tak kiedys gralismy z kumplami na nie orginalach nigdy nie slyszalem aby grac przez hamahi na battle

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :