Dziś jest: Wtorek, 7 lipca 2020, godzina 07:18
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: wyzwalacze - początki

kminus
Wiadomość [#1]: 25.12.2011 o 13:19

Konto skasowane

Witam
Jestem nowy na tym forum, w W3 gram już parę lat
Zabawa z edytorem ograniczała się tylko do Edytora Obiektów, ale ostatnio postanowiłem pobawić się z wyzwalaczami. Głównie chcę tworzyć nowe zaklęcia, oparte na wyzwalaczach i tu mam parę pytań:
-Jak zaczęła się wasza przygoda z tym tematem? Skąd czerpaliście wiedzę aby nauczyć się tworzenia ciekawych wyzwalaczy?
-Czy istnieją jakieś poradniki które pozwalają się wgłębić w temat? (lub filmiki na YouTube - szukałem ale znalazłem tylko zrobione przez nędznych gimbusów)
-Czy zwykły laik może w jakiś szybki sposób zrozumieć temat? nie mówię o wszystkim, chodzi mi tylko o te czary aby zrozumieć na jakiej zasadzie one działają
z góry dzięki za odp smiley.gif

Drakonno
Wiadomość [#2]: 25.12.2011 o 14:24

Konto skasowane

1. Metoda prób i błędów na podstawie logicznego rozumowania. Przy okazji przyda się angielski.
2. Istnieją, głównie po angielski. www.hiveworkshop.com , world-editor-tutorials.thehelper.net , ale jest też forum Arcane, polskie, może coś znajdziesz.
3. Wyzwalacze to nie czary... Szybko, nie sądzę, zależy jak Ci idzie przyswajanie własnej wiedzy. I tutaj raczej nie damy na tacy rozwiązań.

Skromna animacja - http://img694.imagesha(...)fend.gif

-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.

-Gdzie podkop, jaki podkop, lampa w podłodze! Jakie to wszystko popieprzone!
Seksmisja
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :