Dziś jest: Poniedziałek, 13 lipca 2020, godzina 14:33
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Moje Skille

uncc
Wiadomość [#1]: 17.12.2011 o 00:21

Konto skasowane

Witam,z powodu nudy i weekendu posiedziałem troche i zrobiłem 2 skille:Counter i Fire Storm.Krytyka,pomysły,bugi albo chęć w pomocy nad nowymi mile widziana.
Enjoy
Skill pack
EDIT:Counter dziala dopiero gdy ktos Cie walnie,wiec to nie bug.

[Edycja uncc - 17.12.2011 o 00:27]

potluczony.gif
Drakonno
Wiadomość [#2]: 17.12.2011 o 10:56

Konto skasowane

Fire Storm to nic innego jak uderzenie gromu, z efektami za pomocą wyzwalaczy. Dziwne, że tyle samo jednostki otrzymają obrażeń w centrum, gdzie efekt widocznie jest słabszy, co na obrzeżach, w których to oberwą meteorytem.

Odnośnie tego drugiego, ładne wyzwalacze, ale mi coś nie pasuje. Wiem, że źle Ci bierze czasem jednostkę i to nie czerwony bohater się przesuwa, ale żółtego złapało.
Miałeś cztery błędy. Zdefiniowanie zmiennej, poprzez niezdefiniowaną zmienną. Stworzenie grupy, która była niepotrzebna. Warunek "Unit Type", a nie "Unit", tak więc nagle tę szarżę łapało żółtemu paladynowi. I jeszcze wykorzystanie potem POINT[1], kiedy on nie mógł być niczemu przypisany. Zamieniłem na POINT[2]. Nie wiem jeszcze, czy przypadkiem ta krew elfa się w ogóle pojawia. Każesz ją stworzyć, a potem natychmiast zniszczyć. Tego nie poprawiałem.

http://www.sendspace.pl/fil(...)20b1bd95

Skromna animacja - http://img694.imagesha(...)fend.gif

-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.

-Gdzie podkop, jaki podkop, lampa w podłodze! Jakie to wszystko popieprzone!
Seksmisja
uncc
Wiadomość [#3]: 17.12.2011 o 20:41

Konto skasowane

Dzięki za ocene i poprawe biggthumpup.gif
Co do tego sztormu,od poczatku chcialem zeby nie byl skomplikowany...noi co do tego dmg to sprobuje cos wykminic zeby dmg na obrzeżach był większy.Dzieki za poprawe tej szarzy,tez zauwazylem ze chwyta mi czasami jakas inna jednoche i wali w nia szarza.Dzisiaj sprobuje zrobic jeszcze jakis prosty spell zeby zrobic pakiet skilli dla maga smiley.gif
Ah mam jeszcze pytanko,jak zrobic zeby efekt skilla nie byl w "kółeczku" tak jak w moim stormie tylko np jak w tym filmiku Filmik chodzi mi o 3 skill ten paladyna.

Znowu potrzebuje waszej pomocy :<.Zrobiłem skill "Tsunami"...dziala jak fala uderzeniowa,po uzyciu rozwala szwadron wroga,ale zamiast całego wielkiej fali tsunami,pokazuje mi sie 1 mała fala blisko hera,a unity i tak rozwala w odrebie 8 kratek...
Gdzie popelnilem blad?Troche kodu skopiowałem z pierwszego skilla,ale pozmienialem kąt nachylenia i skad ma byc pocisk.

Potrafi ktos pomoc?Jesli trzeba przesle mapke.

[Edycja uncc - 18.12.2011 o 18:46]

potluczony.gif
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :