Dziś jest: Sobota, 28 marca 2020, godzina 09:02
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Hunter - bardzo niski DPS MM

Sentencja
Wiadomość [#1]: 14.12.2011 o 22:45

Konto skasowane

Witam , mam problem z moim hunterem a właściwie z jego rotacją w MM , robię śmiesznie niski DPS gdzies około 8k .. mógłby mi ktoś podać konkretną rotację dzięki której miałbym jakiś konkretny DPS ?

macioee
Wiadomość [#2]: 14.12.2011 o 23:59

Konto skasowane

Daj armory. Jeśli nie znasz rotacji to prawdopodobnie masz także braki w gearze.

http://eu.battle.net/wow/en/character/auchindoun/Macioe/advanced
nabonid
Wiadomość [#3]: 15.12.2011 o 02:57

Konto skasowane

U gory masz link do poslkiego centrum huntera. Masz tam poradnik, no i faktycznie armory bys pokazal.

Sentencja
Wiadomość [#4]: 15.12.2011 o 14:47

Konto skasowane

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Gordonus/simple

MS
Wiadomość [#5]: 15.12.2011 o 15:16

Konto skasowane

Nie masz najważniejszych enchantów: head, shoulder, legs. wrist (nie wymaxowany letherworking), i sprzęt też dosyć słaby, wiec kosmicznego dps'u się raczej nie spodziewaj. Zbieraj sprzęt na heroikach.

Mordrakus
Wiadomość [#6]: 15.12.2011 o 16:31

Konto skasowane

-zmień shouldersy na coś mailowego i masz +5 % agi. Za psie pieniądze, przypuszczalnie od ręki możesz mieć craftowane shouldersy 377 ilvl - pvp ale i tak lepsze sto razy
-musisz koniecznie mieć glifa Arcane shota. Radzę dać go zdecydowanie zamiast Chimery.
-brakujące enchanty, wiadomo...
-jak będziesz chodzić tylko na hc, a raczej powinieneś ^^ - to zreforguj więcej hita , żeby ~6 % było. Czy ile tam wymagają bossy hacekowe.
-nie patrzyłem czy możesz - pewnie nie - ale zobacz czy nie dasz rady więcej haste zreforgowac w crita. Jeśli nie możesz w crita, a chcesz poprawić aoe, to zamień haste w mastery.

O rotacji możesz poczytać w wielu miejscach, czy to we wspomnianym Polskim Centrum Huntera, czy na noxxic przykładowo.

ja w skrócie tylko dodam, że jak w tym sprzęcie zmieścisz między każdą chimerą 4 steady + 2-3 arcane + aimed proce, na patyku selfbuffed, to już na pewno nie będzie tragedii. Te liczby ulegają oczywiście drobnym modyfikacjom w zależności od sytuacji, ale powinny ci rzucić jakieś światło.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :