Dziś jest: Czwartek, 6 sierpnia 2020, godzina 02:53
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kopalnia złota

Vanity
Wiadomość [#1]: 09.12.2011 o 18:52

Konto skasowane

Witam , ogólnie jestem tu nowa, od tygodnia bawie się w edytorze mapki i takie oto pytanie mam: Czy da się zwiększyć ilość wydobywanego złota z kopalni? Np, chłop wynosi 20 zamiast 10. Oczywiście nie tylko dla mnie , lecz dla wszystkich graczy

Pzdr smiley.gifangel2.gif

Drakonno
Wiadomość [#2]: 09.12.2011 o 20:57

Konto skasowane

Edytor Obiektów - Zakładka Zdolności. Folder "Specjalny", podfolder "Jednostki". Szukasz zdolności: Zbieranie (Złoto i Drewno). Skopiuj ją sobie lepiej i rób jako "Własną zdolność". Na samej górze masz wartości ile ma jednostka zbierać drewna lub złota. Zedytuj wartości. Taką zdolność dodaj swojemu robotnikowi.

Wyprzedzam pytanie o ilość złota w kopalni: dwie albo trzy linijki niżej będziesz mieć "Zdolność - Kopalnia Złota". Postępujesz jak w poprzednim. Nowa zdolność, nowa jednostka identyczna jak kopalnia, tylko ze zmienioną zdolnością.

Skromna animacja - http://img694.imagesha(...)fend.gif

-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.

-Gdzie podkop, jaki podkop, lampa w podłodze! Jakie to wszystko popieprzone!
Seksmisja
Vanity
Wiadomość [#3]: 10.12.2011 o 09:46

Konto skasowane

A jak zrobić aby np. rasa ludzka zbierała 15, nieumarli 20 itd? Bo ludzie za silni, tam obniżałam staty ale i tak wszystkich nimi kłade... tongue.gif

I właśnie mam jeszcze 1 probl.
Mam Króla góry. On ma też edit skill Pocisk Burzy, max poziomow 6. Dodałam teksty a podczas uczenia opisane są tylko 3 poziomy... jak zrobić aby było 6?

Drakonno
Wiadomość [#4]: 10.12.2011 o 09:54

Konto skasowane

Odnośnie zdolności. Po prostu tworzysz inne zdolności. Zbieranie dla Ludzi, Nieumarłych, Elfów, Orków i im ustawiasz, żeby inaczej zbierali. 4 zdolności.

Tam jest jakaś linijka odpowiedzialna za napisy przy uczeniu się, sprawdź dokładnie.

Seksmisja
Vanity
Wiadomość [#5]: 10.12.2011 o 10:22

Konto skasowane

Poziom 4-6 tekst- wskazowka uzupelnione

poziom 4 6 tekst wskazowka normalna tez uzupelnione

wiecej nie ma

A gdy dodaje te wlasne : np zbieranie zlota - akolita, nie ma tam w zadnej linijce "dane: ilosc zbieranego zlota..." co zrobic? :/

Dodałam 4x zbieranie - zloto i drewno . Pozmienialam rasy, ale to nie pomoglo, nie chcę aby tylko ludziom leciało po 20. Gdyż w specjalnych jest zbieranie przypisane tylko do nich. wtf

Drakonno
Wiadomość [#6]: 10.12.2011 o 10:25

Konto skasowane

Uch. A Tekst-Wskazówka-Uczenie się?

Bo akolita wydobywa tyle ile ma opętana kopalnia ustawione. Masz zdolność: "Zdolność bezczeszczenia kopalni złota" i tam zmieniasz "Złoto na okres".

Mam nadzieję, że nie dałaś 4 zdolności jednemu robotnikowi, bo tak to napisałaś.

Poza tym musisz sprawdzać jakie zdolności są odpowiedzialne za zbieranie u różnych robotników. Ognik ma swoją zdolność, akolita się okazało inną, chłop inną a peon jak chłop.

Seksmisja
Vanity
Wiadomość [#7]: 10.12.2011 o 10:40

Konto skasowane

tekst wskazowka uczenie sie to tylko to jest napisane

Naucz się Pocisku |cffffcc00B|rurzy - [|cffffcc00Poziom %d|r]

A z kopalniami all right. dzięki!

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :