Dziś jest: Poniedziałek, 16 lipca 2018, godzina 10:24
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Paladyn Roztropne wydawanie JP i Honor'u

Odpowiedź

Temat: Roztropne wydawanie JP i Honor'u

Zakus
Wiadomość [#1]: 03.12.2011 o 09:58

Konto skasowane

Witam!

Otóż interesuje mnie co ciekawego mogę kupić za JP i Honor, jako że jestem Paladynem Prot, to itemy pod PVP zupełnie mnie nie interesują, do tego cały swój set zbieram na nowych Dungeonach które weszły wraz z pachem 4.3, tak więc nie mam zbyt dobrych perspektyw do wydawania tych punktów. Nagromadziłem już maxymalne ilości JP i Honoru lecz nie chce na darmo kupować itemów pod PVP, gdyż to mnie nie kręci.

Wydawanie tych PK na jakieś kamyki też chyba nie jest dobrym pomysłem bo w AH mało one stoją więc na nich nie zarobię.

Dla tego zastanawiam się na co mogę spokojnie przeznaczyć te punkty by mieć jeszcze korzyści, nie chce wywalić ich w błoto.

Moja postać jest poniżej, gdyby ktoś chciał zobaczyć jaki set teraz mam, może jest coś lepszego gdzieś dostępne? Chodź wątpię by za te punkty było coś dużo ciekawszego. Może jakiś Flying mount? Albo zwykły mount? Ja nie mam pojęcia.

http://eu.battle.net/w(...)e/simple

(Set jeszcze nie jest pełny, brakuje paru itemków-Hełm,Buty,Pas,Tarcza)

[Edycja Zakus - 03.12.2011 o 09:59]

Mordrakus
Wiadomość [#2]: 03.12.2011 o 11:17

Konto skasowane

gear na offspece masz ?

ajub
Wiadomość [#3]: 03.12.2011 o 12:41

Konto skasowane

10 unenchanted items
4 empty sockets in 3 items

[img]http://i.imgur.com/cznxz.gif[/img]

Main : Ajub
Zakus
Wiadomość [#4]: 03.12.2011 o 13:17

Konto skasowane

Przeto mówiłem że jestem tylko Tankiem~~ Tak więc itemy w których nie ma kamyków są jeszcze do wymiany......

Ja się pytam na co przeznaczyć zalegające PK, bo co jak ktoś ma już wszystko co chce to kupuje byle gówna by je sprzedać za 10 golda ?~~

Slideroh
Wiadomość [#5]: 03.12.2011 o 13:38

Konto skasowane

Nic nie kupuj biggrin.gif

Slideroh 85 Death Knight Tank - Szachy
Behwar 85 Warrior Tank - link
Mordrakus
Wiadomość [#6]: 03.12.2011 o 13:43

Konto skasowane

Zakus napisał
Przeto mówiłem że jestem tylko Tankiem~~

Nie mówiłeś. Nie było słowa "tylko", ale nvm smiley.gif

Możesz se kupić PvP enchanty na heada i shouldersy, jak nie masz repy PvE wersje. I mamuta z Wintergasp, bodajże 2 k honoru.

A jak nie, to albo heirloomki, albo mimo wszystko, gear retri/holy. Na pewno lepsze to niż trade goods za 10 g. I jakoś nie wierze, ze nigdy nie zachce Ci sie skoczyć na hace jako dps, przykładowo.

watek69
Wiadomość [#7]: 12.12.2011 o 15:40

Konto skasowane

Nie chcesz wydawać na itemy pvp a masz cały set pvp ? A to dobre ^^

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :