Dziś jest: Niedziela, 17 grudnia 2017, godzina 20:30
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łowca Czy hunter jest tragiczny PVP?

Odpowiedź

Temat: Czy hunter jest tragiczny PVP?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Notfunny
Wiadomość [#21]: 02.12.2011 o 00:32

Vaeryn napisał
Xyliana napisał
Od dłuższego czasu korci mnie granie hunterem, ale muszę zaznaczyć, że gram tylko PVP (bg, 2v2, 3v3).
Pytałam w gildii, ale nikt nie chce mi odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie:
czy hunter znajdzie miejsce w skladzie rbg? Czy będzie mile widziany na arenie (2v2)?

Większość ludzi pisze, że hunter jest do niczego jeśli chodzi o PVP, co nieco mnie zadziwia bo jako
resto shaman z 4k resi najbardziej w tyłek dostaje od łowców właśnie (na BG).

Ostatnio stworzyłam maga bo to rzekomo król pvp, ale kompletnie do mnie nie przemawia ta klasa. Ciągnie
mnie do łowcy. Czy warto robić huntera jeśli moja gra ogranicza się głównie do PVP?

Proponuję zerknąć tu: http://www.arenastats.com/i(...)mp;mg=20 i tu: http://www.arenastats.com/i(...)mp;mg=20 (ponieważ sezon się skończył i nie wiadomo czy nie poczyszczą lada godzina statów to zmirrorowałem linki: http://www.vaeryn.republika(...)m2v2.htm i http://www.vaeryn.republika(...)m3v3.htm) Jak widać na załączonych obrazkach hunterzy miażdżą wszystkie inne klasy jak Lance Armstrong innych na Tour de France w najlepszych czasach.

Skoro gildia gra rbg i nikt ci nie chce powiedzieć czy jako hunter znajdziesz miejsce na tymże rbg to znaczy, że pewnie nie znajdziesz. (tak bym odbierał to jakieś dziwne milczenie) Jak już zerkniesz na staty to możesz dokończyć czytać te bzdury w tym wątku o tym jak to hunter jest OP w pvp, jest zajebisty, jest świetny, robi świetny damage jak zostawić go samego (a jakaś klasa dps nie robi w takiej sytuacji?) i tak dalej i tym podobne.

Hunter pvp jest bardzo trudną klasą i daje za tą cenę małe możliwości. Jak ci się bardzo chce to możesz zrobić huntera, ale to ewentualnie tylko w sytuacji kiedy już masz dajmy na to huntera na 80-tce i wystarczy dolevelować co idzie błyskiem, jeśli masz się męczyć od zera w imię niepewnej satysfakcji później to zdecydowanie odradzam chyba, że wiesz, że będziesz grała w Pandarii, tam deko huntera pozmieniają, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Hunter nie ma self heala a wszyscy mają (poza BM ze spirit beastem i nie róbmy sobie jaj - chimerą 5%), ma irytujący minimum range, którego nikt nie ma, a z którego czasami trudno wyjśc w sytuacji kiedy wszyscy mają masę umiejętności spowalniających, stunnujących i ccujących, których to mieli mniej przed cata, ma freezing trapa, który musi być narzucony dokładnie (o ile nie stawiany pod sobą tylko narzucany trap launcherem), bo zmieniono ich promień aktywacji w cata i w rezultacie aby kogoś zaccować trzeba to robić na dwa razy, raz scatter shot na przykład, potem pułapka żeby ktoś w nią w ogóle wlazł, jego naturalna odnowa focusa jest znacznie niższa niż odnowa porównywalnych "źródeł dpsu" innych co go zmusza do "aspect dancing" i regeneracji focusa strzałami a to wymaga skutecznego kitowania, ma masę micromanagingu ogólnie zarówno jeśli chodzi o siebie jak i o peta.

Jeśli mimo wszystko zdecydujesz się na grę hunterem to weź rasę, która ci się podoba i ogólnie i w setach. Są rasy lepsze i gorsze, ale to chyba pomaga jeśłi się trochę identyfikujesz z postacią.

Notfunny napisał
Serpent Sting powinien być cały czas na przeciwniku

No pewnie. Po co komu freezing trap.

[Edycja Vaeryn - 01.12.2011 o 23:51]

Jedno pytanie, grałeś kiedykolwiek hunterem ? Dawno nie czytałem większych bzdur, weź zrób sobie huntera, postaraj się doexpić do max lvla, chociaż 80 lvla. Wtedy porozmawiam z chęcią.

Nikt nie chce kupić mojej gildii ; (
PM Email
Vaeryn
Wiadomość [#22]: 02.12.2011 o 00:39

Notfunny napisał
Jedno pytanie, grałeś kiedykolwiek hunterem ? Dawno nie czytałem większych bzdur, weź zrób sobie huntera, postaraj się doexpić do max lvla, chociaż 80 lvla. Wtedy porozmawiam z chęcią.

Grałem. Jak napiszesz coś z sensem dla odmiany to też z chęcią porozmawiam.

[Edycja Vaeryn - 02.12.2011 o 00:42]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
PM Email
Notfunny
Wiadomość [#23]: 02.12.2011 o 00:43

Nie, to ja czekam na merytoryczne argumenty popierające to co napisałeś. Słowo za słowo, poprzyj wszystko co napisałeś. Wtedy będę uważał że tą rozmowę za merytoryczną. Więc do rzeczy.

PM Email
Vaeryn
Wiadomość [#24]: 02.12.2011 o 00:49

Notfunny napisał
Nie, to ja czekam na merytoryczne argumenty popierające to co napisałeś. Słowo za słowo, poprzyj wszystko co napisałeś. Wtedy będę uważał że tą rozmowę za merytoryczną. Więc do rzeczy.

No skoro nie chce ci się czytać i oczekujesz, że drugi raz będę przepisywał linki i slowa które już raz zamieściłem żeby siedem razy poprzeć to co już raz napisałem to se czekaj dalej. Szkoda mojego czasu.

[Edycja Vaeryn - 02.12.2011 o 00:51]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
PM Email
MM
Wiadomość [#25]: 02.12.2011 o 09:21

>>> Notfunny, streszczę Ci to co napisał Vaeryn powyżej:

- hunter ma słaby self-heal
- ma absurdalny minimum range
- posiada freezing trapa z denerwującą mechaniką aplikacji
- mizerny focus regen, który zmusza do tzw. aspect dancingu
- obsługa samej klasy jak i peta jest dosyć skomplikowana i trudna (w skali WoWa)

Gdzie Ty tu widzisz jakieś bzdury? Pewnie nigdzie (sam dałeś jasno do zrozumienia przed chwilą, że nawet nie zapoznałeś się z jego argumentami). Mniej demagogii bo inaczej Twojego zdania nikt nie będzie tutaj szanował. Pozdrawiam.

PM Email
Notfunny
Wiadomość [#26]: 02.12.2011 o 09:24

Vaeryn napisał

Hunter pvp jest bardzo trudną klasą i daje za tą cenę małe możliwości.

Hunter nie ma self heala a wszyscy mają (poza BM ze spirit beastem i nie róbmy sobie jaj - chimerą 5%), ma irytujący minimum range, którego nikt nie ma, a z którego czasami trudno wyjśc w sytuacji kiedy wszyscy mają masę umiejętności spowalniających, stunnujących i ccujących, których to mieli mniej przed cata, ma freezing trapa, który musi być narzucony dokładnie (o ile nie stawiany pod sobą tylko narzucany trap launcherem), bo zmieniono ich promień aktywacji w cata i w rezultacie aby kogoś zaccować trzeba to robić na dwa razy, raz scatter shot na przykład, potem pułapka żeby ktoś w nią w ogóle wlazł, jego naturalna odnowa focusa jest znacznie niższa niż odnowa porównywalnych "źródeł dpsu" innych co go zmusza do "aspect dancing" i regeneracji focusa strzałami a to wymaga skutecznego kitowania, ma masę micromanagingu ogólnie zarówno jeśli chodzi o siebie jak i o peta.

Jeśli mimo wszystko zdecydujesz się na grę hunterem to weź rasę, która ci się podoba i ogólnie i w setach. Są rasy lepsze i gorsze, ale to chyba pomaga jeśłi się trochę identyfikujesz z postacią.

Notfunny napisał
Serpent Sting powinien być cały czas na przeciwniku

No pewnie. Po co komu freezing trap.

[Edycja Vaeryn - 01.12.2011 o 23:51]

Dobra, powinienem na początku zaznaczyć że nie gram hunterem od lipca, przestałem grać tą klasą bo jakoś mnie naszło na powrót do shamana enha, nie jestem wielkim fanem huntera, ale hasła typu "Hunter pvp jest bardzo trudną klasą i daje za tą cenę małe możliwości. " kładą mnie i niszczą, jest trudną, nie zaprzeczam, ale jaka klasa daję Ci większe możliwości walki w pvp? Twierdzisz że hunter ma słabe survi, okej, która klasa ma więcej umiejętności defensywnych ? Hunter ma minimum range, miał od początku wowa i imo powinien mieć zawsze, ale moja opinia jest teraz nie ważna, idźmy dalej, uważasz że tak trudno jest kitować i uciekać w range ? Uważasz również że strzelanie trapami jest trudne ? Czy może określenie za trudne dla Ciebie lepiej wyraża co chcesz przekazać ? Nie twierdzę że jest to super łatwe, ale daruj z tym że musisz dodawać scattera.

Odnośnie freezing trapa o którym napisałeś, tak serpent sting powinien być cały czas na przeciwniku, FT w walkach 1vs1 jest całkowicie nie potrzebne, chyba że sytuacja karze się leczyć bandażami, ale szczerze rzadko się zdarza taka sytuacja gdy nie mamy nic na sobie, żadnych dotów i trzeba się uleczyć. Zależy to głównie od przeciwnika, ale serpent jest ważny, FT jest skillem który ułatwia walkę z większą ilością przeciwników, przytrzymanie niewygodnego healera itd , to jest właśnie ten urok huntera, masz na prawdę wiele możliwości walki z paroma przeciwnikami na raz, co niesie wielką satysfakcję.

PM Email
Vaeryn
Wiadomość [#27]: 02.12.2011 o 11:08

Notfunny napisał
nie jestem wielkim fanem huntera, ale hasła typu "Hunter pvp jest bardzo trudną klasą i daje za tą cenę małe możliwości. " kładą mnie i niszczą, jest trudną, nie zaprzeczam, ale jaka klasa daję Ci większe możliwości walki w pvp?

No widzisz. Ja jestem wielkim fanem huntera. Mam parę innych postaci, którymi raidowałem, ale kocham tą właśnie i na Pandarię pewnie wrócę wypróbować huntera. Dlatego nie podoba mi się takie ględzenie, że hunter jest zajebisty albo (lol) OP w pvp wbrew oczywistym faktom. Wracając jednak do tematu - czyli co się nie podoba że napisałem o małych możliwościach. Jak inaczej nazwiesz to, że hunter nie dostaje się do czołówek bracketów i jest zdecydowanie najsłabiej reprezentowaną klasą? W czołówkach bracketów chyba się jednak te możliwości liczą? Nie? Skoro ma takie wielkie to czemu go tam nie ma? Zaraz pewnie powiesz, ooo, niekoniecznie, setup przecież się liczy. Ok, setup, to w takim razie dlaczego klasa, która ma twoim zdaniem takie wielkie możliwości ma takie małe możliwości składania skutecznych setupów co widać własnie po tym jak te setupy sobie radzą na arenach. Dlaczego jest na samym dole? Liczy się skuteczność a nie to, że masz milion skilli i możesz ich teoretycznie używać w niezliczonych sekwencjach makrując sobie przedtem pół klawiatury. Za trudną grę powinna być możliwość poradzenia sobie z przeciwnikami a nie możliwość poradzenia sobie z samymi skillami.

Twierdzisz że hunter ma słabe survi, okej, która klasa ma więcej umiejętności defensywnych ?

Ale tym "okej" to się z tym zgadzasz czy nie, bo nie wiem czy mam z tym w ogóle dyskutować? Skilli ma dużo do wszystkiego jeśli o to ci chodzi, ale masa skilli nie robi survi. Więc jeśli chodzi o to która klasa ma lepsze survi to ja wiem? Wszystkie?

Hunter ma minimum range, miał od początku wowa i imo powinien mieć zawsze

Zgadzam się. Minimum range to jest smaczek huntera, jego znak rozpoznawczy wśród coraz bardziej podobnych do siebie klas i narzekam nań tylko dlatego, że przy słabej kondycji huntera w pvp w ogóle jest to tą kroplą, która przepełnia kielich. Dlatego też gdybym wiedział, że blizz jest w stanie naprawić huntera (a nie zrobi tego jak widać przez cały dodatek dokładnie tak jak przewidywali na arenajunkies jeszcze w 4.01) wzmacniając go inaczej niż zabierając minimum range to bym był za. Ponieważ jednak uważam, że ta banda ma gdzieś huntera to cieszę się, że chociaż zabiorą minumum range. Może hunter wróci dzięki temu ruchowi do średniej.
ale moja opinia jest teraz nie ważna, idźmy dalej, uważasz że tak trudno jest kitować i uiekać w range ? Uważasz również że strzelanie trapami jest trudne ?

Nie jest to targetowalne cc i idzie na dwa skille (od razu napiszę, że mam na myśli freezing trap i trap launcher na wypadek jakbyś mnie tu zaraz chciał przeciągać za scatter shota), więc chyba jest trudniejsze od wrzucenia jakiegoś głupiego spella bezpośrednio na target jak robią niektóre inne klasy, nie? Więcej micromanagingu to jak dla mnie gorzej a nie lepiej i wymaga lekko większego wysiłku.

Nie twierdzę że jest to super łatwe, ale daruj z tym że musisz dodawać scattera.

Nie trzeba, ale jest to sensowna opcja i sobie tego we śnie nie wymyśliłem. TGN ma spoko filmiki, w zasadzie to oglądałem u nich głównie te o pve, ale fakt jest taki, że to duży kanał i filmików nie robią tam ludzie zimni w temacie. Tutaj link do ich filmiku instruktażowego o CC huntera: http://www.youtube.com/watch?v=IXuWqgk3Fok Nie wiem na ile sprawnie posługujesz się angielskim, ale filmik jak widać zatytułowany jest "Dara Mactire - Clipers Guide to Hunter Crowd Control!" i kolo od razu w pierwszych słowach przechodzi do "scatter trapping" (i kontynuuje właściwie prawie cały filmik), z trap launcherem ma zmakrowany scatter shot i jak widać uważa taki sposób trappowania za piekielnie istotny dla huntera na arenach. Jakby była potrzeba tłumaczenia to mogę całe partie przetłumaczyć bo to długie nie jest. Daj tylko znać.
Odnośnie freezing trapa o którym napisałeś, tak serpent sting powinien być cały czas na przeciwniku, FT w walkach 1vs1 jest całkowicie nie potrzebne, chyba że sytuacja karze się leczyć bandażami, ale szczerze rzadko się zdarza taka sytuacja gdy nie mamy nic na sobie, żadnych dotów i trzeba się uleczyć.

Ta, freezing trap jest "całkowicie niepotrzebny" w 1vs1. Widać to na tym filmiku, który również jako instruktażowy wisi na WHU: http://www.youtube.com/watch?v=N9f_-AqmiAw (http://www.warcrafthuntersunion.com/2011/05/tapington-1v1-guide-warrior/), mało popularnej wśród hunterów stronie. Prawie nikt tam nie wchodzi i kręciła go jakaś łazęga. Widać to też tutaj, w filmiku nakręconym żeby pokazać 1vs1 z hunterem właśnie (i też "jak widać" on tam ani razu przy trapie nie używa scatter shotów): http://www.youtube.com/user(...)T5X38UsI Wszystkie filmiki kręcone przez słabych hunterów nie mających pojęcia. Pewnie dlatego, że nie mają pojęcia to są jednymi z najlepszych na serverze w swoje klocki.

Zależy to głównie od przeciwnika, ale serpent jest ważny, FT jest skillem który ułatwia walkę

Ważny, ale freezing trap nie jest całkowicie niepotrzebny jak utrzymujesz i znowu w grę wchodzi tu micromanaging serpentem i freezing trapem.
masz na prawdę wiele możliwości walki z paroma przeciwnikami na raz, co niesie wielką satysfakcję.

Oczywiście, że się fajnie nim gra i w ramach huntera przezwyciężenie tego całego "bagażu" jaki niesie za sobą opanowanie tej gry daje sporo satysfakcji wielu osobom, ale nie twórzmy fikcji jak to zajebiście sobie radzi na arenach bo to nie jest absolutnie prawda.

[Edycja Vaeryn - 02.12.2011 o 11:32]

Zagruu, The Maelstrom
PM Email
Notfunny
Wiadomość [#28]: 02.12.2011 o 12:50

Nie jestem fanem wzorowania się na innych, może to głupie ale wolę do wszystkiego dojść sam, myśląc, podpatrywanie gotowych rozwiązań bije w moją przyjemność płynącą z gry. Choć nie mam problemu gdy inni się wzorują. Nie grałem wystarczająco długo hunterem by powiedzieć że jako klasa jest na tyle op by być w ścisłym topie setupów, choć z doświadczenia wiem że można dostać ładny w(wulg.) od huntera w 3vs3 gdy np jest z shamem resto i feralem. Może to naiwne ale ufam blizzardowi, i wierzę że dałoby się hunterem osiągać piękne raitingi, choć wiem ile potu i krwi by to kosztowało. Tutaj wychodzi mój albo twój błąd, ja nie mówiłem o pvp jako tylko arenach, chodziło mi głównie o bg, rbg, wiem, zdaję sobie sprawę z tego że hunter nie daje rady na arenach tak jak inne klasy, choć wciąż uważam to co napisałem wyżej, jeśli ktoś chce być hunterem wysoko to będzie, Pax

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#29]: 02.12.2011 o 13:15

Vaeryn napisał

Oczywiście, że się fajnie nim gra i w ramach huntera przezwyciężenie tego całego "bagażu" jaki niesie za sobą opanowanie tej gry daje sporo satysfakcji wielu osobom, ale nie twórzmy fikcji jak to zajebiście sobie radzi na arenach bo to nie jest absolutnie prawda.

O ile wczesniej sobie z panem Vaerynem powrzucalem, to jest to prawda, niestety. Od kiedy wrzucili hunterowi focus... lowcy czuja sie niekochani, tak samo jak warkowie teraz. Blizzard ich olewa, nas olewa, bedzie olewal.
Hunter tez jest slabo reprezentowany ( chodzi o ilosc nie jakosc ) imo dlatego ze, tak jak juz Vaeryn napisal ( a i ja pisalem cos podobnego w temacie o warkach pvp ), trud wlozony w opanowanie hunta nijak ma sie do wynikow ktore moze osiagnac. Co pociaga za soba opinie ze jest slaby -> malo osob nim chce grac, bo po co sie meczyc jak mozna jebnac shatter combo magiem, albo full dotow lockiem i fir fir fir. Ze juz nie wspomne o takim feralu ktory na bg robi sieke, i spotkac boomkina to rarytas.

A na rbg ? Coz, chyba powinien miec miejsce w skladzie gildiowym, jako MM ofc.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
Mordrakus
Wiadomość [#30]: 02.12.2011 o 14:09

Xyliana napisał
Ostatnio stworzyłam maga bo to rzekomo król pvp, ale kompletnie do mnie nie przemawia ta klasa. Ciągnie
mnie do łowcy. Czy warto robić huntera jeśli moja gra ogranicza się głównie do PVP?

no jasne, że tak. Tylko musisz sprecyzować co rozumiesz przez PvP. Jak widzisz tutaj powyżej, chłopcy się nie dogadali co rozumieją przez PvP i wyszły nieporozumienia.

Jeśli chodzi o battlegroundy, Hunter to ZAJEBISTA klasa. Teraz akurat przestałem nią grać, mam przesyt, gram melasami. Ale jak grałem, to hoho... cool.gif

Dla mnie osobiście przyjemność grania wszelkiego rodzaju battlegroundów wynika z (oprócz winów oczywiście), silnej pozycji 1v1 i możliwości topowania dmg/frag meterów. I hunter dawał mi tę przyjemność. Topowałem nim metery wiele, wiele razy, zawsze kiedy miałem na to ochotę /flex. Było zajebiście.

Rated bg? Na BLu jak pogrywam od niedawna dk, to widziałem już nieraz ze hunter poszukiwany do składu rbg, wiec... Sam hunterem rated nigdy nie grałem - na serwerze gdzie go posiadam, nikt praktycznie nie robi rbg. Nigdy się nie zmobilizowałem, żeby samemu usiąść i zmontować ekipę przez godzinę/dwie. Lub trzy Cylon_anim.gif

Xyliana napisał
Czy będzie mile widziany na arenie (2v2)?

nie będzie. Hunter bg, a hunter 2v2, to są drastycznie rożne światy. Vaeryn rzucił już pewne światło na tę sprawę.

Ja od siebie tylko napiszę, że grałem trochę 2v2, nie podobało mi się jak cholera. Bieganie hunterem za healem wokół słupka to nieporozumienie. Kto spróbuje, ten zrozumie. To trzeba zobaczyć na własne oczy.

W 3v3 podobno jest lepiej, ale też generalnie straszny kał.

W każdym razie, podsumowując
Rady: bierz huntera do bg, na areny się na nastawiaj.
A, i co do belfki. Jak rozumiem, dla Ciebie przeciwko niej przemawiała rzekoma słabość raciali - niesłusznie, arcane torrent to bardzo dobry skill, jeden z najlepszych, niezależnie czy magiem jesteś czy nie. Bierz belfke.

[Edycja Mordrakus - 02.12.2011 o 14:21]

PM Email
MM
Wiadomość [#31]: 02.12.2011 o 14:22

Da się grać hunterem i 2v2, i 3v3 (tym bardziej). Nie nastawiajcie jej tak. Hunter na areny w zupełności się nadaje!

PM Email
Mordrakus
Wiadomość [#32]: 02.12.2011 o 14:47

ja nie mówię że się nie da biggrin.gif Tylko trzeba.... przystąpić do tego z pełną świadomością ^^ Cierpliwość to pewnie słowo klucz. Ja jej akurat nie posiadam w stopniu wystarczającym smiley.gif
Pobiegałem za hilami po 30 min, raz, drugi, trzeci, piąty i co z tego że coś tam wygrywałem, jak stwierdziłem że pier.dole, nie kreci mnie taka gra w ogóle.

[Edycja Mordrakus - 02.12.2011 o 14:47]

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#33]: 02.12.2011 o 14:47

2v2 to i tak sie nie opyla grac, wiecej nerwow i straconego czasu...

arcane torrent odnawia tez focus ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
Mordrakus
Wiadomość [#34]: 02.12.2011 o 14:55

Nekkro napisał
arcane torrent odnawia tez focus ?

Tak, 15 focusa.

[Edycja Mordrakus - 02.12.2011 o 14:59]

PM Email
Padwee
Wiadomość [#35]: 02.12.2011 o 16:27

Ja powiem tak ludzie często rezygnują z Huntera ponieważ nie ogarniają go i mówią ze jest słaby nie da się prawie nic ubić ma mały dmg i słaby jest na arenach i to jest ich błąd, hunter to klasa która potrzebuje dużo uwagi i ogaru a jeśli się go opanuję daje on najwspanialszy fun z gry jaki mam do tej pory przez 5 lat kocham tą klasę i nie zmienił bym jej na żadną inna.
Huntera się się nie wybiera BO TO ON WYBIERA CIEBIE!!!. aweeeeeeee po wieki smiley.gif

PM Email
GOPA
Wiadomość [#36]: 01.07.2012 o 12:19

Hunter słaby? powiedźcie to temu panu Zumio
Gościu w filmikach fajnie tłumaczy jak grać przeciwko danej klasie i co nalezy używać.
Polecam każdemu hunterowi który chce grac pvp.

[Edycja GOPA - 01.07.2012 o 12:21]

PM Email
nabonid
Wiadomość [#37]: 01.07.2012 o 12:38

Nekrofil.

PM Email
GOPA
Wiadomość [#38]: 14.07.2012 o 10:18

nabonid napisał
Nekrofil.

miło mi, Tomek jestem ;)

PM Email
shaylo
Wiadomość [#39]: 31.08.2012 o 12:13

GOPA napisał
Hunter słaby? powiedźcie to temu panu Zumio
Gościu w filmikach fajnie tłumaczy jak grać przeciwko danej klasie i co nalezy używać.
Polecam każdemu hunterowi który chce grac pvp.

[Edycja GOPA - 01.07.2012 o 12:21]

Czemu na tym filmiku on castuje steady shota w ruchu ?? Z tego co wiem trzeba stać aby castować go, wtf ?

PM Email
Vaeryn
Wiadomość [#40]: 31.08.2012 o 13:18

Aspect of the Fox

Zagruu, The Maelstrom
PM Email
REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :