Dziś jest: Piątek, 26 lutego 2021, godzina 19:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: BarCraft Poznań

Dantee
Wiadomość [#1]: 27.11.2011 o 19:17

Konto skasowane

Witam. Jestem zarówno nowy na scenie SC2 jak i nowym użytkownikiem tego forum. Nie jestem lecz poczatkującym jeśli chodzi o e-sport.

Niedawno dowiedziałem się o inicjatywie jaką jest BarCraft. Zauważyłem na forach liczne wypowiedzi na temat BarCraftów zarówno tych za granica jak i tych w niektórych polskich mistach takich jak Warszawa czy Kraków. Z tego co wiem niestety inicjatywa ta nie dotarła do Poznania. Chciałbym zorganizowac BarCrafta własnie w tym miescie. Zanim jednak podejme sie rozmów z wlaścicielami pubów i jakichkolwiek innych starań chcialbym dowiedzieć się kto z was byłby zainteresowany przyjsciem na BarCraft w Poznaniu w okolicach przyszłego miesiąca (grudzień)? Pytanie to zadaje nie tylko tu ale też na innych forach o tematyce SC2 aby zobaczyć jaka jest potencjalna frekwencja. Pierszy Poznański BarCraft bylby eventem testowym lecz jeśli okazałby się sukcesem możnaby organizować to przedsięwzięcie wielokrotnie.

A wiec kto się pisze na BarCraft w Poznaniu? Zostawiajcie swoje wypowiedzi w tym temacie.

Kontakt do mnie: dantee19_(at)_gmail.com

Dreathan
Wiadomość [#2]: 27.11.2011 o 19:32

Konto skasowane

Signed. Wstepnie mozesz doliczyc mojego brata;O

Sulphuriell
Wiadomość [#3]: 27.11.2011 o 20:28

Konto skasowane

Ja nie jestem z Poznania, więc i się nie pojawię, ale chciałbym zwrócić uwagę, że chyba w grudniu za wiele jeśli chodzi o turnieje się nie dzieje. Żeby Barcraft wypalił, to też chyba musi być jakiś dobry event. Nie wiem, czy nie będzie rozsądniej poczekać do nowego roku.

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
Kris7
Wiadomość [#4]: 27.11.2011 o 23:12

Konto skasowane

Sulphuriell napisał
Ja nie jestem z Poznania, więc i się nie pojawię.

Poznani, nie-Poznań ... a nie bałbys sie przyjechać na takie spotkanie forumowiczów? biggrin.gif

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
Sulphuriell
Wiadomość [#5]: 28.11.2011 o 00:02

Konto skasowane

Nie. A niby czego mam się bać i kogo? Sugerujesz, że mi ktoś by chciał wpieprzyć? Jakby co, to nie widziałbym problemu w małym spotkaniu trzeciego stopnia, ja do wszelkich burd zawsze chętny ^^

[Edycja Sulphuriell - 28.11.2011 o 00:05]

Dantee
Wiadomość [#6]: 28.11.2011 o 00:36

Konto skasowane

Sulphuriell napisał
chciałbym zwrócić uwagę, że chyba w grudniu za wiele jeśli chodzi o turnieje się nie dzieje.

Jeśli w grudniu nic ciekawego się nie będzie działo z perspektywy turniejów to wtedy zorganizuje BarCraft w styczniu. Poszukam wszystkich niezbędnych informacji i podam więcej szczegółów wkrótce.

Kris7
Wiadomość [#7]: 28.11.2011 o 00:53

Konto skasowane

Sulphuriell napisał
Nie. A niby czego mam się bać i kogo? Sugerujesz, że mi ktoś by chciał wpieprzyć? Jakby co, to nie widziałbym problemu w małym spotkaniu trzeciego stopnia, ja do wszelkich burd zawsze chętny ^^

[Edycja Sulphuriell - 28.11.2011 o 00:05]

oj tam od razu wpieprzyć... skąd ten pomysł? po prostu wytłumaczyć pewnymi argumentami, że Twój punkt widzenia w pewnych dyskusjach prowadzonych na tym forum wymaga głębszego zastanowienia, refleksji biggrin.gif

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
Dagaen
Wiadomość [#8]: 28.11.2011 o 07:03

Konto skasowane

Kto wie, może ktoś by się znalazł. Może jest tu jakiś potencjał na BrawlCrafta? biggrin.gif

Na forach ciągle lecą wrzuty na inne rasy - można więc zebrać fanów każdej, zrobić ustawkę i będzie konflikt rozwiązany. A potem wszyscy mniej ranni sobie pójdą na browarka. Jakby nie patrzeć jest to pomysł na bezprecedensowy event w skali światowejbiggrin.gif

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/594275/1/Indolent/
zbigr
Wiadomość [#9]: 28.11.2011 o 07:22

Konto skasowane

No no można zrobić ustawkę protosi na imba zergów. Straszne (wulg.)a to tałatajstwo.
Trzeba jakoś odreagować.smiley.gif

kalqam
Wiadomość [#10]: 28.11.2011 o 10:09

Konto skasowane

Osobiście mnie by to interesowało. Nie pojawiał bym się tam zbyt często, ale sporadycznie na większych eventach pewnie tak.

Garik
Wiadomość [#11]: 28.11.2011 o 10:11

Konto skasowane

ja jestem za,
a z eventów to finały WCG, tyle, że jakość streamu w zeszłym roku była żenująca

I try play do my best...
Sulphuriell
Wiadomość [#12]: 28.11.2011 o 21:36

Konto skasowane

To też jest jakiś tam problem. Generalnie najlepsze co może być to MLG, tam jakość streamów jest zawsze wysoka.

Sadhu
Wiadomość [#13]: 29.11.2011 o 11:23

Konto skasowane

Ja bym na pewno wpadł gdyby był akurat jakiś dobry turniej typu MLG.

Dantee
Wiadomość [#14]: 30.11.2011 o 13:40

Konto skasowane

Sprawa wygląda następująco. Rozmawiałem z właścicielem pewnego pubu i zgodził się na BarCraft, jest do tego nawet entuzjastycznie nastawiony.

Problem w tym, że w pubie nie ma jeszcze połączenia internetowego. Właściciel pubu zapewnił mnie jednak, że internet będzie już w grudniu (konkretnej daty nie podał). Jutro zapewne właściciel pubu pozna konkretą date założenia internetu i mnie o tym poinformuje. Na podstaiw tej daty wybiore event i będzie BarCraft.

W skrócie: zła wiadomość - w pubie nie ma jeszcze neta; dobra wiadomość - BarCraft będzie w grudniu.

[Edycja Dantee - 30.11.2011 o 13:41]

Garik
Wiadomość [#15]: 30.11.2011 o 15:21

Konto skasowane

no to bdb, tylko nie wybieraj WCG bo z nimi to różnie

I try play do my best...
Dantee
Wiadomość [#16]: 03.12.2011 o 14:50

Konto skasowane

Nastąpiły komplikacje. Rozmawiałem wczoraj z właścicielem Sakli Kent i okazuje się że internet w pubie zostanie założony dopiero w styczniu sad.gif Ostatnio pisałem, że uda mi się zorganizować BarCraft w grudniu więc przepraszam za zamieszanie. Na BarCrafta nestety przyjdzie nam czekać dużej co oznacza, że mam też więcej czasu na organizacje.

Ten temat miał służyć sprawdzeniu ilości chętnych na BarCraft w Poznaniu. Teraz wiem, że liczba chętnych jest wystarczająca dlatego BarCraft się odbędzie. Będziemy musieli troche jednak na niego poczekać... Kiedy znana będzie ostateczna data eventu założe nowy topic na forum ze wszystkimi niezbędnymi informacjami.

[Edycja Dantee - 03.12.2011 o 18:08]

Dzieciol
Wiadomość [#17]: 03.12.2011 o 16:37

Konto skasowane

Ja też jestem zainteresowany BarCraftem w Poznaniu.
Trzymam kciuki, żeby się udało.

Footman
Wiadomość [#18]: 02.01.2012 o 00:26

Konto skasowane

<- Fan Starcrafta mieszkający w Poznaniu.

"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :