Dziś jest: Sobota, 24 sierpnia 2019, godzina 01:16
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Starcraft 2 - Ban 24 godzinny

Venucci
Wiadomość [#1]: 20.11.2011 o 17:22

Konto skasowane

Witam,
Mam pytanie odnośnie takiej wiadomości:
"Twoje konto zostało zawieszone w skutek wielokrotnego złamania zasad uzytkowania usługi Battlenet.
Więcej informacji znajdziesz w mailu przesyłanym na zarejestrowany adres"

I tu pytanie: Jak można się dowiedzieć za co się dostało bana 24 godzinnego? Na mailu było napisane mniej więcej że trwa 24 godziny i że mi wyślą e-mail z "zarzutami", lecz było to jakieś 25 godzin temu i póki co konto dalej mam zawieszone, bez żadnego e-maila z informacjami.

Co mam zrobić? Napisać na ten sam adres, na którym przyszło zawiadomienie odnośnie 24 godzinnego bana?

kalqam
Wiadomość [#2]: 20.11.2011 o 17:55

Konto skasowane

prawdopodobnie przeklinaleś, brzydko pisałeś do gościa i on to zgłosił. W takim przypadku kary są 24 h

Venucci
Wiadomość [#3]: 21.11.2011 o 10:35

Konto skasowane

No i tu problem bo jako tako kara już minęła a konto dalej jest "suspended". Nie przypominam żebym do kogoś ostatnio przeklinał.

i20918
Wiadomość [#4]: 21.11.2011 o 10:51

Konto skasowane

Venucci napisał
No i tu problem bo jako tako kara już minęła a konto dalej jest "suspended". Nie przypominam żebym do kogoś ostatnio przeklinał.

Skontaktuj się z pomocą techniczną i ci powiedzą co nie bangla.

Idioci usiłują na ogół wyglądać inteligentnie, mało jest osób wystarczająco inteligentnych, aby mogły sobie pozwolić na wygląd idioty.
Marksman
Wiadomość [#5]: 21.11.2011 o 16:16

Konto skasowane

Swoją drogą czujecie jak Idra na turnieju by kogoś wyzywał a ten koleś by zrobił screeny, albo by zapisał repa i zgłosił Idre do Blizza biggrin.gif. A turniej np 3-dniowy.

Mestru
Wiadomość [#6]: 23.11.2011 o 15:25

Konto skasowane

Marksman napisał
Swoją drogą czujecie jak Idra na turnieju by kogoś wyzywał a ten koleś by zrobił screeny, albo by zapisał repa i zgłosił Idre do Blizza biggrin.gif. A turniej np 3-dniowy.

Przecież on nawet nie musi repa zapisywać. Blizzard ma dostęp do twoich gier/repów/historii itd. więc jakbyś zgłosił tylko to by sobie sprawdzili.

Oł Maj Gadnes
http://www.youtube.com/M3stru - Polecam! Casty, VoDy, Komentarze.
Garik
Wiadomość [#7]: 23.11.2011 o 16:52

Konto skasowane

blizz nie zapisuje repów, jedynie logi, IP, czat i PM (do 180 dni)

I try play do my best...
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :