Dziś jest: Piątek, 17 sierpnia 2018, godzina 15:40
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Witam !

KojoteX
Wiadomość [#1]: 09.11.2011 o 11:24

Konto skasowane

Witam w końcu zakupiłem sobie wszystkie dodatki do WOW : ) i zamierzam gracz Worgenem Rogue związku z tym mam kilka pytań do doswiadczonych graczy a mianowicie :
1 - jaka profesja dla rogue subtlety i ass ?
2 - jaki armor nosi rogal ? chodzi mi o nazwę itemek i czy musi to być intelect + spirit czy jakiś inny ?
3 - jaki serwer polecacie PVP ? prócz BL smiley.gif)
4 - w jaki build najlepiej iść pod pvp ?
5 - czy jest jakiś inny sposób na zarabianie dużej ilości golda ? prócz zbierackich profesji ?
6 - jakie mieczyki dla rogala w pvp są dla niego najlepsze ? nazwa itp ?
z góry dziękuję za każdą odpowiedz pozdrawiam serdecznie !

[Edycja KojoteX - 09.11.2011 o 11:25]

beerchug.gif
Lilly
Wiadomość [#2]: 09.11.2011 o 11:57

Konto skasowane

KojoteX napisał
2 - jaki armor nosi rogal ? chodzi mi o nazwę itemek i czy musi to być intelect + spirit czy jakiś inny ?

AGI. Int i spirit w ogóle cię nie interesują.

5 - czy jest jakiś inny sposób na zarabianie dużej ilości golda ? prócz zbierackich profesji ?

Tak, ale wymaga pewnej ilości golda na inwestycje i bardzo dobrej znajomości rynku ^^

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Igor
Wiadomość [#3]: 10.11.2011 o 10:36

Konto skasowane

KojoteX napisał
Witam w końcu zakupiłem sobie wszystkie dodatki do WOW : ) i zamierzam gracz Worgenem Rogue związku z tym mam kilka pytań do doswiadczonych graczy a mianowicie :
1 - jaka profesja dla rogue subtlety i ass ?
3 - jaki serwer polecacie PVP ? prócz BL smiley.gif)
4 - w jaki build najlepiej iść pod pvp ?
6 - jakie mieczyki dla rogala w pvp są dla niego najlepsze ? nazwa itp ?
z góry dziękuję za każdą odpowiedz pozdrawiam serdecznie !

[Edycja KojoteX - 09.11.2011 o 11:25]

malo nie chcesz :P
1. obojetne :P byle cos co dodaje Ci statystyki, wiec z miningu np. zrezygnuj :P chyba, ze chcesz zarabiac wtedy wez mining :P np. engi, JC jest spoko dla kazdego wlasciwie
2. leathery. z agility. plus inny stat w zaleznosci od speca haste, mastery, crit - odpowiednio: combat, assa, sub. na malych lvlach nie ma to znaczenia, laduj agi
3. nie mam pojecia. pojecie server pvp wieki temu przestalo miec znaczenie imo :P w wowie nie ma juz world pvp.
4. subtlety
5. spekulacje na aukcjach
6. nie pamietam nazwy, a szukac mi sie nie chce :P obecnie jest sezon 10 w pvp. nazwy itemkow zaczynaja sie od Ruthless, sprawdz sobie na wowheadzie. i w pvp nie uzywa sie obecnie mieczykow :P bo gra sie subtlety. wiec daggery raczej. z daggerow latwo dostepny jest zestaw Ruthless Gladiator's Shanker, Ruthless Gladiator's Shiv, trudniej dostepne sa ich o lvl wyzsze odpowiedniki smiley.gif

prosze serdecznie z dolu biggrin.gif pozdrawiam rowniez.

Nekkro
Wiadomość [#4]: 10.11.2011 o 11:12

Konto skasowane

jak dopiero zaczales grac w wowa to zanim wbijesz ten max lvl to i tak sie zmieni sezon ;) jak nie jeden to dwa smiley.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Igor
Wiadomość [#5]: 10.11.2011 o 12:37

Konto skasowane

ooo za tydzien wchodza nowe dwa sezony? biggrin.gif

Janizar
Wiadomość [#6]: 10.11.2011 o 17:45

Konto skasowane

Mowicie o Modzie na sukces?

Nazario
Wiadomość [#7]: 10.11.2011 o 18:03

Konto skasowane

KojoteX napisał

wbrew temu co niektorzy pisza jest pare sposobow i nie trzeba zadnej wiedzy czy znajomosci rynku ( no chyba ze elementarna wiedze)

najlatwiej zwyczajnie wystawiac na Ah np gemy , nie trzeba wielkiej wiedzy , wystarczy pare addonow i elementarna wiedza , skupowac tanio ore i wystawiac w niektore dni mozna zarobic naprawde niezla kase ( zwlaszcza sroda czw jak ludzie farme robia i wymieniaja itemy)

swojego czasu mozna sie bylo rowniez na inscrypcji dorobic poprzez robienie kart , ale na chwile obecna te trinkety sa juz dosc slabe i kasa duzo mniejsza aczkolwiek na poczatku dodatku to na tym najwieksza kase sie robilo , niektore trinkety po 15-20 k gold schodzily a ziolka zazwyczaj byly tanie

no i ostatnia profka , na ktorej czesto da sie niezle zarobic to alchemia , chociaz tutaj juz bywa roznie , czasem na niektorych serwerach ludzie wystawiaja niewiele drozej niz cena matsow ale czesto gesto idzie niezle zarobic , zaleznie od sytuacji

reszta profek raczej kokosow nie przynosi

Lilly
Wiadomość [#8]: 10.11.2011 o 18:46

Konto skasowane

Nazario napisał
KojoteX napisał

wbrew temu co niektorzy pisza jest pare sposobow i nie trzeba zadnej wiedzy czy znajomosci rynku ( no chyba ze elementarna wiedze)

Trzeba znać ekonomię swojego serwera. Nie wszystko się tak samo sprawnie wszędzie sprzedaje. To, ze kupisz taniej a wystawisz drożej (nawet po przerobieniu) nie gwarantuje, że ktoś Ci to kupi. Jak się nie zorientujesz, co się sprzedaje, to same addony nie wystarczą.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Nazario
Wiadomość [#9]: 10.11.2011 o 21:11

Konto skasowane

Lilly napisał
Nazario napisał
KojoteX napisał

Trzeba znać ekonomię swojego serwera. Nie wszystko się tak samo sprawnie wszędzie sprzedaje. To, ze kupisz taniej a wystawisz drożej (nawet po przerobieniu) nie gwarantuje, że ktoś Ci to kupi. Jak się nie zorientujesz, co się sprzedaje, to same addony nie wystarczą.

no ale mowilem o JC , gemy sie zawsze sprzedaja ( no chyba , ze ktos wybitnie wystawia gemy , ktorych sam nie uzywa) , wystarczy troche znajomosci Wowa i nie klopot sie domyslic co ludzie moga kupowac , to samo z flaskami wielkiej filozofii nie ma( sprzedaje sie glownie 4 rodzaje flaskow), tak samo jak z incrypcja , obliczasz sobie ie kosztuje zrobienie danego glypu i ustawiasz aby zawsze sprzedawal drozej , pozniej to tylko wystawianie i cancelowanie aukcji ( a co jakis czas dorabianie glyphow) z tym ze nie wiem czy to sie teraz oplaca , bo przestalem sie w to bawic jak zmieniony , ze glyphow uczymy sie na stale

i tak naprawde z tymi profkami , ktore wymienilem to na kazdym serwerze jest podobnie , zawsze najwiecej bedzie schodzic flaskow na inta ( bo najwiecej klas znich korzysta) zawsze najwiecej bedzie schodzic red gemow etc , nie potrzeba wielkiej znajomosci wystarczy troche zdrowego rozsadku

Igor
Wiadomość [#10]: 15.11.2011 o 10:51

Konto skasowane

ot mastah... a nie przyszlo Ci do glowy, ze matsy teraz sa tanie jak barszcz i ze wszyscy wiedza, ze najwiecej flasek schodzi na inta i gemow czerwonych? i dlatego jest tego najwiecej na ah wlasnie i najmniej sie na tym zarabia? smiley.gif

poza tym nie chwytam co chciales powiedziec piszac: "da sie zarobic na ah wbrew temu co pisza inni" bo pisalem ja i Lilly i oboje napisalismy, ze nalezy spekulowac na ah. Ty temu zaprzeczyles jak widac powyzej, po czym opisales mu jak.... spekulowac na ah. hahaha.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :