Dziś jest: Sobota, 24 sierpnia 2019, godzina 00:04
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Trener

drv
Wiadomość [#1]: 26.10.2011 o 22:08

Konto skasowane

Siemka! Jestem początkującym graczem w Wara i mam prośbę. Gram orkiem i chciałbym aby ktoś nauczył mnie grać tą rasą, Będe wdzięczny. Prosze pisać na gg: 38867738

K0Zaq
Wiadomość [#2]: 27.11.2011 o 18:46

Konto skasowane

Najlepiej będzie jeżeli sam się wszystkiego nauczysz i do wszystkiego dojdziesz. Mnie nikt nie uczył grać, to przyszło samo, z czasem. Uważam, że sensem każdej gry jest właśnie samodzielne odkrywanie jej uroków, nowych rzeczy, czy w przypadku Warcrafta - taktyk. Najlepszym sposobem będzie zastosowanie metody prób i błędów, nie może być tak, że ktoś poda Ci wszystko jak na tacy, moim zdaniem gra straciłaby sens gdybyś działał wg jakiegoś ściśle określonego schematu. Gwarantuję Ci, że po pewnym czasie dojdziesz do wszystkiego sam i będziesz miał z tego wielką satysfakcję smiley.gif. Pozdrawiam i powodzenia życzę smiley.gif.

Edit: przepraszam, że odkopałem temat z ostatniego miesiąca, ale źle przeczytałem datę ostatniego posta ( 26.11.2011r. zamiast 26.10.11r.)

[Edycja K0Zaq - 27.11.2011 o 18:48]

WunderWaffel
Wiadomość [#3]: 28.12.2011 o 12:43

Konto skasowane

drv napisał
Siemka! Jestem początkującym graczem w Wara i mam prośbę. Gram orkiem i chciałbym aby ktoś nauczył mnie grać tą rasą, Będe wdzięczny. Prosze pisać na gg: 38867738

Robisz BM'a, machasz mieczem, zbaijasz hero piszesz 'GG" i masz wina potluczony.gif

A na serio - lepiej do egzaminów sie ucz a nie w wara pykać...

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :