Dziś jest: Poniedziałek, 23 października 2017, godzina 15:24
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Otaczająca mnie nuda... czyli co wybrać ... dylemat

Odpowiedź

Temat: Otaczająca mnie nuda... czyli co wybrać ... dylemat

bleckryane
Wiadomość [#1]: 23.10.2011 o 17:24

Witam wszystkich forumowiczów ,
po roku przerwy postanowiłem wrócić do WoW'a ... gdy pierwszy raz zaczynałem robiłem sobie kilka postaci do 10-20 lvl by zobaczyć jak mi się gra... jednak pre-paid się skończył , ktoś mi się włamał i w efekcie wszystko straciłem . Kilka dni temu ( 2 ) postanowiłem wrócić do tej gry ... jednak niezbyt mam pomysł jaką by tu klasą pograć . W ciągu tych dwóch dni zrobiłem Palka RP jednak szczerze powiedziawszy niezbyt mnie już do niego ciągnie... nie wiem czy to gra się zrobiła nudna , czy to te questy ( Ally , Human ) a może ta postać mi już nie odpowiada, a raczej klasa... tak więc postanowiłem spróbować czegoś nowego..
Bawiąc się na dungeonach spodobał mi się Pirest jednak rola healera niezbyt mi przypada do gustu... myślałem , żeby pójść w Shadow ale ktoś z gildi podpowiedział mi , że SP nigdy nie dorówna Magowi czy Lockowi ... tak więc plan upadł... poszedłem dalej... myślę sobie Hunter... niby fajna klasa ale jakoś mnie nie przekonuj to samo tyczy się z resztą nie zaprezentowanych tutaj... pewnie jestem w dużym błędzie i może się okazać , że jednak się mylę co do mojej lub innej klasy dlatego przyszedłem tutaj rejestrując się z kilkoma pytaniami by rozwiać wątpliwości . Od razu mówię , że nie jestem jakimś wybitnym graczem i nigdy nie miałem postaci <70 .

1. Jaka klasa zaoferuję mi frajdę , po prostu nie znudzę się grając nią tygodniami , miesiącami ... szczerze to myślałem najbardziej o Hunterze jednak nie jestem do niego przekonany w 100 % .. boje się , że będzie się ograniczał do kilku skili i wciskania ich na przemian jak to się ma w przypadku Maga ... Chodzi o to , żeby postać była dość trudna do ogarnięcia i nie skupiała się na wciskaniu kilku klawiszy .
2. Jaka rasa zaoferuje mi w miarę ciekawe questy ... bo jak patrzę na q ludzi to po pewnym czasie mi się zaczynają już nudzić... choć nie powiem pierwsze 2 lokacje były interesujące i miały ciekawą fabułę .Możliwe , że zwyciężą morgeni jako , że zostali dodani najpóźniej i mają z tego co się nagrałem dużo przerywników filmowych itd .
3. Chciałbym aby dana klasa miała w miarę duży DPS by nie mieć problemu w przyszłości z Instancjami itd....

Proszę o pomoc . ;-)

PM Email
natrakh
Wiadomość [#2]: 23.10.2011 o 17:32

1. A skąd ludzie na tym forum mają wiedzieć która klasa da ci najwięcej frajdy, szczegolnie ze patrzysz dodatkowo na dps?;) ode mnie niech ebdzie ze moze lock ci podpasuje, o ile dobijesz ten 85lvl a nie skonczysz na 20;p
2. U worgenów wbijesz ten 15lvl i zaczna sie takie same q jak dla innych ras, jak chcesz sie pobawic q na poczatku to polecam jednak gobliny;)
3. Zmiany są tradycyjnie co patch więc cieżko ci doradzić, jak sie nie ebdziesz nudzil klasa to i dps bedzie dobry;)

PM Email
bleckryane
Wiadomość [#3]: 23.10.2011 o 17:41

natrakh napisał
1. A skąd ludzie na tym forum mają wiedzieć która klasa da ci najwięcej frajdy, szczegolnie ze patrzysz dodatkowo na dps?;) ode mnie niech ebdzie ze moze lock ci podpasuje, o ile dobijesz ten 85lvl a nie skonczysz na 20;p
2. U worgenów wbijesz ten 15lvl i zaczna sie takie same q jak dla innych ras, jak chcesz sie pobawic q na poczatku to polecam jednak gobliny;)
3. Zmiany są tradycyjnie co patch więc cieżko ci doradzić, jak sie nie ebdziesz nudzil klasa to i dps bedzie dobry;)

1. Zgoda , że każdy podchodzi do tego indywidualnie ale po prostu chciałem spytać co komu przyniosło najwięcej frajdy ( rasa , klasa ) + ewentualne propozycje . A co do lvl to najwięcej wbiłem do 69 warior i teraz 40 ale ten palek mi się znudził . Nie chodzi mi o to , żeby był nie wiadomo jaki dps , tylko żebym nie miał później problemów .
2. Rozumiem
3. Dziękuję

PM Email
Mordrakus
Wiadomość [#4]: 23.10.2011 o 18:20

Jeśli pasuje Ci shadow priest, graj nim i nie sugeruj się tym że ktoś powiedział że spriest nigdy nie dorówna temu czy tamtemu, bo to jakieś koszmarne (wulg.)enie.

[Edycja Mordrakus - 23.10.2011 o 18:20]

PM Email
bleckryane
Wiadomość [#5]: 23.10.2011 o 18:27

Mordrakus napisał
Jeśli pasuje Ci shadow priest, graj nim i nie sugeruj się tym że ktoś powiedział że spriest nigdy nie dorówna temu czy tamtemu, bo to jakieś koszmarne (wulg.)enie.

[Edycja Mordrakus - 23.10.2011 o 18:20]

Rozumiem

PM Email
Surag
Wiadomość [#6]: 23.10.2011 o 18:49

Co racja, to po fakcie.

Zgadzam się z przedmówcą, to ile zrobi dana klasa głownie zależy od specyfiki walki. Na walki z addami gdzie można stosować multidoting shadow priest jest świetny, a dzięki dyspersji jest nieoceniony na baleroca hc i majora hc.
Jeśli naprawdę nie jesteś zdecydowany kim grać polecam druida. Nim posmakujesz melee dpsa, ranged dps, albo tanka.

Przez ten rok questy uległy drastycznej zmianie, teraz są naprawdę ciekawe i mają wciągającą, często zabawną historię. Tbc jest tylko pod tym względem wciąż nudne.

Nie ma klasy która ma zdecydowanie słabszy dps, są tylko takie klasy którym lepszy dps jest trudniej zrobić i wymaga to więcej ogrania. No i tak jak pisałem, to zalezy od specyfiki walki.

[Edycja Surag - 23.10.2011 o 18:50]

Polskie Centrum Huntera - newsy, poradniki, taktyki ;).
PM Email
Nekkro
Wiadomość [#7]: 23.10.2011 o 18:54

jak nie wiesz kim grac to poczekaj do dodatku i wtedy bedziesz gral tym, kim wszyscy.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
bleckryane
Wiadomość [#8]: 23.10.2011 o 19:59

Dziękuję za pomoc.. ;-)

PM Email
karoladamek
Wiadomość [#9]: 16.10.2013 o 16:43

Miałem podobny problem ale miałem podobny problem. Ale jak to miło że dostałem gotowe rozwiązanie. Przyłączam się do podziękowań.

Ostatnio okryłem na własnych włosach jakie właściwości mają kosmetyki macadamia . To wyciąg z specjalnego orzecha. Znalazłem to gdy szukałem hurtowni fryzjerskiej do stałem współpracy.
PM Email
alashi
Wiadomość [#10]: 06.10.2016 o 06:54

Recently I found a good website rsgoldfast please don't miss it

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :