Dziś jest: Sobota, 4 kwietnia 2020, godzina 06:37
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Blood Elf?

Blood_Elfka
Wiadomość [#1]: 16.10.2011 o 17:00

Konto skasowane

witam!
oto mam taki problem.
chciałabym zagrać (moja pierwsza postać, nielicząc postaci brata, która NIE była hunterem, lecz warlockiem) blood elfem (kobietą) hunterem.
tylko, jak każdy wie, BE mają premie do inteligencji i takich różnych magicznych popierdułek smiley.gif
a, też jak każdy wie smiley.gif , hunterowi niepotrzebna mana, ma focus.
więc, czy opłaca mi sie grać hunterem? czy nie bedzie tak że będe 100x słabsza nić gdybym wzieła inną rase?
może jednak lepiej będzie wziąć priesta? albo maga? (to są moje 3 ulubione klasy)
bardzo prosze o pomoc1zhelp.gif

Tal
Wiadomość [#2]: 16.10.2011 o 17:14

Konto skasowane

Jezeli nie masz w planach bycia w jednej z najlepszych gildii swiata gdzie liczy sie kazdy punkt dps/hps to poprostu bierz rase ktora najbardziej ci sie podoba z wygladu. Wszelkie raciale to jedynie dodatki nieprzesadzajace o sile postaci. Bierz taka ktora najbardziej ci sie podoba bo zapewne bedzie sie na nia patrzyla przez pare set godzin. Wyglad ogolny + animacje atakow sa wg. mnie wazniejsze niz jakis bonus dajacy +1 pkt dmg z lukow czy inny badziew.

Blood_Elfka
Wiadomość [#3]: 16.10.2011 o 18:17

Konto skasowane

dziękuję za szybką odpowieź biggthumpup.gif , zakładam że hps to punkty życia, tak?
mam jeszcze jedno pytanie,
czy lepiej wybrać 2 proffesje zbieracje (minning, herbalism lub leatherworking), a jeśli tak to jakie?
czy może lepiej minning i enginering?
w tym pierwszym będe miała dużo golda i będe mogła sobie na AH kupować ubranka i inne śmieci tongue.gif
a w drugim to będe mogła sobie robić dużo fajnych itemków, których nikt poza mną nie będzie mógł zakładać (może ci co mają engi na tym samym poziomie)
1zhelp.gif

luney
Wiadomość [#4]: 16.10.2011 o 18:25

Konto skasowane

Na levelowanie weź zbierackie profesje, aby sobie dorobić. Jak wbijesz 85 to wtedy możesz zmienić profesje na te bardziej "end-game'owe".

Co do BE huntera, to nie daje on żadnych bonusów do inta. Arcane torrent (jedyny racial spell BE), jeśli grasz hunterem, odnawia nie manę, ale focus. Dodatkowo oczywiście też daje silence'a, ale to każda klasa takie cuś ma.

Tak jak pisał pan powyżej, wybieraj tę rasę, która Ci się najbardziej podoba.

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :