Dziś jest: Czwartek, 18 października 2018, godzina 22:25
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Jakie profesje dla warka prot?

Dyru
Wiadomość [#1]: 02.10.2011 o 12:38

Konto skasowane

Tak jak w temacie nie wiem jakie profesje wybrać? proszę o uzasadnienie swojej odpowiedzi
Jestem nowy gram w wowa 3-4 dni. szukałem takiego tematu nie znalazłem..

Proszę o pomoc z góry dzięki! coolgleamA.gif

Lilly
Wiadomość [#2]: 04.10.2011 o 11:40

Konto skasowane

Jeśli dopiero levelujesz, to dopóki nie będziesz miał poziomu 85 weź sobie jakieś profesje zbierackie - na 85 zawsze może jedną z nich lub obie porzucić i wylevelować coś przydatniejszego, a zyskasz na tym kasę za zebrane materiały (lub część z nich możesz też przeznaczyć na wylevelowanie profesji). Nota bene mining jest przyzwoity dla tanka z racji bonusu do HP.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Blask
Wiadomość [#3]: 08.10.2011 o 14:04

Konto skasowane

Na początek Mining i BS, później po wbiciu skilla w BS i uzbieraniu materiałów polecam JC.

ENSIDIA TRIAL - PAMIĘTAMY [*]
IMPREZA U PATRYCJI - PAMIĘTAMY [*]
POSTĘPUJĄCY ANALFABETYZM - PAMIĘTAMY [*]
lsh
Wiadomość [#4]: 10.10.2011 o 11:19

Konto skasowane

do lvlowania mining (boost do staminy) + BS czy JC (ale równie dobrze może być cokolwiek innego)

na endgame coś z trójcy JC, BS, LW

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
Nazario
Wiadomość [#5]: 10.10.2011 o 13:18

Konto skasowane

obecnie oplaca sie glownie JC i Lw , JC poniewaz dla kazdego daje wiecej niz inne profki ( niewiele ale jednak) a Lw gdyz daje łatke na wristy 195 staminy ( a nie ma innych dobrych łatek dla tanka , max 50 dodge . ktore nie jest bisowym statem dla tankow)

z tym ze jesli nie zalezy ci na maxowaniu bonusow mozesz zwyczajnie wziac mining , daje tyle samo staminy co wiekszosc profek( tyle samo co BS,alchemia czy inscrypcja) nic nie kosztuje a mozna nawet zarobic, najwiekszy minus , ze daje tylko stamine wiec grajac pozniej w dpsie czy na arenach ten bonus juz nie jest taki fajny

luney
Wiadomość [#6]: 10.10.2011 o 13:59

Konto skasowane

Nazario napisał
max 50 dodge . ktore nie jest bisowym statem dla tankow

Not true. Jak nie masz LW to zakładasz 40 staminy (enchant z WotLK).

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
lsh
Wiadomość [#7]: 11.10.2011 o 11:51

Konto skasowane

imo oba te enchanty - wotlkowa stamina i dodge z cata sprawiają, że bardziej opłaca się dać sobie boost z LW smiley.gif. dodatkowo emboss-a na alysrazora można praktycznie za darmo zmienić na 130 str co trochę pomaga na ptaszkach (zwłaszcza na hc mode, gdzie czas na zabicie "wróbelka" dla takiego casual raidera jak ja jest okrutnie niski :P)
Ale z drugiej strony kombinacja BS +JC pozwala na większą manipulację gemami (mamy 3 prismatic sockety, w które można wrzucić 3 kamyki jakie nam się żywnie podoba nie łamiąc bonusu z socketowania). Co kto lubi i na co konfiguracja rajdu pozwala. Zmiana profki na moim realmie (bronzebeard) to jedyne 15k i z 2-4 zmarnowane godziny zakładając że matsy kupujemy na ah i wszystkie akurat są (albo mniej golda mamy zapas materiału na altach:P)

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :